Sklep z dziecięcą odzieżą

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: dziewczyna »

Gdzie w Jaśle można kupić jakieś fajne ubranka dla malutkich dzieci?
Wiem, że w Europie jest Cocodrillo, czy warto tam zrobić zakupy?
Co sądzicie o tym sklepie? Jakie polecacie inne sklepy z odzieżą dla dzieci?
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: Tenshi »

W Galerii jest 5.10.15 :)

Kupowałam tam komplet PILOT na syna, bo akurat miałam zniżkę i do tej pory kolory są żywe, nie spierają się, nie rozciagają dla mnie bomba, ale większość kupuję w Pepco no i lumpy :)
Jaślanka_1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 września 2011, 22:30

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: Jaślanka_1234 »

Jeśli chodzi o rzeczy dla malutkich dzieci, to może jeszcze sklep w Carrefourze na Baczyńskiego...
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: monisia4you »

Przede wszystkim 5,10,15 bo ubranka super. Polecam też sklep Wójcik w galerii Portius w Krośnie można tam elegancko ubrać swoją pociechę. W jaśle to jeszcze w Kauflandzie jest dość sporo ubranek dla najmniejszych dzieciątek aczkolwiek jakość materiału daje wiele do życzenia. Sama nieraz chodzę do lumpeksów i tam naprawdę jest mnóstwo ślicznych ubranek jakościowo lepsze niż w co niektórych sklepach firmowych. W Cocodrillo jest strasznie drogo, najepiej tam iść na promocje, które zdarzają się niestety rzadko
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: mela »

PEPCO też ma fajne rzeczy i przede wszystkim tanie.
dorota87
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 21 marca 2012, 21:33

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: dorota87 »

ja często robię zakupy w galerii na wójciku ale na większe dzieci lecz ceny mają ogromne ale zawsze są jakieś promocje ale dla maluszków to najlepiej pewnie w pepko jest takich ciuszków.a crocodrillo w europie nie polecam ponieważ kupiłam tam kilka drogich rzeczy bo myślałam że będą się trzymały a tu już po pierwszym praniu rozciągnięte jak flaki i kolory wyblakły ja już tam na pewno nie zaglądnę.polecam także 5 10 15 ciuchy wytrzemałe i kolory nie spierają
.
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: adu28 »

Ja rowniez polecam 5 10 15 super ciuszki
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: jędza »

ubranka wyjściowe kupuję w 5-10-15 bardzo wytrzymałe
na codzienne zabawy w pepco
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: magnesik19 »

ja także polecam 5 10 15, crocodillo w europie to jednak ma wysokie ceny:( ostatnio odwiedziałam Reserved i miło mnie zaskoczył ten sklep, ceny ciuchów dziecięcych wcale nie są wysokie, po 19,99zł T-shirty. duży wybór i na dziewczynkę i na chłopca. sama tam się jutro wybieram z funduszami :)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: oth »

5=10=15 jest w porządku, cocodrillo świetne jakościowo ale trochę drogie zwłaszcza dla malutkich dzieci, pepco to chińszczyzna
dzielnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 18:06

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: dzielnik »

Słyszałem że na ul.Kadyiego w Jaśle mają Lee Wrangler ceny spodni długich do 100,- dla dzieciaczków.
Męskie i damskie widziałem coś powyżej 120 zł... byłem z dzieckiem i mówił sprzedawca że maja mieć też więcej dla dzieci. Nie wiem jak z rozmiarówką gdyż to sklep z nowa odzież typu Outlet ale Ja dla 5 latka zakupiłem tam spodnie super gatunkowo i w dobrej cenie... Pozdrawiam
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: oth »

dzielnik pisze:Słyszałem że na ul.Kadyiego w Jaśle mają Lee Wrangler ceny spodni długich do 100,- dla dzieciaczków.
Męskie i damskie widziałem coś powyżej 120 zł... byłem z dzieckiem i mówił sprzedawca że maja mieć też więcej dla dzieci. Nie wiem jak z rozmiarówką gdyż to sklep z nowa odzież typu Outlet ale Ja dla 5 latka zakupiłem tam spodnie super gatunkowo i w dobrej cenie... Pozdrawiam
już reklamowałeś ten swój sklep w innym wątku.
Zaproś ludzi na zakupy jak człowiek a nie ściemniasz od miesiaca o sklepie o którym słyszałeś.
dzielnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 18:06

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: dzielnik »

oth pisze:5=10=15 jest w porządku, cocodrillo świetne jakościowo ale trochę drogie zwłaszcza dla malutkich dzieci, pepco to chińszczyzna
Może Ty reklamujesz swój sklep 5-10-15.... Masz w ikonie STOP A.C.T.A a Sam chcesz kontrolować innych wypowiedzi i oceniać!!! (Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu).
Reklamujesz sklep 5-10-15 , zniechęcasz ludzi do cocodrillo i pepco - Jakim Prawem?!?
W przeciwieństwie do Ciebie nie zniechęcam ludzi do innych sklepów lecz mówię gdzie mogą jeszcze poszukać czegoś ciekawego dla swoich pociech.
Zarówno Pepco - 5-10-15 i cocodrillo są świetnymi sklepami w zależności kto szuka czegoś na miarę własnego portfela. Zachęcam i Polecam.
A ty człowieku OCHŁOŃ!!!
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: monisia4you »

Jak pisała magnesik19 reserved również polecam. Też kupuję tam ubranka bo są śliczne i cenowo na każdą kieszeń ;-)
The Nun

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: The Nun »

dzielnik pisze:Słyszałem że na ul.Kadyiego w Jaśle mają Lee Wrangler ceny spodni długich do 100,- dla dzieciaczków.
Męskie i damskie widziałem coś powyżej 120 zł... byłem z dzieckiem i mówił sprzedawca że maja mieć też więcej dla dzieci. Nie wiem jak z rozmiarówką gdyż to sklep z nowa odzież typu Outlet ale Ja dla 5 latka zakupiłem tam spodnie super gatunkowo i w dobrej cenie... Pozdrawiam
Już wolę na allegro używane kupić niż płacić 100zł za spodnie, które za pół roku/rok będą małe.
ODPOWIEDZ