Zajazd Pod Skałą-Komunia opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Zajazd Pod Skałą-Komunia opinie

Post autor: anonimowy »

Czy ktoś miał organizowaną I Komunię Święta w tej restauracji ?.Proszę o opinie jakie jedzenie jaki koszt takiego luksusu?.Czy polecacie?
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Zajazd Pod Skałą-Komunia opinie

Post autor: jaślanka85 »

Heja, ja miałam organizowaną komunię rok temu, podobna sprawa. Ciasto, obiad, 2 gorące dania koszt 90 zl od osoby, dzieci przez pól ceny chyba że malutkie to za darmo. Ciasto niezbyt dobre i miałam jako jedno gorące danie taki gulasz w chlebie fee okropne bardzo tłuste mięso. Pozatym obsługa ok Wygodnie, elegancko i po kłopocie ogólnie polecam:)
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Zajazd Pod Skałą-Komunia opinie

Post autor: jjaa18+ »

ja moze tak z innej beczki tydzien temu bylam na komunii w imperialu 85zl od osoby obiadplus dwa dania gorace napoje w cenie bez ograniczen lody zimna plyta super i bez problemu bardzo mila obsluga dzieci za pol ceny ciasta byly w swoim zakresie super bylo pod skala blam w tamtym roku troche daleko od jasla (jak ktos z jasla)i jedzenie w miare takie dobre ogolnie na plus
lejdis1
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 lutego 2011, 13:59

Re: Zajazd Pod Skałą-Komunia opinie

Post autor: lejdis1 »

Czy jest już ktoś w tym roku po Komunii w tej restauracji?Jakie sa opinie co do jedzenia obsługii i ceny?(dorosły i dziecko) .
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Zajazd Pod Skałą-Komunia opinie

Post autor: masakra »

Menu ustala się wcześniej i jest serwowane to, co zamówią rodzice dziecka a nie jet winą restauracji ,że danie nie smakowało ,przecież nie wszyscy mają takie same gusta smakowe a ogólnie podawane tam jedzenie jest dobre ,co do ciast też warto się dopytać z jakiej ciastkarni i jakie ciasta oferują i myślę że to też jest kwestia uzgodnienia z właścicielem .Ja daję duży plus szczególnie za plac zabaw dla dzieci jak również za otoczenie.
ODPOWIEDZ