Weekend z dziećmi?:)

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
madziulk@
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwietnia 2012, 17:39

Weekend z dziećmi?:)

Post autor: madziulk@ »

Jak w tytule , gdzie najlepiej wybrać się z dzieciakami na weekend , tak aby i rodzice odpoczęli a i dzieciaki się nie nudziły ?Znacie jakies fajne miejsca , może jakieś ośrodki? Będę wdzięczna za podpowiedz , może jakieś linki do stronek
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Weekend z dziećmi?:)

Post autor: jaślanka85 »

nio w naszych okolicach to kichunia totalna niestety..chyba że dalsza wyprawa w Bieszczady..pięknie i atrakcyjnie :) Pochodzić sobie po połoninach, obrać jakiś szlak, nocleg w schronisku, albo wyjechać rano wrócić wieczorem..:) inna opcja to wypad do zoo do Krakowa cały dzień spędzić a atrakcji mnóstwo. Innych pomysłów niestety nie mam:)
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Weekend z dziećmi?:)

Post autor: Mysia84 »

Polecam Folusz... Łowisko pstrąga... jest tam również plac zabaw dla dzieci :)
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Weekend z dziećmi?:)

Post autor: Lady_P »

też obstawiam Kraków (zoo, Wawel, rynek itp) byłam w ubiegłym roku z córeczką i była zachwycona przede wszystkim zwierzakami w zoo:) A bliżej może Prządki, Solina, Karpacka Troja, Chotowa...
kowalskanataliapl
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2012, 13:22

Re: Weekend z dziećmi?:)

Post autor: kowalskanataliapl »

Ostatnio byliśmy na wakacjach w ośrodku Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Ośrodek znajduje sie w ślicznej okolicy, jest świetnie przygotowany do pobytu z dziećmi. Moje dzieci muszą trzymać dietę bez glutenową.Pensjonat przygotowuje posiłki dla gości ze specjalną dietą oraz posiada świetne menu z kuchnię regionalną,
Gorąco polecam! :) www.lubinowe.pl
ODPOWIEDZ