studio 04 - KOSMETYCZKA

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: sebastiano19 »

Witam! Czy robila ktoras z forumowiczek makijaz u kosmetyczki w studio 04 (loreal) na florianskiej? W ogole jest tam jedna czy wiecej kosmetyczek?(interesuje mnie makijaz slubny) Z gory dzieks za opinie:)
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: onomatopeja »

teraaz to tam chyba nie ma kosmetyczki..
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: jjaa18+ »

moja siostra robila w tamtym roku tam makijaz slubny robila jej taka dziewczyna z krotkimi ciemnymi wlosami i niestety nie byla zadowolona dwa razy ja poprawiala a i tak siostra musiala w domu poprawiac nie byla zachwycona
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: trus »

wiem o kim mówisz, ta dziewczyna to pomyłka...
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: kasiek0011 »

Od grudnia kosmetyczką w tym salonie jest p. Monika, która wcześniej pracowała w salonie Avangarde.
key500
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 lutego 2012, 18:50

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: key500 »

Mam pytanie do dziewczyn jakie salony kosmetyczne polecacie w Jaśle? Chcę sie zapisać niedługo do kosmetyczki na makijaż gdyż mam weselicho w maju a nie bardzo wiem gdzie?
Titek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 22:07

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: Titek »

Monika bo to o niej mowa pracuje w lorealu od grudnia i uważam ze tym posunięciem wiele zyskał ten salon,jest profesjonalna kosmetyczka która nie plotkuje i skupia się na tym co robi :ok: i naprawdę zna się na rzeczy :)
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: tiruriru »

Chciałam zapytać dziewczyn, które miały robiony makijaż u Pani Moniki jaki był efekt? Jak wyglądał makijaż i czy był wytrzymały? :)
I jaka jest cena makijażu?
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: hinana »

witam ja mialam robiony makijaz u pani moniki na swoj slub i moja mama rowniez tam. super naprawde pelen profesjonalizm, pani malowala bardzo dokladnie, a co najwazniejsze makijaz trzymal sie cala noc, az do kapieli w niedziele :D moge wyslac zdjecie na priv, a o cene trzeba pytac w salonie, bo juz nie pamietam :) i bardzo mi sie podobal
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: jędza »

Ja również robiłam u P. Moniki i jak jeszcze pracowała w Avangardzie, byłam za każdym razem bardzo zadowolona,
za to w studio 04 nie polecam P Alicji M. w sumie byłam raz u niej, ale wyszłam niezadowolona jak mało kiedy.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: magnesik19 »

mnie na własny ślub malowała p.Ilona Szatkowska, zakład ma na wprost o4. w studiu 04 miałam robią fryzurę ślubną i próbną. miała tam też modelowanie moja mama i szwagierka (świadkowa) mnie czesała p. Ania, mogę polecić, jest bardzo dokładna, a fryzura trzymała się idealnie całą noc:)
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: lena »

Albo ja jestem ślepa albo Wy już dawno nie byłyście w studio. Przecież tam już nie ma kosmetyczki. P. Ilona przeniosła swój salon naprzeciwko po drugiej stronie ulicy. A jeśli chodzi o fryzjerkę w Studio 04 to polecam P. Sylwie (taka młodziutka) PRZESYMPATYCZNA dziewczyna i widać że Ona kocha to co robi. Ja wychodzę stamtąd wręcz z dopieszczonymi włosami :)
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: tiruriru »

Oczywiście, ze jest tam kosmetyczka. Zaraz po tym jak Pani Ilona otworzyła swój zakład do Studia 04 przeniosła się Pani Monika, która wcześniej pracowała w Avangardzie :)
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: studio 04 - KOSMETYCZKA

Post autor: koniaks »

Idź sobie na szkolenie zawodowe/półzawodowe z tego tematu. Trochę kasy wydasz, ale zawsze makijaż będziesz robiła sobie sama i powinnaś przy okazji znaleźć również na to klientki, tak więc śmiało, działajcie.
ODPOWIEDZ