centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
cyklon
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 17:31

centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: cyklon »

Byłam tam ostatnio i jestem pod wrażeniem obsługi i ogólnie cen :) super sprawa
lukas35
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 listopada 2010, 18:41

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: lukas35 »

do cyklon chyba żartujesz o tej obsłudze, masz szczęście jak kogoś znajdziesz a jeśli ci się uda kogoś dorwać i zadać pytanie to i tak nic nie wiedzą , asortyment w miarę ok jak na jasło oczywiście, ale przeważnie panuje bałagan. Za Krosnem jest Obi tam jest w czym wybrać , a najlepsza obsługa jest w Castoramie wyszkoleni na wysokim poziomie
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: Wojtq »

Te wszystkie Majstry, Merkury Markety, Mrówki to jedno wielkie dziadostwo. Zatrudniają parę osób, zajmują ogromny plac za który trzeba słono płacić a w stosunku do tych wartości to usługi, obsługa, asortyment i jego ceny bardzo nie na miejscu.

Obsługi trzeba szukać między regałami - w każdym z wymienionych marketów. Jeśli już kogoś znajdziesz to albo ciągnie człowieka i pokazuje coś co i tak sam wcześniej widziałem albo mówi że oni mają tylko takie jak na ekspozycji. Czasem warto od razu iść do kierownika bo ten przynajmniej coś wie.
Asortyment - owszem może i mają tego dziadostwa w diabły, ale wybrać coś szczególnie z materiałów budowlanych to na prawdę trzeba się postarać.
Ceny - i tu najlepsze - wystarczy się pofatygować do jakiegoś o wiele mniejszego składu budowlanego (nie wiem czy wypada nazwami rzucać bo mnie ktoś zaraz o reklamę posądzi) i okaże się że ceny z marketów są KURIOZALNE!!!
Dla przykładu tylko podam że udałem się kiedyś do Mrówki z prośbą o wycenę pustaków (beton komórkowy TERMALICA). Gdy dowidziałem się że za pustak który mnie interesuje w owym markecie krzyknęli sobie niemal 18zł / sztukę to mi prawie włosy zesiwiały. W mniejszym składziku budowlanym na TEN SAM PUSTAK dostałem kwotę 13,05zł /sztuka!!! Przy ilości jaka potrzebna mi jest do budowy samych tylko ścian zewnętrznych - 950 sztuk - strata w przypadku zakupu pustaków w Mrówce wyniosła by mnie prawie 5700zł!!! Do tego mogła by dojść strata na zakupie pustaków na ściany nośne i działowe. Myślę że kolejne parę ładnych tysięcy.

Polecam zatem rozważne wybieranie miejsca zakupu materiałów budowlanych i podchodzenie do ofert marketów budowlanych i ich "SUPER PROMOCJI" z WIEEEEELKIM DYSTANSEM!
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: T135 »

Noi co z tego? To chyba dobrze że jest konkurencja a nie w każdym sklepie taka sama cena. A to że mówią że mają to co na ekspozycji , to co w tym dziwnego? Mają wyczarować towar czy co? Klient chyba nie jest ślepy i jak sprzedawca mu powie, że mają np tylko takie drzwi jak na ekspozycji to chyba się nie da tego dogłębniej wytłumaczyć.
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: edward »

cyklon to na 100% albo darek albo sławek obaj są pracownikami wyższego szczebla tego marketu, stary ludzi bez grupy żeście pozwalniali a zatrudnili samych z grupami a 80% z umysłowymi, zeby u was coś kupić to trzeba albo się znać na tym co się chce kupić albo mieć stalowe nerwy żeby kogoś nie uszkodzić. ten market to totalna porażka jeśli chodzi o obsłuę. pozdrawiam moja noga więcej tam nie postanie choćbym miał kupować 30% drożej :super:
ImPrEz@
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 marca 2012, 18:12

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: ImPrEz@ »

EDWARD według mnie potrzebny ci jest słownik z funkcją bicia po łbie. Sklep jest ok, przyjemnie i tanio robi sie tam zakupy, T135 dokładnie
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: edward »

inprez@ to ty jesteś darek czy sławek tak dla wiadomości innych napiszcie, pacanie taka jak w majstrze jest fatalna obsługa takiej niema nigdzie w jaśle stary nawet w merkurym jest o wiele lepiej bo u was nikt nic niewie, dla sprostowania raz chciałem kupić płytki gresowe pytam się czy takie macie a gość u was mi gada że niewie więc mu muwie żeby sprawdził a on mi mówi że niema czasu a do tego że to nie jego dział to wybacz ale dla mnie to jest chamstwo i paranoja, jak już znalazłem gościa z tego działu to powiedział mi że takich płytek jak ja chcę to niema a nawet nie sprawdził, szukam sam i okazuje się że te płytki są więc go wołam tego pacana i mu mówię że są że znalazłem a on mi odpowiada "że się cieszy" normalnie paranoja i tyle w temacie
ImPrEz@
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 marca 2012, 18:12

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: ImPrEz@ »

pudło, nikt nie jest omnibusem zeby znac cały asortyment na tak wielkim sklepie, podejdz w merkurym do pań od firanek albo panów od elekrtyki i zapytaj o płytki
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: edward »

inprezka a co ma piernik do wiatraka co mają wspólnego firanki z płytkami ja nie pytałem w majstrze na firankach o płytki więc niewiem o czym ty piszesz
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: lenkamii »

Sklep jak sklep ale obsługa nie ma co....porażka...szukać ich ze świecą trzeba
cyklon
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 17:31

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: cyklon »

poprostu mają dużo pracy :)
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: Emily »

Normalnie jak świetna gastronomia Krokiecik. Zaśmierdziało reklamą.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: dado »

żenujące...zakładacie temat żeby wychwalać swoje firmy,a potem,jak ktoś prawdę napiszę,to się oburzacie
No chyba że jesteście z konkurencji i głupio wam wprost kogoś zjechać, to zakładacie taki wątek,żeby publika po nich jeździła
We wszystkich Majstrach, srajstrach itp. w jakich kupowałem problemem głównym jest OBSŁUGA-człowiek, który chce coś tam kupić czuje się jak intruz,którym nikt nie chce sobie głowy zawracać. Dochodzi do sytuacji,kiedy pytamy o coś, a pracownicy za naszymi plecami sie z tego śmieją. Innym razem wybierając towar z półki w Majstrze w Sanoku byłem przez kilka minut zmuszony wysłuchiwać dość głośnej rozmowy panów kierowników o ich podbojach miłosnych,zaliczonych panienkach,w którrej to rozmowie słów typu kutwa i siuj była caaała masa.Ot,klient im w tych sklepach po prostu przeszkadza
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: masakra »

Sklep jak sklep ,nic tam nie ma tak szczególnego jak właśnie obsługa i niech mi nikt nie mówi ,że dany dział ma osobę która coś doradzi i na czymś się zna . A trzeba zacząć od tego, że pierwsze to trzeba poszukać tej znającej się osoby a to wielka sztuka a nawet jak się już wydaje ,że to ta osoba to okazuje się że to jednak chodzi o kolegę ,którego znowu trzeba szukać ,bo jest na magazynie ,albo na innym dziale ,albo akurat doradza klientowi,który okazuje się kolegą ,któremu trzeba poświęcić więcej czasu, bo trzeba opowiedzieć jak porządnie popił w sobotę . Kolejny do kolekcji jest ochroniarz z grupą inwalidzką ,nie wiem nawet co i kogo ma ochronić :rotfl: zamiast stać i głupio się uśmiechać ,mógłby chociaż pomóc co niektórym pakować towar do wózka ,albo doprowadzić wyładowany wózek do samochodu ,albo sam nie wiem co jeszcze :D
robson96
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2012, 09:29

Re: centrum budowlane MAJSTER co sądzicie?

Post autor: robson96 »

To są markety budowlane po to są wózki żeby każdy, zapakował co mu trzeba do kasy i do widzenia jak fachowa obsługa jak tam można kupić wszystko i nic. Jak ktoś chce mieć fachową obsługe to idzie się do sklepu specjalistycznego w danej branży, tam pracują fachowcy. Ale my nauczyliśmy się zeby w jednym miejscu załatwić wszystko tanio, towar dobrej jakości, miła fachowa obsługa. Jak jest rotacja pracowników w marketach co kwartał to nigdy nie bedzie fachowej obsługi. Pracowałem kiedyś w firmie w Jaśle która sprzedawała tylko i wyłacznie płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek, kazdy pracownik z zamkniętymi oczami wiedział gdzie na magazynie leży dany towar, znał jego parametry potrafił doradzić, z kazdym klientem rozmawiało się indywidualnie traktowało się go z naleprzymi szacunkami i tak trafiali sie nie zadowoleni.
ODPOWIEDZ