catering konkret- Samoklęski

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

catering konkret- Samoklęski

Post autor: mela »

Witam, chciałam sie zapytać czy ktoś z was korzystał z firmy cateringowej Konkret miejscowość- Samoklęski. Jesli tak to doradzcie- sprawa najważniejsza to czy jedzenia maja smaczne :), praca kelnerow, ogólnie polecacie czy raczej nie. Bo mam dylemat między nimi a Trafunkiem. Z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: Laura Diaz »

Tydzień temu zamawiałam u nich catering na chrzciny, z obsługą, impreza była u mnie w domu, i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Jedzenie przepyszne i świeże, obsługa super, goście zadowoleni, a i faktura nie powalała z nóg :super: Do tego przemiła obsługa w biurze przy załatwianiu formalności, doradzili wszystko rewelacyjnie. A i sami po naczynia potem przyjechali, nie musiałąm sama wszystkiego targać.

Więcej informacji udzielam na priv, żeby nie było że np tam pracuję i robię reklamę :rotfl:

Generalnie są naprawdę dobrzy, jeśli chodzi o T., nie wiem jak teraz, ale spotykałąm ich jedzenie na weselach dawniej i bywało albo OK, albo nie do zjedzenia, zależy jak im się trafiło :)
widz.michal
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 07:54

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: widz.michal »

Jadłem z jednej i z drugiej firmy polecam firmy z krosna konkret.
Awatar użytkownika
Nieznajoma19
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 19 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: I Tak nie znajdziesz :D

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: Nieznajoma19 »

Wg mnie TRAFUNEK jedzenie blee :dobani: takie wiejskie, takie niesmaczne ;/ zależy co kto lubi.. :suchy:
w zeszłym roku byłam na weselu z obsługa katering KONKRET.. jedzenie przepyszne.. bynajmniej mnie smakowało :)
obsługa tez niczemu sobie:) Polecam
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: piotrek »

POlecam Konkret :)
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: hinana »

Polecam KONKRET, OBSUGIWALI MOJE WESELE, CHRZCINY SYNKA I NAPRAWDE SZCZERZE POLECAM, JEDZENIE MEGA PYSZNE, A GOSCIE DO DZIS WSPOMINAJA MILA OBSLUGE I PYSZNE DANIA :)
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: kicia27 »

Byłam na kilku weselach obsługiwanych przez Konkret, uważam że jest to catering, który naprawdę jest nastawiony na zadowolenie klienta. Jeżeli chodzi o obsługę, pracują od początku do końca, jedzenie przepyszne. Z tego co zauważyłam szef dogląda jak pracują jego pracownicy.. więc nie można niczego zarzucić. Mam też ich zamówionych na własne wesele, i mam nadzieję że obsługa jak i jedzenie będzie nadal na tak wysokim poziomie :) Bardzo polecam.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: wiolka666 »

Tez polecam jedzenie maja pyszne obsługa miła uśmiechnięta jedyna rzecz ktora odrzucała to wyschnięte nie za ładnie wygladające jedzenie w bemarach pierogi golonki itp
monia80
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 7 grudnia 2014, 23:19

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: monia80 »

Kilka tygodni temu byłam na weselu kuzynki i obsługiwała firma Konkret. Bardzo dobre i świeże jedzenie, miła obsługa, jak na moje oko (a jestem raczej z tych wybrednych) było bardzo profesjonalnie.

Do tego stopnia mi się spodobało że sama ich zamówiłam na chrzciny do mnie do domu.

I tu ciekawostka kuzynka mówiła o firmie z Samoklęsk ale tam jej nie znalazłam, okazało się że Konkret Catering od 2 lat ma siedzibę w Tarnowcu a biuro w Jaśle.

Może ta informacja pomoże wszystkim którzy chcą skorzystać.

Polecam.
mozajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 17 października 2015, 17:09

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: mozajka »

Ja też polecam KONKRET, miałam styczność na weselu u kuzyna i na prawdę było pyszne. Ja w przyszłym roku będę miała komunię córki to skorzystam z ich oferty.
koala1603
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 października 2015, 00:47

Re: catering konkret- Samoklęski

Post autor: koala1603 »

Oczywiście Firma Konkret robi karierę na Jasielskim rynku kateringowym. Trzeba tylko pamiętać dzięki czemu. O toż całe menu jest odzwierciedleniem jedzenia polecanego w Trafunku i większość pracowników jest byłymi pracownikami tej firmy , łącznie z szefostwem. Dobrze jest prowadzić firmę, jak wie się jakich rzeczy unikać.
Osobiście mogę powiedzieć, że jedzenie Konkretu złe nie jest, ale szału nie robi. Za to kelnerzy bardzo rozgarnięci.
ODPOWIEDZ