podziękowanie dla rodziców- ślub

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: mela »

Witam i proszę o podpowiedź o jakiś fajny prezent dla rodziców- takie podziękowanie na weselu. Chodzi mi o coś w miarę fajnego i oryginalnego :) Z góry dziękuje
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: edaa10 »

zadedykujcie piosenkę :)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: marzenka24 »

Sądze, że najlepszym wyjściem jest bukiet kwiatów dla mamy i jakiś dorby trunek dla taty zapakowany ładnie. To takie skromne zdanie. niektórzy wypisują podziękowania w szkle, wręczają książki z podziękowaniami itp a później stoi to na półce i tylko kurz na tym osiada.
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: MartaW »

ja widzialam super prezent raz. Taki jakby kwadratowy przezroczysty krysztyał szklany a w nim zdjecie w 3d pary mlodej z napisem "kochanym rodzicom..." mozna to postawic sobie gdzies :D naprawde rewelacyjnie wygladalo. to taki jakby szescian i takie biale zarysy twarzy wlasnie panstwa mlodych... ;)
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: angela666 »

róże w koszyku fajne lub jakieś duze maskotki...zdjecia pary młodej w szkle nie bardzo postawi jak teściowa nie przepada za synowa czy zięciem hhehe to żart :P :P :rotfl: :rotfl:
alli
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 grudnia 2011, 21:59

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: alli »

Moja kuzynka podarowała swoim rodzicom album , wspólnie go wykonali ze zdjęciami i fajnymi opisami, bukiet róż i piosenkę Wspaniałych rodziców mam
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: jaślanka85 »

Zdecydowanie ALBUMY z waszymi zdjęciami od urodzenia...czyli ty dla swoich rodziców możesz zrobić album jak dorastałaś czyli zdjęcia jak byłaś niemowlakiem, później przedszkolakiem z podst, liceum, matura, z chłopakiem, z narzeczonym i cdn..:) pod każdym zdjęciem jakiś fajny i wzruszający tekst że to dzięki rodzicom jesteś tym kim jesteś Wrażenie i łzy wzruszenia murowane. Twój mąż niech zrobi taki sam tylko ze swoimi zdjęciami dla swoich rodziców albo ty zrób to za niego...miałam taki album trochę pracy jest ale pamiątka MEGAAAA :) Łzy wzruszenia lały się oj lały hehehhe Żeby był efekt to pod każdym zdjęciem fajny rymowany tekst....np. jak ma zdjęcie narzeczonym z tobą to możesz podpisać tak...(teraz mojej przyszłej żonie szczęście dam...wiem że tylko dzięki Wam...dobro w sobie mam:) :):)w necie jest mnóstwo pięknych tekstów które można przypasować do zdjęcie i zrobić ze zwykłej fotki super klimat:) Ale taka pamiątka to tylko dla tych którzy nie chcę iść na łatwiznę i kupować standardowych oklepanych statuetek, ksiąg i innych tam...pozdr
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: madellina »

Wasze wspolne zdjęcie w podwojnych ramkach, w jednej wasza fotka, a w drugiej podziekowanie. Ewentualnie cos innego. Plus kwiaty i piosenka. Bardzo ladna jest "Kochani moi rodzice"
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: domikresko »

Wasze zgodne życie będzie NAJWIĘKSZYM PREZENTEM dla rodziców! A moja żona dodaje "MIŁOŚĆ jest najważniejsza." :)
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: ważna »

Witam
Szukam osoby, która zajmuje się robieniem filmików z podziękowaniami dla rodziców. Kogoś kreatywnego i oczywiście taniego :hyhy:
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: aisza1990 »

My na nasze wesele zamawialiśmy statuetki z kryształu z naszym zdjęciem i podziękowaniem- statuetki duże i ślicznie zrobione. Można zakupić w Europie w firmie dekoratorskiej Anma (czy jakos tam) koszt 199zł za 1 szt.(są tez mniejsze i tańsze) Do tego zamówiliśmy 2 storczyki z przybraniem. Także polecam jak najbardziej.
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: ważna »

hmm... Bardziej interesuje mnie film, więc ponawiam pytanie
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: ważna »

podbijam...
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: sylwula13 »

urszula sipińska-cudownych rodziców mam :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: podziękowanie dla rodziców- ślub

Post autor: nitro »

Wiocha, jednym słowem :P Facetów ten wątek nie poruszył, oni idą "odbębnić" wesele, bo wy tak chcecie :padam:
ODPOWIEDZ