dobra krawcowa

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Jadźka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 20:40

dobra krawcowa

Post autor: Jadźka »

Witam!! Ma ktoś namiary na dobrą krawcową, która podjęłaby się naprawy sukni ślubnej? Niestety podczas weselnych hulanek koronki u dołu sukni uległy lekkiemu zniszczeniu i potrzebuję kogoś, kto doradziłby mi co najlepiej z nimi zrobić...
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: dobra krawcowa

Post autor: [email protected] »

na Igielnej (tam kiedys byl salon z oknami) Pani Agnieszka polecam :)
pelen profesjonalizm
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: dobra krawcowa

Post autor: ananasek »

Nie wiem, gdzie jest dobra, ale mogę Ci odradzic tę, koło 2 LO. Zaniosłam tam raz 2 sukienki do zwężenia i masakra. Fuszerka i w dodatku zapłaciłam nie mało
marchewka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 13 września 2011, 12:40

Re: dobra krawcowa

Post autor: marchewka »

Ja polecam panie krawcowe na ulicy Kościuszki. Idąc od Europy mija się salon Plusa, fryzjera i następny lokal to jest zakład krawiecki, dawniej mieścił się na pierwszym piętrze a teraz został przeniesiony na dół.
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: dobra krawcowa

Post autor: roza »

Również polecam tą krawcową kolo Europy szybko ładnie i w miarę tanio.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: dobra krawcowa

Post autor: krolik »

Polecam pania na Florianskiej kolo Bajkowego przedszkola
pysia21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2011, 20:04

Re: dobra krawcowa

Post autor: pysia21 »

Witam ja korzystam zawsze z usług krawcowej z ul. Kadyiego, naprawdę polecam solidna,profesjonalna i dobra cenowo :) , firma istnieje już dobre pare latek wiec niema obaw ze zle wykona usługę . POLECAM :)
robson1986
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 25 października 2011, 10:23

Re: dobra krawcowa

Post autor: robson1986 »

Ja osobiście polecam krawcową na Placu żwirki i Wigury, w takiej ciasnej uliczce zaraz koło fryzjera w takiej budce, niedaleko nich jest jakis nowy szmateks z ciuchami amerykańskimi :D
aneta2387
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 listopada 2011, 17:58

Re: dobra krawcowa

Post autor: aneta2387 »

Ja polecam zakład Amelia tj na ul. Krasińskiego tu gdzie na rogu jest apteka ta nowa duża dawniej tam była casablanka chyba restauracja i notariusz, pani zna się na rzeczy nie drogo zapłaciłam za swoje przeróbki, czysto w lokalu, ja jestem zadowolona bardzo polecam
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: dobra krawcowa

Post autor: obiektywnyObserwator »

Chciałbym troszkę zmodyfikować swój garnitur, są w Jaśle jakieś krawcowe lub krawiec
którzy robią takie rzeczy? Wiąże się to chyba z tym, że muszę przyjść do takiego salonu
i się w ten garniak ubrać, żeby go odpowiednio dopasować, bo sam za bardzo nie jestem
w stanie stwierdzić, gdzie przyciąć albo gdzie rozpruć ;) Robi ktoś takie rzeczy w Jaśle?
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: dobra krawcowa

Post autor: magnesik19 »

Jadźka pisze:Witam!! Ma ktoś namiary na dobrą krawcową, która podjęłaby się naprawy sukni ślubnej? Niestety podczas weselnych hulanek koronki u dołu sukni uległy lekkiemu zniszczeniu i potrzebuję kogoś, kto doradziłby mi co najlepiej z nimi zrobić...
w salonie ONA jest Pani krawcowa, która naprawia jakieś usterki przy sukni. Nie ma znaczenia, że sukni nie kupiło się w tym salonie, naprawi każdą. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą- odniosłam takie wrażenie. Tak robi, że nie ma śladu po poprawce. :)
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: dobra krawcowa

Post autor: krolik »

A co sie stalo z ta krawcowa na Florianskiej. Moze ktos mi powie gdzie przeniosla zaklad? Pani Basia bardzo fajna krawcowa, szybka, sprawna obsluga.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: dobra krawcowa

Post autor: CYNGIEL »

Zakład przeniesiony na ulicę Kościuszki,za dawnym szpitalem grużlicznym,obok banku spółdzielczego.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: dobra krawcowa

Post autor: krolik »

dziekuje. Troche daleko.
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: dobra krawcowa

Post autor: tomaszek2 »

a czy plaszcze szyja?
ODPOWIEDZ