Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: prawko w moto-as

Post autor: jozek z bagien »

ja tam robiłem i jakos takich problemow niemiałem ale to było chwile temu
gabikk
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 maja 2010, 21:22

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: gabikk »

łoo siwy35 ładnie pojechałeś... ale niestety też takie opinie już nieraz słyszałam :kwasny:
siwy35
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2010, 22:35

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: siwy35 »

bo jest prawda że takim szkołą chodzi tylko o kasę a ludzi mają za nic i myślą tylko jak tu na nich najwięcej obgryźć.
Moim zdaniem taka szkoła powinna być ostro kontrolowane przez urząd i karana za najmniejsze przewinienie może wtedy by sie nauczył że ludzi też powinno sie szanować a nie tylko byle pozyskać klienta wyciągnąć kasę od niego a później niech się martwi sam. :zalamany:
żenada
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 czerwca 2010, 15:04

Re: moto-as

Post autor: żenada »

dziwie się tym wypowiedzią na pewno pisze takie rzeczy konkurencja.dopiero co skończyłem kurs w moto-as i było rewelacyjnie :)
robiliśmy prawko cala paczka i nikt nie narzekał.I POLECAM TA SZKOŁE.Jest jeden minus instruktorka WIOLA (Blondynka z granatowego BMW )z która miałem wątpliwa przyjemność jeżdzić na szczęście tylko chwile bo poprosiłem o zmianę instruktora teraz znajomi którzy robią w moto-asie prawo jazdy mówili że już tam nie pracuje,dziwiło mnie to że moto-as tak długo ją trzymał żenada!!!Może to ona pisze takie bzdety na forum.
żenada
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 czerwca 2010, 15:04

Re: moto-as

Post autor: żenada »

zapomniałem dodać że zdałem za pierwszym razem MOTO-AS THE BEST pozdrawiam ekipę Moto-Asu!
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: 9kasica2 »

Renoma :)
Martiniquaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:05

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Martiniquaa »

Renoma i tylko Renoma - świetni instruktorzy, prawko zdane za pierwszym razem. Wielu moich znajomych tam robiło i nikt nie narzekał.
szeryf123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 20:43

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: szeryf123 »

A co sądzicie o pani Marcie (instruktorce) w Renomnie??? prosze o wypowiedzi....
lucyfer21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 14 maja 2010, 21:45

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: lucyfer21 »

szeryf123 pisze:A co sądzicie o pani Marcie (instruktorce) w Renomnie??? prosze o wypowiedzi....

bardzo miła i fajna pani io potrafi tez naprawde dobrze uczyc jezdzic nawtet lepiej uczy jezdzic niz inni instruktorzy
szeryf123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 20:43

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: szeryf123 »

lucyfer21 pisze:
szeryf123 pisze:A co sądzicie o pani Marcie (instruktorce) w Renomnie??? prosze o wypowiedzi....

bardzo miła i fajna pani io potrafi tez naprawde dobrze uczyc jezdzic nawtet lepiej uczy jezdzic niz inni instruktorzy
Tak? bo niektorzy mowi ze "baba" to nie nauczy jezdzic i ze ma jakąś niską średnia wśrod wszystkich instruktorow w Renomie (ale nie wiem czy to prawda, tak słyszałem) a chcialbym sie do niej napisac i nie wiem zapisywac sie czy nie...?
lucyfer21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 14 maja 2010, 21:45

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: lucyfer21 »

szeryf123 pisze:
lucyfer21 pisze:
szeryf123 pisze:A co sądzicie o pani Marcie (instruktorce) w Renomnie??? prosze o wypowiedzi....

bardzo miła i fajna pani io potrafi tez naprawde dobrze uczyc jezdzic nawtet lepiej uczy jezdzic niz inni instruktorzy
Tak? bo niektorzy mowi ze "baba" to nie nauczy jezdzic i ze ma jakąś niską średnia wśrod wszystkich instruktorow w Renomie (ale nie wiem czy to prawda, tak słyszałem) a chcialbym sie do niej napisac i nie wiem zapisywac sie czy nie...?

idz do niej lub do pana janusza zabiegaja oni maja duzo wolnych terminow w tym zcasie i dobrze ucza jezdzic a moim zdaniem najlepiej
szeryf123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 20:43

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: szeryf123 »

ok :) dzieki za wypowiedz! :)
xmroffka
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2010, 11:32

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: xmroffka »

A widzieliście najnowsze statystyki zdawalności?
http://www.powiat.jaslo.pl/index.php?op ... 57&Itemid=

szkoły z powiatu jasielskiego
http://www.powiat.jaslo.pl/images/stori ... srodki.pdf
kondziocs
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 lipca 2009, 09:53

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: kondziocs »

Renoma i tylko Renoma .
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

PLUS i tylko PLUS! :ok: :hurra: Ciekawe wykłady, dobrzy instruktorzy, szybki termin egzaminu. Naprawdę polecam!
ODPOWIEDZ