Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: President »

Narzekacie na renome ja robiłem i to nie dawno chwalę sobie i to bardzo, tylko nie idzie się do tego instruktora co idzie do niego pół ludzi to wiadomo że będziecie mieli mieć długo jazdy bo zanim z kazdym wyjezdzi to..ja robiłem u Bogusławy..jakiejś tam starsza kobieta nie pamietam niestety nazwiska już bodajże tuleja? i uczy naprawdę solidnie, przykłada się do tego co robi i jest wstanie 100%-towo przygotować do egzaminu.Sympatyczna i zna się na rzeczy.
Wedlug moich znajomych to top 2 w Jaśle:
-Renoma
-Dakar
Odradzam tylko "Rene" z opinii ponieważ raz przed egzaminem miała dziewczyna u tej Pani instruktor co Ja miałem jazdy i powiedziała mi że przez godzinę z nią nauczyła się więcej niż przez 30h wyjeżdżonych w rene, ponieważ tam mają olewający sposób do kursanta, nie idziesz tam przecież żeby wyjeździć 30h tylko zeby solidnie przygotowało Cię to do egzaminu praktycznego.
kotek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2013, 17:28

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: kotek222 »

Ja robiłam w renomie teraz i zdalam za pierwszym razem. Nigdy problemu nie było z terminem jazd, instruktorzy bardzo fajni. Polecam. :super:
Amfitryta
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 8 maja 2015, 09:02

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Amfitryta »

ja robiłam prawo jazdy w Renomie, prawie wszystkie godziny wyjeździłam z panem Bogusiem i bardzo sobie chwalę :ok: On jeździ tylko popołudniami i to mi akurat pasowało. Niestety ostatnie godziny tuż przed egzaminem (tego samego dnia) miałam nieprzyjemność wyjeździć z tym starszym panem, którego tutaj wszyscy chwalą. Mi niestety sposób na naukę na krzyk i mieszanie kursanta z błotem nie odpowiada, zestresowałam się strasznie i za pierwszym razem oblałam. Potem już poszło ;) Jeśli Renoma, to tylko pan Boguś. Pozdrawiam.
basiula
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 16:56

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: basiula »

Czy ktoś może zdawał w RENE ostanio ? Jak tam to wygląda z pomocami naukowymi całą resztą ? Polecacie :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: T135 »

Czy w Jaśle któraś ze szkół prowadzi doskonalenia technik jazdy?
Np. Na mokrej, śliskiej nawierzchni, wpadanie w poślizg itd. ?
as_as321
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 lipca 2017, 09:17

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: as_as321 »

RENE, kogo polecacie jako instruktora :) :) ?
barbarapalka
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:15

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: barbarapalka »

RENOMA ....polecam szczególnie instruktora Pawła M. człowiek o anielskiej cierpliwości ,stalowych nerwach,poprostu oaza spokoju,do każdego podchodzi z uśmiechem,gdy zaczynałam kurs nie miałam pojęcia o jeździe, nauczył mnie wszystkiego,zdałam za pierwszym razem ....jeszcze raz polecam
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: President »

himes pisze:A jeżeli chodzi o teorię? To w jaki sposób się jej uczyć, aby zdać? Ile czasu poświęciliście na naukę?
bardzo znana i ostatnimi czasu bardzo popularna, sam również na tym robiłem prawo jazdy (teorie- nauka) - zdamyto.pl -szeroka baza pytań i fajnie strona skonstruowana pod naukę, poświecisz troche to masz pewniak ze zdasz, pytania się mi i znajomym powtarzały na egzaminie. ( cos sie tam wykupuje dostep do tych testów ale to grosze).
a jeśli chodzi o praktykę to Renoma, Dakar. top 1 w Jaśle
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: NiedlaNiego »

A gdzie złożyć skargę na chama instruktora? Skutecznie, żeby już nie pojeździł...
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Anka7 »

A są jeszcze tacy w dzisiejszych czasach?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: człowiek z lasu »

Czy ktoś sprawdził, jakie wyniki osiągają szkoły nauki jazdy na egzaminie państwowym? Bardzo to ciekawe. Dostępne na stronie powiatu.
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: NiedlaNiego »

Anka7 pisze:A są jeszcze tacy w dzisiejszych czasach?

Są... załatwiają też prywatne sprawy podczas jazd...
ODPOWIEDZ