Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
adesia
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 grudnia 2008, 13:35

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: adesia »

paulaaa pisze:hm na stronce Dakar reklamuje się jako najtańszy w mieście ale z tego co pamiętam to ja w Plusie płaciłam 1134zł więc nieco taniej (no ale to drobny szczególik :D )
ciekawe ile lat temu tyle kosztowało???
z tego co ja wiem to obecnie w plusie ok 1400zł + jeszcze badania lekarskie i opłata egzaminacyjna....
lolalola23
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 września 2007, 13:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: lolalola23 »

W Renomie kurs 1200 zł, ale jak ktoś ma kupon/ulotke to 50 zeta taniej.... 22 stycznia o 17.00 zaczynają.....
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: paulaaa »

adesia pisze:
paulaaa pisze:hm na stronce Dakar reklamuje się jako najtańszy w mieście ale z tego co pamiętam to ja w Plusie płaciłam 1134zł więc nieco taniej (no ale to drobny szczególik :D )
ciekawe ile lat temu tyle kosztowało???
z tego co ja wiem to obecnie w plusie ok 1400zł + jeszcze badania lekarskie i opłata egzaminacyjna....

ja zaczynałam prawko w lutym 2008 i tyle właśnie kosztowało. ale zwracam honor bo lekarzowi się osobno dawało do ręki te 50zł za badania. Więc jednak ten Dakar najtańszy, o ile u nich też się lekarzowi nie płaci osobno :P
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: wojkup »

yhmm a teraz ile w plusie kosztuje? wie ktoś? bo u dworakiewicza 1300 a jesli w plusie taniej to by trzeba bylo sie jutro zapisac ;p
lukasz1
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 stycznia 2009, 15:29

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: lukasz1 »

Ja uczyłem się, u Pana Józefa Kielara z Trzcinicy. On uczy tam w Liceum.
Można się u niego zapisać też z poza:) Jazda na nowym Clio lub Corsie.
Nigdy nie jezdziłem autem przed naukami. I co ? Zdane za pierwszym razem. I znam wiele takich przypadków.

PLUSY
+ Cena 1100zł
+ Instruktor dostosowuje się do klijenta. ( tam gdzie ci trzeba to przyjedzie po ciebie)
+ Duża zdawalność
+ Wie gdzie zabrać. Dzień przed egzaminem wziął mnie na tą sama trase co miałem egzamin. Nawet w tych samych miejscach parkowalem. Intuicja?
+ Nie trzeba uczęszczać na te nauki! Odrazu jazda. Reszta do omówienia w aucie.
No chyba że komuś zależy.
+ Brak wewnętrznych egzaminów. Czyli mniej nerwów.

Minusy -
- Jazda we dwóch . ( Jazda odbywa się że jedna osoba jedzie 2 godziny, i następna 2 godziny. Czyli 4 godziny w aucie:(
Jedyny plus tego manewru, uczymy się błędów kolegi. A jak wiemy człowiek uczy się na błędach. Uwierzcie to pomaga! Lepiej się zna miasto. Zwłaszcza że jeździ się w miłej atmosferze.
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: paulaaa »

lukasz1 pisze: - Jazda we dwóch . ( Jazda odbywa się że jedna osoba jedzie 2 godziny, i następna 2 godziny. Czyli 4 godziny w aucie:(
nie tylko u Kielara tak jest że się jeździ po dwie osoby.

Zgodzę się, że to jest szkoła godna polecenia, rzeczywiście wysoka zdawalność (choć to, umówmy się, niewiele ma czasem wspólnego ze szkołą jazdy) i wszyscy, którzy tam robili prawko to zachwalają :)
sts148
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2006, 19:03
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: sts148 »

ja osobiście polecam ASPOL. Prowadz ta firme 3 braci. Naprawde solidne wykłady i przedewszystkim jazdy rozłożone sa do samego egzaminu. Ja najpierw chodziłem na wykłady. Po wykłądach zostałem zapisany odrazu na egazmin z testów zdany bez problemów. Kiedy dowiedziałem sie o dacie egzaminu to oni tak robią ze dopiero jak maja termin egzaminu od tej daty rozkładają godziny jazdy tazke nikt nie straci ani jednego dnia przed egazminem. Ja osobiscie miałem egzamin o 9.30 a jazde jeszcze miałem dzień wcześniej o 17. Takze na nie ma czasu zapomnie o jeżdzie i nie trezba jazd dokupowac. Mam koleżanke która jazdy skończyłą na poczatku grudnai a egzamin zdawała dopiero teraz. Takze. Naprawde Ci instruktorzy sa super i POLECAMMMMMM w 100 %
sts148
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2006, 19:03
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: sts148 »

moge dodac ze tam jazdy odbywaja sie po jednej osobie i nie traci sie czasu na siedzenie w aucie jak druga osoba jedzi jak to jest po innych szkołach:)
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Union »

Jak mój poprzednik polecam Aspol. Jeździ się bez nerwów, wszystko wytłumaczą, nie ma gapiów z tyłu, patrzących jak jeździsz.
popo
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 17:39

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: popo »

Ja polecam rene!!!
nika
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 10:31

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: nika »

zgadzam się Aspol jest ok:D fajni instruktorzy i spoko atmosfera:)
jak ja tam robiłam prawko czyli ponad rok temu, oprócz braci Polak uczył tam jeszcze taki Damian, bardzo dobry instruktor, super się z nim jeździło:))
dawidoff00
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 17:21

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: dawidoff00 »

Polecam RENE wysoki poziom szkoła bardzo dobrze rozwinięta
Robiłem tam A B D
Pani w biurze na wysokim poziomie wiedzy i kultury
super atmosfera
bardzo duża ilość samochodów
Stahu
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 grudnia 2008, 22:29

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Stahu »

nika pisze:zgadzam się Aspol jest ok:D fajni instruktorzy i spoko atmosfera:)
jak ja tam robiłam prawko czyli ponad rok temu, oprócz braci Polak uczył tam jeszcze taki Damian, bardzo dobry instruktor, super się z nim jeździło:))
Jeśli chodzi o tego Damiana o którym pisałaś to on teraz ma własna firmę "DAKAR" i nadal jest bardzo dobrym instruktorem :)
Polecam wszystkim jego firmę ;)
dam121
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 21:29

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: dam121 »

ja polecam Deltę. zdalem u nich za 1 razem, fajna atmosfera, super instruktorzy (szczególnie Ania ;) ) , zalezy im na kazdym także jeszcze raz polecam
xxxXXXxxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:50
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: xxxXXXxxx »

a w Delcie to co się ostatnio dzieje, że wszyscy pracownicy odchodzą?
ODPOWIEDZ