Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
martinesjks
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 sierpnia 2009, 18:49

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: martinesjks »

to jak dacie mi jakies info na temat firmy RENE ? ^^
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: jozek z bagien »

ja całe szczescie placiłem 990 zł :hyhy: :super: egzamin za 3 tygodnie :piwo: polecam szkole w ktorej ja robie kurs => a dokladniej moto as :D
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: jozek z bagien »

Tylko Moto-AS - szybko , bezstresowo,tanio, i ogolnie wszystko ok :ok: :ok: duzy +
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Insomnia »

Kolega jozek z bagien dobrze godo ;)
Ja również polecam Moto As :)
Prezesie Paszyński - Pozdrowionka :luka:
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: czxxcz »

każdy poleca tam gdzie robił :D ja robiłem w RENOMIE to też polecam :hyhy: zdałem za pierwszym razem, to wielka zasługa instruktora Madejczyka :cwaniak:
Ania90
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 10:11

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Ania90 »

ja robiłam w rondzie i też zdałam za pierwszym razem.super mi się z nimi jeździło:)
ktos_czyli_ja
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 lipca 2009, 09:36

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: ktos_czyli_ja »

a widzieliście nową promocję w Quattro, że darmowe kursy losują :super: i prawko 1000zł do końca listopada?
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: kaPsel »

ja polecam Wam Dakar, sam tam robiłem prawko niedawno i zdałem oczywiście za pierwszym razem. Fachowi, wyrozumiali, a przede wszystkim mili instruktorzy. :)
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: mariush36 »

http://www.Dworakiewicz.pl Kurs kat B - 1400zł, dla uczniów zniżka 100zł
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: kaPsel »

jeśli te ceny w Delcie są aktualne to mają trochę drogo :) skoro prawko można teraz zrobić za 990 zł to ich cena zbytnio nie zachęca ;)
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Czarny Lotos »

1400 zł to zdecydowanie drogo :zalamany: , a za róznice mozna zawsze dodatkowe godziny dokupić, a różnica spora 400 zł = 40% ceny - strasznie dużo
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: mariush36 »

No niestety jest drogo, nawet na stronie internetowej o tym pisze, ale swoją drogą ciekawi mnie fakt, że jest tyle innych OSK (przede wszystkim tańszych), a tam nadal jest bardzo dużo chętnych. No ale w sumie Delta swego czasu miała największą zdawalność (80% bodajże) a później to jakoś było, że pozatrudniali nowych instuktorów i zdawalność diametralnie spadła (chyba o połowe).
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: kaPsel »

mariush36 pisze:ale swoją drogą ciekawi mnie fakt, że jest tyle innych OSK (przede wszystkim tańszych), a tam nadal jest bardzo dużo chętnych. (chyba o połowe).
tak to już niestety bywa. Niektóre OSK biorą od kursanta ogromne sumy pieniędzy niczego konkretnego w zamian nie oferując. A ludzi myślą "drożej = lepiej ", zdam tam na pewno za pierwszym razem... itp, itd.
ktos_czyli_ja
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 lipca 2009, 09:36

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: ktos_czyli_ja »

mariush36 pisze: No ale w sumie Delta swego czasu miała największą zdawalność (80% bodajże) a później to jakoś było, że pozatrudniali nowych instuktorów i zdawalność diametralnie spadła (chyba o połowe).
Taa nie było na kogo zwalić to na nowych instruktorów. Haha porażka. Jak ja tam robiłam prawko to cytuje tych właśnie instruktorów pan W wychwalał, że bardzo dobrze uczą, że kursanci wyszkoleni idą na egzamin i że inne ośrodki ich chciały pozatrudniać itd.. a jak sie pozwalniali stamtąd to nagle są beee i nie umią uczyć i zdawalność spadła. Mariush36 no prosze Cie.. wierzysz w to? Poczytaj na poprzedniej stronie wypowiedzi o Delcie. Z takim podejściem do kursanta to się nie dziwie że im zdawalność poszła w dół...

A co do cen to ja się cieszę, że juz mam prawko :D bo jak rzeczywiście nałożą ten Vat na nauki jazdy od nowego roku co mówili w tv to ceny wzrosną o jakieś trzy stówy. Teraz jest już drogo to jak jeszcze dowalą tym vatem to już naprawde bedzie kosmos.
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: dziewczynazjasla »

nie ma to jak Dakar^^ KAROL pozdrawiam:D:D:D;D pośmiała bym jeszcze kiedy z Tobą hahaha:D:D:D :D :D ;)
ODPOWIEDZ