Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: dziewczynazjasla »

chyba ten kurs już nie aktualny:P trzeba powiedzeic Karolowi żeby uaktualnił strone:P hehe
nie wiem dokładnie ,ale wydaje mi się ze początek lipca rozpoczęcie kursu w DAKARZE, wystarczy zadzwonić i się upewnić :)
Lolek1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 7 marca 2009, 15:02

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Lolek1990 »

Dakar zawsze i o każdej porze :) :super:
Awatar użytkownika
Kojack
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 09:25
Lokalizacja: Ja wiem skąd^^

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Kojack »

a robił ktos prawo jazdy w moto asie???
Przemek89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Przemek89 »

ja robie w moto As i jest najtaniej
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: dziewczynazjasla »

rozpoczecie kursu w Dakarze 29, 31 lipca
albertinio
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 22 października 2006, 16:55
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: albertinio »

Tylko DAKAR. Nie chodzi o to gdzie najtaniej tylko liczy się miła atmosfera i wysoka zdawalność. Ja zdecydowanie polecam DAKAR.
imrezowicz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 11:36

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: imrezowicz »

RENOMA to jest najlepszy ośrodek szkolenia kierowców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
wiktorianka7
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 lipca 2009, 18:23

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: wiktorianka7 »

[quote="imrezowicz"]RENOMA i tylko RENOMA....
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: czxxcz »

jestem jak najbardziej za RENOMĄ.
Naprawdę miła i PROFESJONALNA nauka jazdy.
Prawie wszyscy zdają za pierwszym razem.
Super instruktorzy/ki.
I ceny też niskie. POLECAM
Awatar użytkownika
Kojack
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 09:25
Lokalizacja: Ja wiem skąd^^

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Kojack »

a ma ktoś zamiar zapisac sie do nowego ośrodka jazdy "Kropka" ??
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Cassandra »

czxxcz z tą Renomą i „super instruktorami” to bez przesady. Robiłam tam prawo jazdy i owszem zdałam za pierwszym razem, ale instruktor, z którym wyjeździłam większość godzin był fatalny. Nie dość, że nauka z nim wyglądała tak jakby mi robił łaskę, że ze mną jeździ, to jeszcze regularnie odstawałam z nim pod ośrodkiem egzaminacyjnym w Krośnie po 2 razy po 15-20 minut, co szło z moich teoretycznie wyjeżdżonych 3h.
Poza tym sapał do kursantów. Do mnie sapną raz i gościowi podziękowałam. Później jeździłam z innym i przyznam, że zdanie egzaminu zawdzięczam właśnie panu Pawłowi, który naprawdę wiele mnie nauczył. Tak więc, Renoma tak, ale uważać z wyborem na instruktora.
kondziocs
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 lipca 2009, 09:53

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: kondziocs »

Polecam Renome!!!
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: czxxcz »

Cassandra pisze:czxxcz z tą Renomą i „super instruktorami” to bez przesady. Robiłam tam prawo jazdy i owszem zdałam za pierwszym razem, ale instruktor, z którym wyjeździłam większość godzin był fatalny. Nie dość, że nauka z nim wyglądała tak jakby mi robił łaskę, że ze mną jeździ, to jeszcze regularnie odstawałam z nim pod ośrodkiem egzaminacyjnym w Krośnie po 2 razy po 15-20 minut, co szło z moich teoretycznie wyjeżdżonych 3h.
Poza tym sapał do kursantów. Do mnie sapną raz i gościowi podziękowałam. Później jeździłam z innym i przyznam, że zdanie egzaminu zawdzięczam właśnie panu Pawłowi, który naprawdę wiele mnie nauczył. Tak więc, Renoma tak, ale uważać z wyborem na instruktora.
być może, ja jeździłem z Panem Pawłem Madejczykiem i naprawde prze dobry instruktor, ani razu na mnie nie krzyknął, zawsze wesoły i jak jakiś błąd popełniłem to wszystko żartem mówił i fajnie tłumaczył. Naprawde dobry instruktor. Jeździłem też z Panem Maćkiem... nie pamietam nazwiska ale też bardzo spokojny wesoły i dobry. Z innymi nie miałem styczności raczej ale z tego co wiem to raczej nie narzekają.
A i jeszcze dodam że bardzo miły jest Pan który prowadzi wykłady:D Też wszystko fajnie żartem tłumaczy.
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: fred »

Tak naprawdę, to każdy będzie polecał swój ośrodek, a czas kursu i ilość osób to nie zawsze wina ośrodka szkolenia. Czy będziesz jeździł sam 8 godzin czy w parze 16 to kwesta dogadania się, bo i tak w rezultacie liczba godzin musi się zgadzać. Osobiście nie polecam jazdy samemu np. 4 godziny, bo dla początkującego kierowcy to męczarnia trochę (niektórym się może wydawać co to jest, ale wciskaj sobie to sprzęgło 4 godz). jeżdżąc parami masz teoretycznie 2 razy tyle czasu na przyswojenie sobie "jazdy po krośnie", gdyż widzisz jakie błędy popełnia druga osoba. Zawsze to coś.

Ja osobiście zapisałem się do Renomy, bo słyszałem że dobrą zdawalność ma ten ośrodek. Nie wiem ile ona wynosi, ale ja zdałem bez większych przeszkód za pierwszym razem. Jak na jazdy - polecam pana Madejczyka. Cena kursu dla uczniów 1150 zł. + opłaty typu lekarz 50 zł, egzamin 130zł. i wydanie prawka 70zł. Jak na Jasło sądzę, że cena nie jest zła.
lolalola23
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 września 2007, 13:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: lolalola23 »

Cassandra

czxxcz z tą Renomą i „super instruktorami” to bez przesady. Robiłam tam prawo jazdy i owszem zdałam za pierwszym razem, ale instruktor, z którym wyjeździłam większość godzin był fatalny. Nie dość, że nauka z nim wyglądała tak jakby mi robił łaskę, że ze mną jeździ, to jeszcze regularnie odstawałam z nim pod ośrodkiem egzaminacyjnym w Krośnie po 2 razy po 15-20 minut, co szło z moich teoretycznie wyjeżdżonych 3h.
Poza tym sapał do kursantów. Do mnie sapną raz i gościowi podziękowałam. Później jeździłam z innym i przyznam, że zdanie egzaminu zawdzięczam właśnie panu Pawłowi, który naprawdę wiele mnie nauczył. Tak więc, Renoma tak, ale uważać z wyborem na instruktora.
czxxcz z tą Renomą i „super instruktorami” to bez przesady. Robiłam tam prawo jazdy i owszem zdałam za pierwszym razem, ale instruktor, z którym wyjeździłam większość godzin był fatalny. Nie dość, że nauka z nim wyglądała tak jakby mi robił łaskę, że ze mną jeździ, to jeszcze regularnie odstawałam z nim pod ośrodkiem egzaminacyjnym w Krośnie po 2 razy po 15-20 minut, co szło z moich teoretycznie wyjeżdżonych 3h.
Poza tym sapał do kursantów. Do mnie sapną raz i gościowi podziękowałam. Później jeździłam z innym i przyznam, że zdanie egzaminu zawdzięczam właśnie panu Pawłowi, który naprawdę wiele mnie nauczył. Tak więc, Renoma tak, ale uważać z wyborem na instruktora.
Z tego co wiem to "ten" instruktor już nie pracuje w Renomie...
ODPOWIEDZ