Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: mala317 »

Tylko ja polecam Damiana, bo nie wiem aktualnie kto tam jeszcze uczy jeździć! Ale wiem na pewno, że będziesz zadowolona i jak już skończysz jazdy to bedziesz za nimi tęskniła :P Pozdrówka i powodzenia!
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Kudłaty »

mala317 pisze:Tylko ja polecam Damiana, bo nie wiem aktualnie kto tam jeszcze uczy jeździć! Ale wiem na pewno, że będziesz zadowolona i jak już skończysz jazdy to bedziesz za nimi tęskniła :P Pozdrówka i powodzenia!

hahahaha tęskniła:)
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: serjtankian »

Też jeździłem z Damianem :) Konkretny koleś i super uczy :) Polecam :)
sztykiel1980
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 10:02

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: sztykiel1980 »

Ja zapisałem sie do szkoły której nie znałem szczerze mówiąc wcześniej do osk eLcar, ale nie żałuje, z cena się dogadałem na atrakcyjniejszą, przyprowadziłam kumpla i za to dostałem godziny gratis, instruktor konkretny, na luzie. Polecam !!! :D
medsupport
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 10:29

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: medsupport »

do sztykiel1980

Masz rację!! Ja też się tam zapisałam do osk eLcar z polecenia, jazdy mam dopasowane do moich możliwości, auto nowe bez zarzutu, klima :D . Słyszałam od koleżanki, że w Bieczu, jest to najlepsza szkoła nauki jazdy :ok: Polecam !!! :hyhy:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: ananasek »

Zapisałam się do Dakaru :)
kisia13
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwietnia 2013, 14:57

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: kisia13 »

Orientuje się ktoś jakie są ceny na kategorie A1??Np.w rondzie
izka22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 8 marca 2012, 23:10

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: izka22 »

Witam wszystkich . Z mojej strony ja polecam RENOMĘ i instruktora Pawła Nowakowskiego . Podczas jazdy jest miła atmosfera :D , ma dużo cierpliwości :cool: i dobrze tłumaczy oraz nie urywa na godzinach - zdałam za pierwszym razem tak jak moje koleżanki . Nie chodzi na zapisy , więc numer telefonu dostaniecie w biurze . Polecam :super: :hurra:
riko123
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 2 kwietnia 2013, 16:14

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: riko123 »

wszędzie tylko nie MotoAs nie zapisujćie się tam naprawdę nikt nie poleca prawo jazdy robi się rok ponad .
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: sylwula13 »

ja osobiście zdawałam prawko w Dakarze i chwale sobie ten ośrodek. nauczyli mnie bardzo dobrze jeździć. prawko zdałam za pierwszym razem i dużo osób które znam a robiły w Dakarze nie miały problemów ze zdaniem. polecam Damiana z Dakaru :)
msicr25
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 lipca 2013, 10:17

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: msicr25 »

Ja zapisałam się w eLcar :) , biuro jest na floriańskiej(dom nauczyciela) , jak jest Legenda to po drugiej stronie. Słyszałam od koleżanki że mają tez biuro w Bieczu bo ona tam chodziła , i że są tam najlepsza szkołą, która ma najwięcej kursantów. Nie żałuje że tam poszłam, choć nie znałam tej szkoły wcześniej. Polecam:) :ok: :ok: :ok:
keller89
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 września 2013, 21:27

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: keller89 »

Renoma!!!!!!!!!!!!!!! Z czystym sumieniem polecam. Jacek Makara, Tomek Dzieglewicz! Fenomenalni instruktorzy. Z nimi gwarancja tego że zostaniesz bardzo dobrym kierowcą, nawet jeśli nigdy nie wyobrażales sobie siebie za kółkiem!!!!!!!
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: karoluch25 »

Ja osobiście polecam Renomę jeżeli masz dużo czasu na zrobienie prawka( wychodzi koło 4,5 miesiąca ,przynajmniej teraz na wakacjach). Dobre szkoły w Jaśle to również Rene i Dakar.
muzg
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 września 2013, 09:17

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: muzg »

keller89 pisze:Renoma!!!!!!!!!!!!!!! Z czystym sumieniem polecam. Jacek Makara, Tomek Dzieglewicz! Fenomenalni instruktorzy. Z nimi gwarancja tego że zostaniesz bardzo dobrym kierowcą, nawet jeśli nigdy nie wyobrażales sobie siebie za kółkiem!!!!!!!


do Keller89 , TY za bardzo coś słodzisz i to już na 2 forach,o tej renomie,to chyba instruktorzy słodzą sobie chyba na swój temat, bo już słyszałem coś o tym . Uważajcie na takie odpowiedz !!!
gykon
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 sierpnia 2011, 09:04

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: gykon »

Ja robiłam w Renomie ,dlatego ją polecam-zdane za pierwszym razem :)
ODPOWIEDZ