Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
gykon
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 sierpnia 2011, 09:04

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: gykon »

Jakaranda przykro mi bardzo. :( Jak zobaczyłam ile śniegu spadło od razu pomyślałam o twoim egzaminie.Następnym razem musi być dobrze.
Tenshi ,trzymam kciuki za poniedziałek :)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Tenshi »

Trzymaj mocno :) Stres już mnie zżera ;)
Mateuszdmks
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 22 grudnia 2010, 16:20

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Mateuszdmks »

Witam gdzie polecacie robić prawko na C?
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: COCONUT »

ciekawi mnei jakie sa sposoby egzaminatorow na oblewanie kursantow... piszcie na czym was oblali zobaczymy czy sytuacje sie czesto powtarzaja:)
kwadratowy_arbuz
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 22:27

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: kwadratowy_arbuz »

COCONUT pisze:ciekawi mnei jakie sa sposoby egzaminatorow na oblewanie kursantow... piszcie na czym was oblali zobaczymy czy sytuacje sie czesto powtarzaja:)
Wystarczy umieć skorzystać z internetu...

http://www.forum.prawojazdy.com.pl/view ... d&start=30
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: a-tatutek »

"Rzecznik Praw Obywatelskich wyjaśnia, że jeżeli zaczęło się kurs na prawo jazdy na starych zasadach, to egzamin trzeba zdawać również na starych zasadach"

Zainteresowanych odsyłam do artykułu:
http://www.motogen.pl/Egzamin-na-prawo- ... 16658.html
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: jarkor2013 »

Czy ktoś orientuje się jaki jest koszt zrobienia prawka na motor???? W szkole jazdy i egzamin oczywiście
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: ananasek »

To gdzie w końcu polecacie robic prawo jazdy ? :) nigdy nie jeździłam autem, chciałabym miec jazdy z młodym, nie nerwowym, miłym facetem, który dokładnie wszystko mi wytłumaczy, nie będzie na mnie krzyczał. Z opowieści znajomych wiem, że często instruktorzy krzyczą, denerwują się, są niemili. Ja nienawidzę, gdy ktoś na mnie podnosi głos, więc jeżeli instruktor to zrobi to wysiądę z auta, podziękuję za niemiłą jazdę i zażądam zmiany instruktora. Uważam, że ten pan jest od tego, żeby mnie wszystkiego nauczyc i nieważne, czy powtarza mi coś 1 raz czy 50 to jest jego praca i zawsze powinien to robic z anielską cierpliwością :P
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Kudłaty »

ananasek pisze:To gdzie w końcu polecacie robic prawo jazdy ? :) nigdy nie jeździłam autem, chciałabym miec jazdy z młodym, nie nerwowym, miłym facetem, który dokładnie wszystko mi wytłumaczy, nie będzie na mnie krzyczał. Z opowieści znajomych wiem, że często instruktorzy krzyczą, denerwują się, są niemili. Ja nienawidzę, gdy ktoś na mnie podnosi głos, więc jeżeli instruktor to zrobi to wysiądę z auta, podziękuję za niemiłą jazdę i zażądam zmiany instruktora. Uważam, że ten pan jest od tego, żeby mnie wszystkiego nauczyc i nieważne, czy powtarza mi coś 1 raz czy 50 to jest jego praca i zawsze powinien to robic z anielską cierpliwością :P

No ja miałem babkę która normalnie mnie traktowałą jak znajomego i krzyczała i teksty jak do kolegi i zdałem za pierwszym razem i Gitara.
Nie ważne gdzie tylko jaki masz zapał do jazdy
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Gabusia »

jak bedziesz jechac prosto pod samochod ciezarowy, to wiadomo, ze instruktor podniesie na Ciebie glos... to wszystko czy bedzie krzyczal czy nie zalezy tylko i wylacznie od Ciebie, od tego jak bedziesz przykladala sie do jazdy. Ja jak robilam prawko, to np na mnie instruktor nie krzyczal, tylko jak cos zrobilam zle, to mowil do mnie po prostu podwyzszonym tonem, a to nie jest to samo co krzyk :D wiec nie mow, ze jakby nawet ktos na Ciebie krzyknal to bys wysiadla z auta, bo zapewne wtedy byc tego kursu szybko nie ukonczyla.. :) Zawsze i wszedzie znajdzie sie taki, co Cie upomni, przeciez od tego jest, zeby korygowac bledy podczas jazdy i zeby Cie dobrze przygotowac do egzaminu praktycznego :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: ananasek »

Nie chodzi mi o to, że ma mnie głaskac po główce jak zrobie coś źle, ale koleżanki opowiadały mi, że niektórzy przesadzają. Teksty do dziewczyny: "wiem, że jesteś blondynką i ciężko Ci coś zrozumiec, ale żeby 10 razy powtarzac ?!"
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Kudłaty »

ananasek pisze:Nie chodzi mi o to, że ma mnie głaskac po główce jak zrobie coś źle, ale koleżanki opowiadały mi, że niektórzy przesadzają. Teksty do dziewczyny: "wiem, że jesteś blondynką i ciężko Ci coś zrozumiec, ale żeby 10 razy powtarzac ?!"

aaaa i to jest takie straszne :)
To Zapisz się do nie wiadomo jakiej szkoły i potem napisz tu na forum ile razy zdawałąś:)

I jak dla mnie to jest normalny żartobliwy tekst.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: wiolka666 »

ananasek pisze:To gdzie w końcu polecacie robic prawo jazdy ? :) nigdy nie jeździłam autem, chciałabym miec jazdy z młodym, nie nerwowym, miłym facetem, który dokładnie wszystko mi wytłumaczy, nie będzie na mnie krzyczał. Z opowieści znajomych wiem, że często instruktorzy krzyczą, denerwują się, są niemili. Ja nienawidzę, gdy ktoś na mnie podnosi głos, więc jeżeli instruktor to zrobi to wysiądę z auta, podziękuję za niemiłą jazdę i zażądam zmiany instruktora. Uważam, że ten pan jest od tego, żeby mnie wszystkiego nauczyc i nieważne, czy powtarza mi coś 1 raz czy 50 to jest jego praca i zawsze powinien to robic z anielską cierpliwością :P
zapisz sie do elcaru :) ma anielską cierpliwośc:)
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: mala317 »

wiolka666 pisze:
ananasek pisze:To gdzie w końcu polecacie robic prawo jazdy ? :) nigdy nie jeździłam autem, chciałabym miec jazdy z młodym, nie nerwowym, miłym facetem, który dokładnie wszystko mi wytłumaczy, nie będzie na mnie krzyczał. Z opowieści znajomych wiem, że często instruktorzy krzyczą, denerwują się, są niemili. Ja nienawidzę, gdy ktoś na mnie podnosi głos, więc jeżeli instruktor to zrobi to wysiądę z auta, podziękuję za niemiłą jazdę i zażądam zmiany instruktora. Uważam, że ten pan jest od tego, żeby mnie wszystkiego nauczyc i nieważne, czy powtarza mi coś 1 raz czy 50 to jest jego praca i zawsze powinien to robic z anielską cierpliwością :P
Miałam identyczny obawy jak Ty :) i znajomi polecili mi DAKAR i Pana Damiana :) Młody, spokojny, nigdy na mnie nie podniósł głosu, coś robiłam straszne głupoty, ma poczucie humoru (nawet najwiekszy błąd zamieni w żart), zero stresu, a przy tym naprawdę potrafi nauczyć! Szczerze go polecam!!! I pozdrawiam :) Chcesz mogę Ci wysłac nr do tego Pana :) Pisz na priv jeżeli jestes zainteresowana :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: ananasek »

mala317 chyba właśnie wybiore Dakar, bo ma dużo pozytywnych opinii.

Kudłaty nie mam potrzeby chwalenia się na forum ile razy zdawałam, a skoro dla Ciebie taki tekst jest normalny i żartobliwy to gratuluje poczucia humoru :dobani:
ODPOWIEDZ