weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
samantaa19
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 17 lipca 2011, 11:56

weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Post autor: samantaa19 »

Mam zamiar wysterylizować suczkę. Chodzę z nią do pana Potempy. Jednak nie wiem czy na zabieg też iść do niego. Czy ktoś do tego pana chodzi lub sterylizował tam suczkę?
Czy to dobry weterynarz? Jakiego innego lekarza weterynarii polecacie do zrobienia tego zabiegu?
skazana_na_bluesa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 marca 2011, 19:13

Re: weterynarz

Post autor: skazana_na_bluesa »

byłam raz u tego pana, by uregulować zęby mojemu królikowi i więcej do niego nie wrócę. wg. mnie o wiele lepszy (jeśli nie najlepszy) jest p. Wiśniewicz- mam do niego zaufanie. i sądząc po kolejkach-inni równiez.więc jeśli nie jesteś pewna, gdzie zrobić zabieg, to polecam p. Wiśniewicza.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: weterynarz

Post autor: Szeherezada »

Ze swoją suczką tez chodzę do pana Potempy i muszę przyznać, że uratował jej życie. Strasznie była chora i ledwo przeżyła. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Co do sterylizacji to sama się nad tym zastanawiam, bo w końcu to poważny zabieg....
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: weterynarz

Post autor: kbolek194 »

Ja również polecam pana Wiśniewicza. Chodzę do niego z moim psiakiem i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
WOLI
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 października 2010, 20:14

Re: weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Post autor: WOLI »

polecam ,, Piranie" na Przemysłowej młody ale konkretny lekarz
Awatar użytkownika
broch
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 lipca 2006, 22:06
Lokalizacja: 3km od dębu

Re: weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Post autor: broch »

nasz Lulek(kocur) byl na zabieg u pana Wiśniewicza i sobie chwali ;) tego Pana
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Post autor: m.g »

Sprostuję trochę, sterylizacja czy kastracja, jest już prawie jak zwykły zabieg kosmetyczny,
Polecam Pana Wiśniewicza, moje kotki były u niego sterylizowane, wszystko ok. Znajomi też do niego chodzą ze swoimi zwierzakami i również zadowoleni. :)
Horn5
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 7 listopada 2010, 14:00

Re: weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Post autor: Horn5 »

Bardzo dobry weterynarz w Jaśle to Pan Urzędowski na Przemysłowej ,to lekarz z powołania :)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Post autor: Szeherezada »

Horn5 pisze:Bardzo dobry weterynarz w Jaśle to Pan Urzędowski na Przemysłowej ,to lekarz z powołania :)
U tego pana kuzynka ostatnio sterylizowała kotkę i była bardzo zadowolona. Mówiła, ze tanio a zwierzątko zostaje po zabiegu na obserwację.
amma5
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 5 listopada 2010, 18:32

Re: weterynarz, gdzie wysterylizować suczkę?

Post autor: amma5 »

Już kiedyś pisałam w podobnym temacie o weterynarzach. Ja szczerze polecam pana Potempę. Wcześniej chodziłam do pana Wiśniewicza, ale jak był potrzebny zabieg, to odesłał mnie właśnie do pana Potempy, który zoperował mojego psiaka. Wszystko przebiegło prawidłowo, ładnie się wygoiło i dziś nie ma praktycznie śladu. Cena tez była przyzwoita. Potem poleciłam znajomej tego pana i tez była bardzo zadowolona. Wiem też od innych znajomych, że sterylizowali u niego suczkę i też bardzo go chwalili. Więc polecam.
jolaneta
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 09:14

dobry weterynarz

Post autor: jolaneta »

Mam 2,5 letnią kotkę i chcę ją "zabezpieczyć".do jakiego weterynarza iść po poradę i ewentualny zabieg?
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: dobry weterynarz

Post autor: LookingForAngels »

Witam. Ja z moimi zwierzaczkami chodziłam dość długo to p. Potempy, ale teraz zmieniłam weterynarza. Według mnie, najlepszy jest p. Marcin Urzędowski, przyjmuje w gabinecie "Pirania" na ul. Przemysłowej 6. Jest naprawdę sumienny, posiada bardzo dobrą wiedzę, pracował również w UK, więc wie, co robi. Tu masz link do jego strony : http://www.pirania-vet.pl/ Pozdrawiam! :)
olifka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 października 2011, 11:54

Weterynarz

Post autor: olifka »

Witam,

czy ktoś mógłby mi polecić dobrego weterynarza w Jaśle lub w jego okolicy?
Z góry dziękuje:)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Weterynarz

Post autor: Laura Diaz »

Był już taki temat na forum :P

Moim zdaniem, w Jaśle najlepszy jest pan Urzędowski i gabinet Pirania - młody gość, ale ma super podejście do zwierząt :) . Strona www: www.pirania-vet.pl/.

W Krośnie najlepsi są Zygmuntowie na ul. Szpetnara - weterynarze z powołaniem, a przy tym niedrogo sobie liczą.

W Jaśle nie polecam pewnej rudej pani, co mało się zna, ale za to lubi przepisywać drogie leki :rotfl:
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Weterynarz

Post autor: non serviam »

Lecznica Zwierząt Cieśla Daniel
Kościuszki 44a, 38-300 Gorlice
Tel.: (18) 352-76-93
Fax: (18) 352-76-93

W Jaśle kilku weterynarzy chciało mi operować mojego owczarka a pan Daniel wyleczył psa bez inwazyjnie
Polecam wykonują specjalistyczne zabiegi
W jaśle lekarze pierwszego kontaktu a jak coś skomplikowane to polecam pana Daniela
ODPOWIEDZ