dentysta dla dziecka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
danielek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 października 2010, 20:03

dentysta dla dziecka

Post autor: danielek1 »

Wybieram się na pierwszą kontrolną wizytę z trzylatkiem. Doradźcie kogoś w Jaśle, po kim maluch nie będzie miał urazu do dentysty do końca życia.
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 grudnia 2008, 13:43

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: smykula_27 »

To niestety nie Jasło, ale dentystka super. Moja 3 letnia córeczka uwielbia do niej chodzić. Miała już popsute ząbki i dała sobie wyleczyć. Nawet sama chce iść, a później chwali się wszystkim, jaka to dzielna jest. Chociaż ogólnie jest bardzo nieśmiała.Pani dentystka ma super podejście do dzieci. W 100 % polecam. Ale tak jak mówiłam to nie Jasło, ale Brzostek. Ja dojeżdżam, w sumie nie jest to jeszcze tak daleko. A naprwdę te pierwsze wizyty z dzieckiem są bardzo ważne. Jedyny minus, przyjmuje tylko prywatnie. Nazywa się Rączka, chyba Barbara.
Nie wiem czy pomogłam :)
Powodzenia z maluszkiem!
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: LookingForAngels »

Ja osobiście polecam panią Ilone Bałon-Dudałe. Dzieki niej pozbyłam sie mojego urazu do dentystów, a musze przyznac, że nabawiłam sie go za sprawą pewnej powszechnie znanej i szanowanej pani P.(nie wymienie pełnego nazwiska)...;] W każdym razie - polecam serdecznie, dla dzieciaczków, jak również i dorosłych jest idealna. Na wizyte trzeba troszke poczekac, ale oplaca sie!
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: MAGDAS »

Witam. My z córcią możemy polecić Panią dr. Pierz. Przyjmuje w Gemini na Baczyńskiego. Moja córeczka miała 3,5 roku jak poszłyśmy na wizyte kontrolną. Za pierwszym razem nie pozwoliła sobie załatać dziurki, ale Pani doktor nie krzyczała na nią ani nic, choć wiem z włąsnego doświadczenia, że niektóre Panie doktor tak reagują. Córeczka umówiła się sama z Panią doktor, że przyjdzie za dwa tygodnie. I tak przy drugiej wizycie ząbek został załatany, mała chętnie chodzi na wizyty kontrolne. I co ciekawe Pani dr. Pierz dzieci przyjmuje na fundusz, wystarczy się zarejestrować. Polecamy :)
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: lilijka »

Nie wiem jakie teraz ma podejście dr Słowik, ale dawniej był według mnie idealnym dentystą dla dziecka, wszystko odbywało się bezstresowo i dzieciaki chętnie do niego wracały
comfort7754
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 października 2012, 11:54

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: comfort7754 »

Najlepsza Dentystka na Jaśle pani Justyna Dziedzic dokładna i się przykłada byłam u różnych tych najlepszych czyli już o tych którzy sobie wyrobili markę wiadomo o kogo chodzi 15 minut i 70 zł i ząb po 3 miesiącach się sypie polecam tą panią :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: mija »

Mam pytanko czy pani dr Ilona Bałon Dudała przyjmuje na kase chorych ? czy tylko prywatnie i ile trzeba czekać na wizyte bo muszę z 7 -mio latkiem si wybrać , a tak w ogóle to kto dla dziecka będzie miły i go nie zrazi do dalszych wizyt? dzięki :)
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Nowy post

Post autor: benyBek »

Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku?
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: makatka »

Ja byłam z córką 4latka u Anny Węgrzyn na kotlinie, polecali ja na fb na forum. Córka zadowolona, nie zrazila się mimo że nawet miała na pierwszej wizycie leczonego ząbka więc mogę polecić :)
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: doorotka »

ja z córką chodzę do krosna, na czajkowskiego, polecam dla dzieci, ceny niewygórowane, przemiła pani z superpodejściem do dzieci
https://www.facebook.com/Gabinet-Stomat ... 077959577/
żabka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 26 marca 2012, 20:54

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: żabka1 »

Miludent w Jaśle na Baczyńskiego lek.Damian świetne podejście do dziecka
Tradescantia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lutego 2014, 12:40

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: Tradescantia »

Podbijam temat bo potrzebne mi aktualne informacje: godny polecenia stomatolog dla 3 latka na pierwszą wizytę kontrolną, ktoś coś???
klea87
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 listopada 2013, 11:34

Re: dentysta dla dziecka

Post autor: klea87 »

Ponawiam temat ....jakiego dentystę w Jaśle polecacie na pierwszą wizytę dla 3latka?
ODPOWIEDZ