Najlepsza myjnia W Jasle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
maroo5005
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 września 2013, 20:35

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: maroo5005 »

[quote="Anek"]Jeśli nie chodzi o "myjnie" bezdotykowe tylko o normalne ręczne to polecam myjnię koło ronda solidarności tzw dawna mleczarnia. Myją odkurzają czyszczą, wszystkie samochody tam myjemy, oraz wielu moich znajomych

Pracujesz tam, przyjade sprawdze, ktos napisal kolo majstra to wg mnie szalu nie ma lepiej na zeromskiego pojechac
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: krolik »

najlepsza myjna reczna to jest kolo sklepu Majster
pomarancza55
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2014, 22:43

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: pomarancza55 »

dokladnie obok majstra
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: anonimowy »

Z ręcznych to koło Galerii a z bezdotykowych Na Towarowej i Żeromskiego....
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Versal »

przeciesz jest za małopolska w domu prywatnym myjnia parowa
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: dyna »

Czy wie ktos gdzie w Jasle umyje podwozie samochodu pod konserwacje????
Hermann
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 12:59

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Hermann »

Kiedyś myli podwozia na myjni "Łączności" przy Towarowej, ale czy jeszcze myją???? Zapytaj....
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: medvedik »

Na TransWiert jedz i tam myja
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: dyna »

ok dzieki
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: RaSSta_97 »

Jak teraz sytuacja ma się w Jaśle i okolicach? Która myjnia jest najlepsza? Chodzi mi najbardziej o myjnię ręczną w której ktoś umyje mi samochód, odkurzy itp
pawel1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 lutego 2015, 11:38

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: pawel1212 »

Najlepsza myjnia to jest obok majstra, cisnienie porządne i prawie zawsze kiedy tam jestem widze że pracownik jest na miejscu dolewa chemie itd. A na innych myjniach tego typu nie raz się złapałem ze albo zamiast mycia proszkiem myłem samą wodą, albo zamiast wody z woskiem była sama woda, bo nikt tam wiele nie zagląda i akurat skończyły sie środki w zasobnikach to człowiek mył wodą :/ Wiele myjni przerobiłem kilka lat mieszkania w Krk gdzie za 15 zł ledwo zdązylem umyc mały samochód nauczyło mnie rozumu. A myjni recznych to dawniej mylem w w krośnie przy carrfour
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: T135 »

Nie polecam myjni samoobsługowej na orlenie, myłem tam dziś samochód, bo to jedyna myjnia gdzie nie było kolejek. Jedno stanowisko w ogóle nie przyjmowało żetonów (choć troche dziwnie z tymi żetonami, trzeba iść kupić na stacje żeton, nie prościej byłoby wrzucić monety? A tak to czekam aż ten zapłaci za paliwo, kolejny kupuje hoddoga, następny zastanawia się jaki sos wybrać, a ja chce tylko umyć samochód!) ale ok...więc wjechałem na drugie stanowisko. Wrzuciłem 3 żetony na 9 minut. Mycie zasadnicze, spłukiwanie, wosk i końcowe płukanie i osuszanie - to ostatnie w ogóle nie miało ciśnienia i musiałem spłukać wosk zwykłą wodą "płukanie". Samochód po wyschnięciu wyglądał gorzej niż przed myciem, białe smugi, nalot - PORAŻKA. Ponadto węże na tej myjni są za długie i zaczepiają się o lusterka samochodu itd, trzeba się sporo namęczyć. Po wszystkim musiałem jeszcze raz jechać na inną myjnie i umyć samochód ponownie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Jozin.1 »

W tej chwili najlepsza samoobsługowa to ta nowa przy obwodnicy. Tylko tam mają pianę zmiękczającą. Ja polecam.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: johny3050 »

Jozin.1 pisze:W tej chwili najlepsza samoobsługowa to ta nowa przy obwodnicy. Tylko tam mają pianę zmiękczającą. Ja polecam.
Do tej pory byłam tam 2 razy. Za pierwszym razem użyłem piany i od razu ją spłukałem/myłem dalej. Za drugim razem po spryskaniu pianą odczekałem 5 minut, po czym myłem dalej. W obu przypadkach jakim brudnym samochodem wjechałem prawie tak samo brudnym wyjechałem. A mam biały samochód, więc jakość mycia widać jak na dłoni. Była to dla mnie strata pieniędzy.

Powiedz mi proszę, jak się tej piany używa i jak ona działa, bo może coś źle robiłem?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Jozin.1 »

Wrzucam 5 zyli. biorę lancę z pianą i zapindlam dookoła fury aż się czas nie skończy.... Potem drugie 5 zyli i mycie z proszkiem, spłukiwanie i nabłyszczanie.
Piana kiepsko działa poniżej temp 0 st C ale to chyba logiczne...... Fura moja czarna jest więc zaraz po myciu trzeba wytrzeć takim specjalnym ręcznikiem superchłonnym bo inaczej kropki zostają. I tyle w temacie. Generalnie piana musi chwilę pobyć na karoserii i podziałać. Im dłużej - tym lepiej.

Najgorsza myjnia to wg. mnie ta koło KAUFLANDU.... To moja osobista opinia i nie trzeba się z nią zgadzać. Zazwyczaj myję w myjni koło ronda - po pieniądzach i naprawdę solidnie.
ODPOWIEDZ