h&m dorothy perkins new yorker vila object - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
metamorfoza
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 lutego 2011, 00:51

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: metamorfoza »

A co myślicie o bardziej ekskluzywnych markach i czy miejsce takiego sklepu ma znaczenie?Jak sprzedawałyby się marki typu Gucci, Armani, Chanel?
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: xyz123 »

marki jak najbardziej na wysokim poziomie ....ale nie na kieszenie Jaślan :( jeśli sytuacja się nie zmieni a raczej na to się nie zanosi to nie ma prawa bytu tego typu odzież w naszym kochanym Jaśle :kwasny:
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: Anek »

Jeśli chodzi o marki w temacie to h&m czy Ny mają jak najbardziej szanse przy takich promocjach jakie są
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: xyz123 »

xyz123 pisze:marki jak najbardziej na wysokim poziomie ....ale nie na kieszenie Jaślan :( jeśli sytuacja się nie zmieni a raczej na to się nie zanosi to nie ma prawa bytu tego typu odzież w naszym kochanym Jaśle :kwasny:
oczywiście mam na myśli Gucci, Armani, Chanel :]
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: Laura Diaz »

Ja nawet nie wiem czy w Rzeszowie można kupić ciuchy Chanel. a u nas to najwyżej Canel :rotfl: Zresztą nawet Dorothy Perkins też by się tu nie przyjęła. Nie ten styl, nie ten poziom. U nas dziewczyny ubierają się wszystkie na jedno kopyto, a po przekroczeniu pewnego wieku to już tylko garsonka, czółenka z targowicy i trwała :zdegustowany:
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: 2razy5skis »

Laura Diaz pisze:Ja nawet nie wiem czy w Rzeszowie można kupić ciuchy Chanel. a u nas to najwyżej Canel :rotfl: Zresztą nawet Dorothy Perkins też by się tu nie przyjęła. Nie ten styl, nie ten poziom. U nas dziewczyny ubierają się wszystkie na jedno kopyto, a po przekroczeniu pewnego wieku to już tylko garsonka, czółenka z targowicy i trwała :zdegustowany:
Dorothy Perkins...akurat chodzą dziewczyny w ciuchach tej marki.. bo nad biedronką tego dużo...
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: xyz123 »

Laura Diaz pisze:Ja nawet nie wiem czy w Rzeszowie można kupić ciuchy Chanel. a u nas to najwyżej Canel :rotfl: Zresztą nawet Dorothy Perkins też by się tu nie przyjęła. Nie ten styl, nie ten poziom. U nas dziewczyny ubierają się wszystkie na jedno kopyto, a po przekroczeniu pewnego wieku to już tylko garsonka, czółenka z targowicy i trwała :zdegustowany:

co do "zniekształconych" nazw to ostatnio w galerii jasielskiej widziałam buty => zamiast PRADA to PARADA :rotfl: :rotfl: :rotfl: myślałam, że padnę :padam: heheh
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: Laura Diaz »

No w takich butach to można PARAdować po naszym deptaku na przykład:)
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: Woytec »

Przydałby się "Reserved" stylowe ubrania i fajne okulary.
biedronkastonka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 7 maja 2011, 21:41

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: biedronkastonka1 »

Jak dla mnie Orsay (elegancka klasyka) chyba najbardziej by się sprawdził. NY raczej ubrania dla gimnazjalistek i licealistek a i jakość średnia. Dorothy fajne ciuchy dla kobiet, jakość dobra ale dosyć drogie. Reserved i H&M przede wszystkim ciekawe i oryginalne dodatki (buty i torebki zwłaszcza!), ubrania nie wiem czy przejdą w Jaśle, niektóre są odjechane i wymagają sporej odwagi do noszenia (mówię o tych najnowszych kolekcjach).
biedronkastonka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 7 maja 2011, 21:41

Re: h&m dorothy perkins new yorker vila object

Post autor: biedronkastonka1 »

A co do ekskluzywnych marek nie sądzę, żeby przeszło. Ceny za wysokie.
ODPOWIEDZ