Media Expert - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Emily »

on-1986 pisze:NIE POLECAM MEDIA EXPERT W GALERII JASLO, A NIE TYLE ME CO LUDZI TAM PRACUJACYCH, SZCZEGÓLNIE TAKIEGO MLODEGO CHLOPACZKA KTORY PRACUJE TAM OD OKOLO POŁ ROKU. CWANIAK WIELKI I TYLE,ZRESZTA SAM ZOSTAŁEM PRZEZ NIEGO BARDZO NIEMILE OBSŁUŻONY, ORAZ BYŁEM ŚWIADKIEM KŁOTNI TEGO CHŁOPACZKA Z JAKIMŚ PAŃSTWEM KTORZY CHCIELI COŚ ZWRÓCIĆ. OSOBIŚCIE MEDIA ODWIEDZAM TYLKO W CELU POROWNANIA CEN Z INNYMI SKLEPAMI I NIC WIĘCEJ !!!!!!!!
Wszystko byłoby dobrze. Caps Lock OFF!
wilhelm pisze:ja krytykuje? napisalem chyba jasno ze od razu ktos tam posadza osobe chwalaca pania z media ekspertu, ze pisze o sobie samej! pisalem do deminel i wyjasnilem grzecznie co oznacza "zyciowe podejscie". Nie umiecie czytac ze zrozumieniem??
Umiemy, umiemy. Czy ja wiem, czy to było grzecznie?
Jeżeli to jest grzecznie:
znaczy PRAKTYCZNE nieuk jestes jakis czy co??
Co za ludzie ja Pie..... :mur:
... to ja jestem normalnie święta z dziesięcioma aureolami :cisza:
Czarek1971
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 lipca 2011, 19:01

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Czarek1971 »

julia1978 pisze:Też dostaliśmy taka gwarancję, ale nie w cenie, trzeba było sporo dopłacić. Tyle że teraz sprzęty są takiej jakości, że wielu znajomym psują się zaraz po gwarancji, więc stwierdziłam, że warto. A czy miałam rację, to siędopiero okaże...
Jasne, zgadzam się, sprzęt w chwili obecnej jest nieporówywalny jakościowo do tego sprzed lat. Oby Ci się dodatkowa gwarancja przydała, jest na to duża szansa:)

Ale niech nikt nie pisze że mu taką gwarancję DALI ZA DARMO, GRATIS, W CENIE....
patrzcie uważnie pod czym się podpisujecie...
kruk13
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 16:30

Re: Media Expert - opinie

Post autor: kruk13 »

a co do kłutni to prawda ten sprzedawca który mi sprzedawal laptopa to kłucił sie tez z kolegą bo wczesniej rozmawiał ze mną inny sprzedawca , mysle że to jest kewstia prowizji od sprzedaży i rywalzują między sobą jest troche dyskonfort przebywając obok , aleja przez to zyskałem rabat bo ten wczesniej niechciał zrobic rabatu nawet z kierownikiem
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Emily »

kruk13 pisze:a co do kłutni to prawda ten sprzedawca który mi sprzedawal laptopa to kłucił sie tez z kolegą bo wczesniej rozmawiał ze mną inny sprzedawca , mysle że to jest kewstia prowizji od sprzedaży i rywalzują między sobą jest troche dyskonfort przebywając obok , aleja przez to zyskałem rabat bo ten wczesniej niechciał zrobic rabatu nawet z kierownikiem
Kłótnia kłótnią, ale język polski aż boli...
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Media Expert - opinie

Post autor: wilhelm »

Emily-kto tu sie czepia ;)
No a z ta swietoscia to masz racje, jak kazda kobita jakas aureole pewnie masz :D Grzecznie to bylo na [poziomie czlowieka, ktory ocenia druga osobe po jednym napisanym poscie, bo nie jest akurat obrazajacy danej osoby z ME.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Emily »

wilhelm pisze:Emily-kto tu sie czepia ;)
No a z ta swietoscia to masz racje, jak kazda kobita jakas aureole pewnie masz :D Grzecznie to bylo na [poziomie czlowieka, ktory ocenia druga osobe po jednym napisanym poscie, bo nie jest akurat obrazajacy danej osoby z ME.
No pewnie, każdy się czepia. Nawet o tym nie wie. Po prostu boli mnie taka ortografia wśród polskich użytkowników.

Wszyscy jesteśmy sami sobie święci. Przepraszam, ja oceniam człowieka? Jakoś tutaj oceny żadnej nie widzę. Napisałam, że język polski aż boli ze względu na zaistniałe błędy. Nie napisałam, że ten ktoś jest taki, taki, czy siaki.
Czarek1971
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 lipca 2011, 19:01

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Czarek1971 »

zgubiliście wątek....

od dłuższego czasu mają wyprzedaże, zastanawiam się tylko co miały oznaczać bilboardy najpierw z wściekłym psem a potem kotem... ktoś coś z tego kuma?? ME przekształca się w zoologiczny? :szok: :hurra:
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Emily »

Przecież każdy lubi offtopować.

Fajne te billboardy. :D
Awatar użytkownika
deminel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 19:53

Re: Media Expert - opinie

Post autor: deminel »

uwaga na promocje metro 2033 w galeri jest za 18 zeta a babka chciala mnie skasowac za 41 , nie dac sie nabic.
SKLEPIK
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 sierpnia 2012, 22:12

Re: Media Expert - opinie

Post autor: SKLEPIK »

A ja miałem z kolei taką sytuacje jak kupowałem telewizor z promocji ale wtym koło apteki sklepie. Sprzedawca policzył mi raty i cały czas mnie zachęcał do 5 lat gwarancji a kupując na raty że bede miał tańszy kredyt wiec skoro tak to sie zgodziłem nio i on mi pisze kredyt ale jak mnie zapytał czy rata 168zł mi odpowiada to mnie jak tknęło jak to ponad 500zł drożej więc pytam jesli to jest opcja taniej to ile zapłace bez tej gwarancji on mi mowi że 1800 zł wiec 300zł drożej na 12 rat. Poszedłem do galeri tam chłopaki mi powiedzili od reki że bez tej gwarancji nie moge kupic z tańszym kredytem. Pojechałem na staszica i chłopak zrobilmi rate 132 zł czyli drożej mnie kosztował ten telewizor 90zł A CO LEPSZE TO JEST SKLEP TEJ SAMEJ FIRMY GDZUE BYŁEM NA POCZĄTKU a obsługa bardziej fachowa bo sprzedawca nie gadal mi o kolorach telewizora i powtarzał jedno słowo 20 razy przez 20 minut tylko pokazał co ten telewizor ma i jak go obsługiwać także ja polecam Mediaexpert koło Urzędu skarbowego bo jest tanio a jak nawet ta sama cena to fachowow podchodza do tematu.
funfel2
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 22:06

Re: Media Expert - opinie

Post autor: funfel2 »

wszystko by było ok na staszica gdyby nie ten k....wujący na pracowników kierownik,nie lubie tam chodzić, z rodziną wole odwiedzić galerie albo sklep koło lidla a co do gwarancji jeśli stać kogoś po dwóch latach na kupno kolejnego telewizora to nie ma sensu dopłacać,mi też się wydawało że gdy kupie pralke super firmy bosch to będzie mi służyć 20 lat jak stara frania,niestety nawet made in germany nie pomogło bo serwis pare razy musiał mnie odwiedzić.
czajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 22:07

Re: Media Expert - opinie

Post autor: czajka »

Na staszica może kierownik jest taki bo lubie chodzic w dni wolne po sklepach i widziałem jakie ma odzywki, ale rozmawiajac ze sprzedawcami to najbardziej kumaci są własnie tam Pan Adam i Krzysztof często z nimi rozmawiam mają sporą wiedzę natomiast w tym przy MPM na latopach jest jeden taki cwaniaczek bardzo sie ordynarnei wypowiada nawet przy klientach ale nie można sklepu określać po jednej osobie bo na telewizorach Panowie tez maja sporą wiedze czy na pralkach nio wybór duzy także nie rozumię dlaczego kierownik pozwala takiej osobie pracować na taki wizerunek sklepu bo to na pewno sie odbija negatywnie . W galeri natomiast co zauwazylem to raty maja strasznie drogo i wiedza Panów jest słaba na telewizorach w porównaniu do tego koło lidla. Wiadomo że i tak każdy kupi gdzie taniej ale miło iśc do sklepu gdzie atmosfera fajna i srzedawcy z chęcią służą pomoca z chęcią. !
element
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2012, 16:43

Re: Media Expert - opinie

Post autor: element »

"fachowiec" od laptopów koło lidla to podobno jakiś syn czy wnuk znanego jasielskiego policjanta i dlatego boja się go ruszyć, wciskał mi na siłe jakiegoś starocia a gdy pytałem szczegółowo o parametry to powiedział żebym sprawdził sobie na internecie. odszedł i zaczął klnąć do kolegów, myślac ze nie slysze :// Jedyne tam pojęcie o sprzęcie który sprzedaje ma taki młody wygolony chłopaczek.
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Media Expert - opinie

Post autor: mafia37 »

Widzę że wypowiadają się same nowe ludzie dziwne czy to nie konkurencja ????? Krótko i na temat nie podoba sie komus to niech kupuję w innym sklepie niz na Jana Pawła a nie obrabia [...]. :ok:
czajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 22:07

Re: Media Expert - opinie

Post autor: czajka »

Czyli po twojej wypowiedzie "czy to nie konkurencja ?????", "nie podoba sie komus to niech kupuję w innym sklepie" mafia mam uważać że jestes pracownikiem tego sklepu. Każdy opisał swoją obserwacje i nie wypowiada sie ponownie a jak widać po użytkownikach tego temat jest istotny.
ODPOWIEDZ