Media Expert - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
deminel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 19:53

Re: Media Expert - opinie

Post autor: deminel »

Mój brat z kasą po komuni(2lata temu) pojechał z rodzicami kupić laptopa do me w galeri za 2 tysiaki wepchali szajs ze zintegrowaną grafika,ze nawet w minecrafta z wszystkimi ustawieniami na low to wyglada jak pokaz slajdow, totalna porazka.
Awatar użytkownika
kebab
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 30 lipca 2012, 15:32

Re: Media Expert - opinie

Post autor: kebab »

ja na jana pawla kupilam telewizor i kosztowal jakies 1300 z ulotki po tygodniu mi sie zepsul oddalam na gwarancje czekalam ponad miesiac i mi nie chcieli wydac takiego samego bo pozniej kosztowal 1700 i chcieli mi wcisnac takiego dziada za 1100 i jeden pracownik tak wychwalal ten telewizor zee hejj, a drugi do mnie podszedl i mi powiedzial szczerze ze nawet by sie tym nie zarażal :) :) :)
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Media Expert - opinie

Post autor: rjarek »

Żadnego profesjonalizmu u sprzedawców w każdym media expert, żaden nie potrafi uczciwie doradzić, są po to tylko żeby naciągnąć ile się da, nie myśląc czy klient wróci następnym razem po coś innego. Takie moje zdanie.
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Media Expert - opinie

Post autor: emilia »

Byłam dzisiaj klientką M E na Jana Pawła obok apteki, kupiłam co chciałam, na elektronice "wysoko wygolony" sprzedawca całkiem spoko, doradził co i jak, na agd niska dziewczyna - super babka, życiowe podejście. Ogólnie spoko plus... Aż się dziwię, że może to nie ten sklep...
Awatar użytkownika
deminel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 19:53

Re: Media Expert - opinie

Post autor: deminel »

emilia to pisałaś o sobie ? -->" niska dziewczyna - super babka, życiowe podejście " jak ci nie wstyd dziewczyno tak kręcić, życiowo doradza zakup agd :D no nie mogę.
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Media Expert - opinie

Post autor: emilia »

deminel pisze:emilia to pisałaś o sobie ? -->" niska dziewczyna - super babka, życiowe podejście " jak ci nie wstyd dziewczyno tak kręcić, życiowo doradza zakup agd :D no nie mogę.

Dlaczego nie możesz /nie chcesz/ przyjąć do wiadomości, że ktoś może być zadowolony? Dlaczego mam nie napisać o swoich odczuciach? Może po prostu mamy inne wyobrażenie o podejściu do klienta? Ja tam byłam ok. 17 ruchu nie było, więc może z nudów popatrzono na mnie przychylnie? Tego nie wiem, ale jeśli zdarzy się kiedyś inna sytuacja, nie omieszkam tego napisać. Pozdrawiam optymistycznie. Każdy ma prawo do własnej opinii. A tak na marginesie to na boso mam 174 i nie czuję się specjalnie niska.
kruk13
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 16:30

Re: Media Expert - opinie

Post autor: kruk13 »

a ja tam dobze wspominal zakup w mediaexp. koło lidla chciałem kupic laptopa i sprzedawca proponował mi acera chciałem rabat ale kierownik sie nei zgodził powiedział że to jest dobra cena pochodzilem pozniej po jasle po innych sklepach i wrociłem po południu do tego sklepu i był innych sprzedawca doradził mi żebym nie brał tego acera po to jest trup tylko samsunga i na dodatek dał 5 lat gwarancji gratis a dziwne co prawda bo kierownik zekomo nie moze a tutaj sprzedawca robi mi rabat ale ja tam jestem zadowolony.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Media Expert - opinie

Post autor: wilhelm »

deminel pisze:emilia to pisałaś o sobie ? -->" niska dziewczyna - super babka, życiowe podejście " jak ci nie wstyd dziewczyno tak kręcić, życiowo doradza zakup agd :D no nie mogę.

Ej ty nie rozumiesz co to znaczy zyciowe podejcie?? znaczy PRAKTYCZNE nieuk jestes jakis czy co?? Znaczy ze sprzedawca w media expercie tez moze miec zyciowe podejscie czyli umiec doradzic i nie wciskac kitu!
Co za ludzie ja Pie..... :mur:
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Emily »

wilhelm - musisz tak wszystko krytykować? Dziewczyna wyraziła swoje zdanie, być może, że Pani dla niej wyjątkowo miła. Pozory czasem mogą mylić. Nie obrażaj...
on-1986
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 20 listopada 2011, 19:04

Re: Media Expert - opinie

Post autor: on-1986 »

NIE POLECAM MEDIA EXPERT W GALERII JASLO, A NIE TYLE ME CO LUDZI TAM PRACUJACYCH, SZCZEGÓLNIE TAKIEGO MLODEGO CHLOPACZKA KTORY PRACUJE TAM OD OKOLO POŁ ROKU. CWANIAK WIELKI I TYLE,ZRESZTA SAM ZOSTAŁEM PRZEZ NIEGO BARDZO NIEMILE OBSŁUŻONY, ORAZ BYŁEM ŚWIADKIEM KŁOTNI TEGO CHŁOPACZKA Z JAKIMŚ PAŃSTWEM KTORZY CHCIELI COŚ ZWRÓCIĆ. OSOBIŚCIE MEDIA ODWIEDZAM TYLKO W CELU POROWNANIA CEN Z INNYMI SKLEPAMI I NIC WIĘCEJ !!!!!!!!
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Media Expert - opinie

Post autor: COCONUT »

a gdzie mozna wziac cos na raty? w media mozna?
Czarek1971
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 lipca 2011, 19:01

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Czarek1971 »

kruk13 pisze:a ja tam dobze wspominal zakup w mediaexp. koło lidla chciałem kupic laptopa i sprzedawca proponował mi acera chciałem rabat ale kierownik sie nei zgodził powiedział że to jest dobra cena pochodzilem pozniej po jasle po innych sklepach i wrociłem po południu do tego sklepu i był innych sprzedawca doradził mi żebym nie brał tego acera po to jest trup tylko samsunga i na dodatek dał 5 lat gwarancji gratis a dziwne co prawda bo kierownik zekomo nie moze a tutaj sprzedawca robi mi rabat ale ja tam jestem zadowolony.

no to brawo... pogratuluj sobie przed lustrem... a patrzyłeś ile ten sam laptop kosztuje w innym media?????????????? :dobani: Dali Ci gniota i wsadzili w cene 5 lat gwarancji a GRATIS to dostałeś fakturę. Zobacz sobie ile zapłaciłeś na sprzęt a ile za gwarancję :mur: :!:
Awatar użytkownika
deminel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 19:53

Re: Media Expert - opinie

Post autor: deminel »

własnie wilhelm musisz tak wszystko krytykować.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Media Expert - opinie

Post autor: wilhelm »

ja krytykuje? napisalem chyba jasno ze od razu ktos tam posadza osobe chwalaca pania z media ekspertu, ze pisze o sobie samej! pisalem do deminel i wyjasnilem grzecznie co oznacza "zyciowe podejscie". Nie umiecie czytac ze zrozumieniem??
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Media Expert - opinie

Post autor: julia1978 »

deminel pisze:emilia to pisałaś o sobie ? -->" niska dziewczyna - super babka, życiowe podejście " jak ci nie wstyd dziewczyno tak kręcić, życiowo doradza zakup agd :D no nie mogę.
A może po prostu była zadowolona z obsługi? Nie przesadzasz trochę? Ja w Media obok Lidla byłam świadkiem kłótni sprzedawców przy klientach i byłam zażenowana. Telewizor kupowałam z tatą jakiś czas temu w galerii, obsługiwał nas taki młody szczupły chłopak, trochę "popyrtany" ale sympatyczny i miły.
Czarek1971 pisze:
kruk13 pisze:a ja tam dobze wspominal zakup w mediaexp. koło lidla chciałem kupic laptopa i sprzedawca proponował mi acera chciałem rabat ale kierownik sie nei zgodził powiedział że to jest dobra cena pochodzilem pozniej po jasle po innych sklepach i wrociłem po południu do tego sklepu i był innych sprzedawca doradził mi żebym nie brał tego acera po to jest trup tylko samsunga i na dodatek dał 5 lat gwarancji gratis a dziwne co prawda bo kierownik zekomo nie moze a tutaj sprzedawca robi mi rabat ale ja tam jestem zadowolony.

no to brawo... pogratuluj sobie przed lustrem... a patrzyłeś ile ten sam laptop kosztuje w innym media?????????????? :dobani: Dali Ci gniota i wsadzili w cene 5 lat gwarancji a GRATIS to dostałeś fakturę. Zobacz sobie ile zapłaciłeś na sprzęt a ile za gwarancję :mur: :!:
Też dostaliśmy taka gwarancję, ale nie w cenie, trzeba było sporo dopłacić. Tyle że teraz sprzęty są takiej jakości, że wielu znajomym psują się zaraz po gwarancji, więc stwierdziłam, że warto. A czy miałam rację, to siędopiero okaże...
ODPOWIEDZ