Media Expert - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Media Expert - opinie

Post autor: bob4 »

Ale jeszcze lepsze jest to, że taka sytuacja przytrafiła mi się tam dwa razy. Ten sam łysiejący kierownik zachował się w podobny sposób. Wyglądało to tak jakby na kliencie mu nie zależało i jeszcze to opieprzanie pracowników. Brawo dla niego. Ciekaw mnie co na to jego przełożeni.
Jeśli kilka osób odniosła podobne wrażenia jak ja to coś to znaczy.
Katarzynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2011, 21:35

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Katarzynka »

A myślałam że tylko mi się taka sytuacja przytrafiła a tu proszę... ;/
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Media Expert - opinie

Post autor: lukk »

ludzie jak chcecie komus nabijac pieniadze w kieszen to prosze bardzo kupujcie w takch sklepach ja zawsze kupuje w sieci a w ME robie tylko rozeznanie

i jeszcze raty 0% za taka reklame powinien byc kryminał
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Papuga »

lukk, to działa w obydwie strony: jak chcesz kupować w sieci to kupuj... Małżeństwo z X-letnim stażem które chce wymienić TV na nowy nie kupi go w sieci... przykłady można mnożyć.
bob4 pisze:Ale jeszcze lepsze jest to, że taka sytuacja przytrafiła mi się tam dwa razy. Ten sam łysiejący kierownik zachował się w podobny sposób. Wyglądało to tak jakby na kliencie mu nie zależało i jeszcze to opieprzanie pracowników. Brawo dla niego. Ciekaw mnie co na to jego przełożeni.
Jeśli kilka osób odniosła podobne wrażenia jak ja to coś to znaczy.
tu sie zgadzam, ja równiez miałam sytuacje w której pan w krawacie na cały regulator "zwrócił uwage" [jeśli tak te przekleństwa pod adresem podwładnego można nazwać] pracownikowi :dobani: Czy pracownicy jakos nie mogą na to reagować????? :szok: Ja stałam kilka metrów dalej i rozmawiałam o pralce ale na szczescie z bardzo miłym panem :ok: Czy ktoś miał jeszcze podobne sytuacje? Czy tak jest tam cały czas? :/
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Media Expert - opinie

Post autor: grafos »

Ja nie miałem nigdy problemow
A juz pare zakupow tam dokonalem i jestem zadowolony zarowno z produktow jak i z obslugi
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Media Expert - opinie

Post autor: piotrek »

Pozytywnie! Kupiłem u nich telewizor - sprzedawca "sam z siebie" w cenie przedłużył gwarancję. To już drugi tv jaki kupiłem u nich - trzeci pewnie też kupię.
Tony_Reg
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 19 lipca 2011, 19:15

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Tony_Reg »

Racja, sklep Victoria w porządku, sprzet maja jak wszedzie, ceny różnie, raz lepsze niz inni, raz gorsze, mają dobrych sprzedawców ALE zgadzam sie z tym co pisze bob4.

zachowanie tego pana w obecności klientów kupujacych cos w sklepie daje do myslenia.... być moze nie zdaje sobie sprawy z tego ze ludzie to widza, słysza i wyrabiaja opinie. Kupujac z żona wieże zwracał uwage sprzedawcy który z nami rozmawiał a ten musial mu odpowiadac zamiast rozmawiac z nami o wiezy. Udało sie kupic i bedziemy tam wracac bo chłopaki zawsze dobrze poradza, pożartuja, nie pchaja na siłe sprzetu i mamy nadzieje ze nie bedzie juz takich głupich sytuacji...
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Media Expert - opinie

Post autor: bob4 »

Hej ja na sklep i na ceny nie narzekam. Jest tam młody chłopaczek, który nie jeden raz mi już pomógł i doradził.
Sporo sprzętu w tym sklepie już zakupiłem i polecam innym, ale jak widzę tego kierownika i jego zachowanie to ...
I cieszy mnie to, że nie tylko ja mam takie odczucie i takie doświadczenia w tym sklepie.
Pozdrawiam klientów :ok:
Nie dajmy się :)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Media Expert - opinie

Post autor: kasiuńcia »

Ja też widziałam karygodne zachowanie kierownika tego sklepu, znam też tego pana z innych okoliczności i uważam, że zachowaniem i jego sposobem odnoszenia się do pracowników powinien się ktoś zająć. To nie kołchoz na miłość Boską...
myszazła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 4 lipca 2011, 21:15

Re: Media Expert - opinie

Post autor: myszazła »

Również dołączam się do postów krytykujących tamtego kierownika. Łysiejący Pan zrobił na mnie bardzo złe wrażenie. Jako sklep i ceny bardzo dobre, obsługa też niczego sobie, ale ten kierownik i jego zachowanie - pożal się Boże :wstyd:
Tony_Reg
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 19 lipca 2011, 19:15

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Tony_Reg »

dokładnie....
ciekawi mnie co by powiedział gdyby klient mu zwrócił uwage... :hyhy:
amma5
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 5 listopada 2010, 18:32

Re: Media Expert - opinie

Post autor: amma5 »

Ja tez nie polecam ME w galerii. Ja nie kupowałam tam sprzętu RTV, tylko szukałam na stoisku z AGD. Obsługa bardzo mało kontaktowa i średnio pomocna. Natomiast ceny najwyższe w Jaśle. Konkretnie szukałam żelazka, które tam było o 120 ( !!!) zł droższe niż w sklepie na Bednarskiej ( koło szkoły nr 2) To było jakiś czas temu. Ostatnio szukałam pralki i byłam w tym ME koło Lidla. Obsługa w sumie miła, ale ceny wyższe niż gdzie indziej (tzn.w galerii pewnie najwyższe a tam już nie byłam ).
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Media Expert - opinie

Post autor: medvedik »

Ja polecam ME przed Lidlem. Zawsze z ceną można się dogadać, doradzą, podpowiedzą. W Galerii nie polecam gdyż mają największe ceny. A co do Victorii to ten łysy kierownik [...] taki... w stosunku do klienta, dlatego wolę kupować koło Lidla bo to ten sam sklep.
Maciek46
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 marca 2011, 23:53

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Maciek46 »

Jeżeli chodzi o ME to mozna zrobic rozpoznanie ale kupic lepiej w sieci (sporo można zaoszczędzić). No chyba że, tak jak ktoś wspomniał, kupują starsi ludzie, którzy na internecie sie nie znają za bardzo.
Czarek1971
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 lipca 2011, 19:01

Re: Media Expert - opinie

Post autor: Czarek1971 »

Witam wszystkich forumowiczów,
zamierzam kupić tv ale nie bede Was pytał o porade bo juz mam swoje typy natomiast [jak każdy] chciałbym być dobrze obsłużony. Rodzina polecała mi sklep koło dworca czyli Victorie i tam tez sie chce wybrać bo mi po drodze z pracy do domu a sprzet, tak jak piszecie, maja taki sam jak sklep koło Lidla. Ale po przeczytaniu widze ze coś tam nie tak ze sprzedawcą? Nie chce trafic na kogos kto bedzie sie tak zachowywał podczas gdy ja bede z rodzina wybierał sprzet...
ODPOWIEDZ