prywatne przedszkola jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

prywatne przedszkola jasło

Post autor: herbata87 »

Witam, czy może sie ktoś wypowiedzieć na temat naszych przedszkoli oczywicsie prywatynych, Jakie są tam warunki i wogóle jaka kasa za miesiąc od kiedy przyjmuja dzieciaki( mój mały ma 20 miesięcy wiec nie wiem czy musi mieć ukończone 2 latka) i czY przez cały rok trwają zapisy? Które przedszkole polecacie drodzy rodzicie?, jeśli ktoś jest w temacie to proszę o odpwowiedz.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: Daria2 »

Mogę polecić prywatny żłobek "Chatka Puchatka"- znajduje się na przeciwko kościoła Franciszkanów. Byłam tam na dniach otwartych we wrześniu - syn był zadowolony mimo, że nie miał jeszcze roku. Potem zostawiałam go na godz. Za trzy miesiące jak wrócę do pracy tam będzie pod opieką. Przyjmują tam dzieci od 6 miesiąca życia do 3 roku.
polo222
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 1 listopada 2010, 14:12

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: polo222 »

To prywatne przedszkole chatka puchatka to sieciówka ( ma ośrodki w całej Polsce). Napiszcie coś na temat tego przedszkola bo jestem ciekawa opinii opieki nad dzieckiem. Ile kosztuje opłata mieśieczna za dziecko np 3- letnie??
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: trus »

chatka puchatka to zlobek a nie przedszkole. Kubusiowe przedszkole to zupelnie co innego niz zlobek. Ciekawa jestem jak funkcjonuje ten zlobek chatka puchatka? duzo mają dzieci?
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: Daria2 »

Są trzy sale dla poszczególnych przedziałów wiekowych . Jedna sypialnia. Z tego co mi mówiono to 2 opiekunki na grupę max 7 dzieci. Zakładają, że może tam być ok 20 dzieci. Są dzieci przyprowadzane sporadycznie ( np musisz iść do lekarza, a nie masz z kim zostawić dziecka) dzwonisz dzień wcześniej i się umawiasz,że zostawisz pociechę na określony czas. Godz takiej przyjemności kosztuje 5 zł.W pobyt stały wliczona jest również jedna sobota w miesiącu. Nie wiem ile jest dzieci teraz, bo moje choruje i nie zaprowadzę chorego.Najlepiej się tam wybrać albo pogadać tel. 728 826 080 http://chatka-puchatka.net/o-nas.
Rayito
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 07:25

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: Rayito »

Moje dziecko chodzi do żłobka Chatka Puchatka od września, dziecko jest bardzo zadowolone i ja również, bo wiem że znajduje się pod bardzo dobra opieką. Dziecko robi duże postępy jeśli chodzi o kontakt z rówieśnikami, samodzielne jedzenie, chodzenie, itd. Miesięczny koszt za cały dzień plus jedna sobota wynosi 500 zł. Dziecko ma ponadto dowożone trzydaniowe ciepłe obiady z restauracji, która gotuje dla przedszkola. Gorąco polecam ten żłobek.
Rayito pisze:Moje dziecko chodzi do żłobka Chatka Puchatka od września, dziecko jest bardzo zadowolone i ja również, bo wiem że znajduje się pod bardzo dobra opieką. Dziecko robi duże postępy jeśli chodzi o kontakt z rówieśnikami, samodzielne jedzenie, chodzenie, itd. Miesięczny koszt za cały dzień plus jedna sobota wynosi 500 zł. Dziecko ma ponadto dowożone trzydaniowe ciepłe obiady z restauracji, która gotuje dla przedszkola. Gorąco polecam ten żłobek.
Chciałam dodać, że obiady opłacam oddzielnie. Ponadto chciałam podkreślić, że właściciele żlobka z ogromnym sercem zajmują się dziećmi i dbają o ich wszechstronny rozwój, zdrowie i zadowolenie. Żłobek jest nowopowstałą placówką (od września 2010) i jest kolorowy, czysty i pełny zabawek. Dzieci nieraz płaczą bo nie chcą wyjść ze żłobka, czego nigdy wcześniej nie widziałam. Moje dziecko jest naprawdę szczęśliwe w tym żłobku i wszystkim rodzicom jeszcze raz je bardzo gorąco polecam. Można przyjść na próbę i zobaczyć na własne oczy, napewno będziecie pozytywnie zaskoczeni :) To jest naprzeciwko kościoła Franciszkanów, nad apteką.
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: trus »

a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat prywatnych przedszkoli a nie żłobków? jest ich w Jaśle coraz więcej i nowe mają otwierać...czy uważacie że mają one szanse na przetrwanie w w Jaśle?
kasiak
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 stycznia 2011, 16:30

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: kasiak »

Witam! Moje dziecko od września chodzi do Bajkowego Prywatnego Przedszkola. Koszt miesięczny to 450 zł, ale obejmuje on opiekę w godz 6.30 - 17.00., wszystkie posiłki ( w sumie 4, w tym również owoce), zajęcia dodatkowe typu j.ang, rytmika oraz wszelkie inne atrakcje. Cena nie wydaje się zatem aż tak wielka a z przedszkola zarówno ja jak i mój synek jesteśmy zadowoleni. Najbardziej podobała mi się możliwość zaaklimatyzowania dziecka już podczas wakacji - był kilka razy po godzince - dwie i dzięki temu we wrześniu radośnie poszedł po raz pierwszy na całodniowy pobyt. Odbyło się bez płaczów i żali co dla mnie było niezmiernie ważne i spokojnie mogłam wrócić do pracy. Jeśli macie jakieś pytania z chęcią, w miarę możliwości, odpowiem zaaklimatyzowania
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: martunialla »

trus pisze:a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat prywatnych przedszkoli a nie żłobków? jest ich w Jaśle coraz więcej i nowe mają otwierać...czy uważacie że mają one szanse na przetrwanie w w Jaśle?
No właśnie, jak uważacie, czy będzie dużo chętnych na posyłanie dzieci do prywatnych przedszkoli i żłobków w Jaśle?
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: hao »

Bajkowe Przedszkole jest moim stałym klientem i bardzo pozytywnie odbieram całą kadrę, od pań prezes do pracowników. Pracowałem nad paroma drobiazgami, kiedy otwierano to na Kochanowskiego i powiem Wam tylko, że tyle zaangażowania i takiego pozytywnego przejmowania się całym przedsięwzięciem rzadko kiedy spotykałem u swoich klientów. Widać, że pracują z pasją. Poza tym organizują różne imprezy i konkursy ogólno-przedszkolne, czego nie robią inne przedszkola. W tym roku nawet przyjechały panie z dziećmi z Francji na jeden z konkursów (nie pamiętam dokładnie co to była za impreza) (czym byłem nieźle zaskoczony :-). To tyle z mojej strony, mam nadzieję, że te kilka szczegółów z mojej obserwacji coś komuś pomoże w wyborze.

Z tego co wiem, to zawsze tam brakuje wolnych miejsc, więc lepiej jak najwcześniej zapytać ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: Sun Tzu »

Poza tym organizują różne imprezy i konkursy ogólno-przedszkolne, czego nie robią inne przedszkola
Gdybym miał tak ubogą wiedzę o działalności jasielskich przedszkoli jak Ty to milczałbym jak grób by się nie kompromitować...
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: hao »

Ok, masz rację, sorry. Po prostu, jako pieszy łażący po mieście i oglądający plakaty i wywieszki, nie widziałem nigdy żadnych ogłoszeń z przedszkoli poza tym :|
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: Sun Tzu »

Ok! ;) Powód jest zapewne prosty: miejskie przedszkola mają naprawdę dobrą renomę, więc nie muszą się reklamować, bo mają zawsze więcej chętnych niż miejsc. Słyszałem o przypadku, gdy przyszła matka z niemowlakiem i chciała go zapisać do przedszkola, by miało pewne miejsce za 2,5 roku...
Stu Sutcliffe
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 września 2011, 22:11

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: Stu Sutcliffe »

Niepubliczne przedszkole "Jaś i Małgosia" na Kotlinie. Przedszkole otwarte od 6 lub 7 rano do 18. Dwa posiłki plus podwieczorek. Wyjazdy np. do Karpackiej Troi, Zoo krakowskiego, stadnina koni, itp. Bardzo miłe Panie i przeurocza Pani Dyrektor. A teraz najlepsze..... to wszystko kosztuje 140 zł miesięcznie. Większość z Was zapyta - a gdzie jest haczyk w tym wszystkim, że za opiekę nad dzieckiem, z wyżywieniem płaci się tak mało? Muszę rozczarować. Nigdzie ! Dziecko chodzi już 2 miesiące ( w tym momencie ma 2 lata i 3 miesiące) do przedszkola i zarówno on jak i my, jesteśmy bardzo zadowoleni. W czasach kiedy większość liczy pieniądze aby do pierwszego wystarczyło, jest to jedyne rozwiązanie w Jaśle (moim skromnym zdaniem oczywiście) jeżeli chodzi o przedszkole.
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: prywatne przedszkola jasło

Post autor: marionetk »

W"Jaś i Małgosia" owszem 140zł miesięcznie plus 50zł za rytmikę z korektą czyli 190zł. Przedszkole w porządku. Moje dziecko tam uczęszcza. Jedyne, co mnie dziwi to ciągła zmiana przedszkolanek???
ODPOWIEDZ