Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobry laryngolog w Jaśle

Post autor: toszi »

W tej chwili to najlepszy jest chyba dr Kalisz
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Dobry laryngolog w Jaśle

Post autor: kbolek194 »

Chodzę z córką do dr Kalisza. Jest ok. Chodziłam też do dr Zimy, ale zmieniałam właśnie na Kalisza, bo już nie mogłam znieść tego, że ciągle przepisuje antybiotyki. Z tego co wiem zabiegi wycinania migdałów wykonują właśnie oni.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: japonka12 »

mam pytanie czy do doktora Orłowskiego trzeba sie rejestrowac wczesniej? mam tu na mysli wizyte prywatna bo wiem ze przyjmuje od 15 do 17
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: zuzaa »

Bardzo proszę o namiary do laryngologa Dr Kalisza, gdzie przyjmuje prywatnie i nr tel. Z góry dziękuje.
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: magusia »

Dr Kalisz przyjmuje prywatnie w przychodni Elixir na ul. Staszica .
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: JURT »

zuzaa pisze:Bardzo proszę o namiary do laryngologa Dr Kalisza, gdzie przyjmuje prywatnie i nr tel. Z góry dziękuje.
Do dr Kalisza trochę chyba będziesz musiała poczekać, ale warto dobry specjalista. Chyba że idziesz z małym dzieckiem to może uda Ci się żeby was przyjął na końcu, ale to musisz pytać w danym dniu jak nie będzie zbyt wielu takich chętnych to może się uda.
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: LenkaD »

Jeśli chcecie szybciej dostać się do bardzo dobrego laryngologa to polecam dr.Łukasika z Rzeszowa . Super lekarz ( nie naciąga ) bardzo rzeczowy , czas oczekiwania na zabieg np wycięcia migdałka tylko 3 msc ... do porównania w Krosnie najbliższy wolny termin sierpień 2017...
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Emily »

LenkaD pisze:Jeśli chcecie szybciej dostać się do bardzo dobrego laryngologa to polecam dr.Łukasika z Rzeszowa . Super lekarz ( nie naciąga ) bardzo rzeczowy , czas oczekiwania na zabieg np wycięcia migdałka tylko 3 msc ... do porównania w Krosnie najbliższy wolny termin sierpień 2017...
W jasielskim szpitalu czekało się też do 2-3 miesięcy. Nie trzeba jechać do Rzeszowa, żeby wyciąć pieprzone migdałki. Z nowotworami będziecie jeździć, drodzy państwo, gdzie, do Waszyngtonu?
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: LenkaD »

Emily pisze:
W jasielskim szpitalu czekało się też do 2-3 miesięcy. Nie trzeba jechać do Rzeszowa, żeby wyciąć pieprzone migdałki. Z nowotworami będziecie jeździć, drodzy państwo, gdzie, do Waszyngtonu?
Dobrze ze napisałeś słowo "czekało się " a nie czeka się. Zorientuj się a potem pisz!
A co do migdałów to taki sam organ jak każdy inny......
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: Emily »

LenkaD pisze:
Emily pisze:
W jasielskim szpitalu czekało się też do 2-3 miesięcy. Nie trzeba jechać do Rzeszowa, żeby wyciąć pieprzone migdałki. Z nowotworami będziecie jeździć, drodzy państwo, gdzie, do Waszyngtonu?
Dobrze ze napisałeś słowo "czekało się " a nie czeka się. Zorientuj się a potem pisz!
A co do migdałów to taki sam organ jak każdy inny......

Po pierwsze - nie zmieniłam płci.
Po drugie - nie ma sprawy, dowiem się niebawem. :)
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: LenkaD »

Emily pisze: Po pierwsze - nie zmieniłam płci.
Po drugie - nie ma sprawy, dowiem się niebawem. :)
Bardzo ale to bardzo Panią przepraszam!
Drobna literówka...(Jak dla mnie )..Już nie wchodzę w dyskusję bo i tak nie mam szans ..... :hyhy:
Aaa jeśli ktoś ma za daleko do "Waszyngtonu" to polecam dr Kalisza .
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: Dobry foniatra i laryngolog w Jaśle?

Post autor: europlace »

Rita pisze:Ja też z czystym sercem polecam dr Kalisza. Jest on bardzo kompetentnym, a zarazem ludzkim lekarzem. Swego czasu miałam problemy z zatokami. Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni, chciałam zarejestrować się na NFZ do dr masteja, jednak pierwszy wolny termin był za miesiąc, więc zarejestrowałam się prywatnie na następny dzień. Poszłam na wizytę, wzięłam ze sobą jednak skierowanie i receptę od lekarza rodzinnego. Pokazałam to wszystko dr Kaliszowi. Po wizycie zapytałam o jej koszt, a on powiedział, że nie ma o czym mówić, bo on mnie przyjmie na NFZ, bo mam skierowanie :szok: Byłam w szoku :). Powiedział, żebym przyszła na wizytę kontrolną, która również była na fundusz. Antybiotyk, który przepisał mi dr Kalisz był ostatnim, który przyjmowałam na zatoki od tego czasu - minęło 2 lata - narazie mam spokój.

Także w 100% polecam dr KALISZA!!!!
w moim przypadku nie pomógł. miałam częste krwawienia z nosa, a on to zbagatelizował, powiedział, że nie widzi miejsca krwawienia i powiedział, że to nie problem laryngologiczny. Dopiero musiałam jechać do kliniki aby mi pomogli. kalisz może jest dobry, ale od prostych problemów typu katar. mi nie pomógł
ODPOWIEDZ