Cropp co sądzicie ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Cropp co sądzicie ?

Post autor: Mary »

Co sądzicie o tym sklepie w naszym mieście ? :)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: kasiuńcia »

Gdyby mieli w asortymencie więcej sportowych dresów dla pań, byłabym bardzo zadowolona.
Była jakaś nowa dostawa? Bo chyba się wybiorę i ocenię co tak naprawdę sądzę ;)
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: Mary »

kasiuńcia pisze:Gdyby mieli w asortymencie więcej sportowych dresów dla pań, byłabym bardzo zadowolona.
Była jakaś nowa dostawa? Bo chyba się wybiorę i ocenię co tak naprawdę sądzę ;)
z tego co widziałam to była ostatnio dostawa :) dresy sportowe też były
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: Evcia »

Mary co Ty taki wywiad na temat sklepów w Galerii prowadzisz ? :) Według mnie wszytskie tanie sklepy w naszej galerii to dobry pomysl, bo jak wiadomo tylko nielicznych w Jaśle stać na drogie zakupy :kwasny: A Ci których stać to i tak jeżdzą na shopping do Krakowa albo do Rzeszowa
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: Mary »

Evcia pisze:Mary co Ty taki wywiad na temat sklepów w Galerii prowadzisz ? :) Według mnie wszytskie tanie sklepy w naszej galerii to dobry pomysl, bo jak wiadomo tylko nielicznych w Jaśle stać na drogie zakupy :kwasny: A Ci których stać to i tak jeżdzą na shopping do Krakowa albo do Rzeszowa
nie prowadzę wywiadu żadnego :) tak tylko z ciekawości pytam co sądzicie o Crp bo widziałam że podobny wątek jest już o moodo.
jasmine21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, 11:35

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: jasmine21 »

w croopie kupilam sobie raz fajne spodnie po przecenie i sa ok. bardzo jestem z nich zadowolona ale w sumie bardzo rzadko tam kupuje ale jak w kazdym sklepie trzeba patrzec na jakosc, zeby potem nie bylo : kupilam koszulke w rozmierze S a po jednym praniu zrobila sie z tego XXL :)
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: Loko »

Nie potrafiłem znaleźć rozmiaru dla siebie, wszystkie zbyt ciasne.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: kasiuńcia »

Więc byłam dziś, zakupiłam świetne dresy, rzeczywiście nowa dostawa, jestem bardzo zadowolona.
Ogólnie przepatrzyłam wieszaki, większość dla młodzieży i to tej młodszej, ciekawe wzory, ale niestety już nie dla mojej grupy wiekowej. Chociaż, znalazłabym coś dla siebie, ale nie do każdego pasują takie "luzackie" stroje.Zostawmy coś dla dzieciaków ;)
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Cropp co sądzicie ?

Post autor: loginspl »

ja kupuje od czasu do czasu :)to spodnie to bluzeczke to czapeczke;p dużo mam ciuchów z cropp w swojej garderobie z jednych jestem mniej zadowolony z drugich wiecej..ale ogólnie polecam
ODPOWIEDZ