Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
aga111
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2010, 20:46

Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: aga111 »

Witam serdecznie Koleżanki/
Chciałabym się zapytać czy ktoś się orientuje jaka jest dobra kucharka w naszych okolicach na wesele i jakie są koszty związane z wynajęciem kucharki. a może któraś z was robiła wesele w tamtym roku i się orientuje.

Z góry dziękuje za odp . :]
tomsim88
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 marca 2010, 19:35

Re: Kucharka na wesele

Post autor: tomsim88 »

czesc w Świrchowej jest kila i z tego co wiem wszystkie sa bardzo dobre
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Kucharka na wesele

Post autor: lustro »

Polecam panią Zosię Tomasik ze Sądkowej. Ciasta były pyszne :) a z gotowaniem to nie wiem jak jest, bo ja tylko zamawiałam u niej ciasto :)
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Kucharka na wesele

Post autor: MAGDAS »

Witam. Gorąco polecam Panią Zosię z Sądkowej. Piekła mi ciasta były pyszne, ceny w tej chwili za placka to ok. 50 zł (kupuje teraz dla przyjemności). Gotowanie to istna poezja, wszystko dokonale przyprawione, pomysłowe dania, które zachwycają, super podejście a zwłaszcza uśmiech i dobry humor:))) Jeśli chodzi o koszty, to Pani Zosia od razu mówi co i jak i naprawdę te koszty później nie wzrastają lawinowo. Potrafi doradzić, podpowiedzieć fajne rozwiązania. A Pani Zosia nie piecze u Ciebie tylko u siebie a gotuje na miejscu, ciasta trzeba sobie przywieźć z Sądkowej. POLECAM z czystym sumieniem:))
Madziurka85
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 24 marca 2010, 22:00

Re: Kucharka na wesele

Post autor: Madziurka85 »

Polecam, Pana Janik wraz z małżonką z Bieździedzy, jedzenie bardzo smaczne, swietnie przygotowane, polecam bardzo !
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Kucharka na wesele

Post autor: nikita »

Całkiem niedawno byłam na weselu, gdzie ciasta wypiekane były przez panią Tomasik z Sądkowej, natomiast całą resztą zajmował się pan Janik z Bieździedzy. Wszystko było przepyszne ;)
Dodam, że w niedługim czasie po tej imprezie miałam następną, gdzie jedzenie serwowała firma Trafunek. Różnica była wręcz przeogromna! Oczywiście na plus dla nazwisk wyżej wymienionych.
aga111
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2010, 20:46

Re: Kucharka na wesele

Post autor: aga111 »

A ma ktoś jakiś kontakt do tego Pana Janika?? z góry dziękuje
gosica502
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57

Re: Kucharka na wesele

Post autor: gosica502 »

Ja mam wesele we wrześniu i również za jedzonko będą odpowiedzialni pan Janik a za ciasta i tort pani Tomasik z Sądkowej :)
Numer wyślę Ci na priv
aga111
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2010, 20:46

Re: Kucharka na wesele

Post autor: aga111 »

A co sądzicie o Pani Halinie Wędrechowicz? miał ktoś wesele które ona obsługiwała ?
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Kucharka na wesele

Post autor: lustro »

MAGDAS pisze: A Pani Zosia nie piecze u Ciebie tylko u siebie a gotuje na miejscu, ciasta trzeba sobie przywieźć z Sądkowej.))

Teraz Pani Zosia wymyśliła nowe udogodnienia. Płacisz (zależy gdzie chcesz, cena od kilometra) i samochód z ciastem dostarcza Ci wypieki :)
aga111
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2010, 20:46

Re: Kucharka na wesele

Post autor: aga111 »

a ma ktoś nr. do Pani Zosi? z góry dziękuje
kasiula22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 16 marca 2010, 18:28

Re: Kucharka na wesele

Post autor: kasiula22 »

www.uzofii.dvn24.pl to jest strona Pani Zosi i nr jest na niej podany
basienka1603
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:51

Re: Kucharka na wesele

Post autor: basienka1603 »

numer do Pana Janika : 508-342-984, z góry polecam , świetne pomysły na dania weselne oraz smaczne placki
sylwka82
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 czerwca 2010, 08:13

Re: Kucharka na wesele

Post autor: sylwka82 »

Polecam pania Krysie N. z Jasła rewelacyjnie piecze i gotuje niebo w gebie ...zainteresowanym moge podac jej numer tel.
kinga1415
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 lipca 2010, 20:39

Re: Kucharka na wesele

Post autor: kinga1415 »

Ja równierz polecam p.Janika z Bieździedzy !!!Rewelacyjne dania i pomysły!!! :hyhy:
ODPOWIEDZ