Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Gabigon
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 października 2011, 13:22

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Gabigon »

Odświeżam temat.

Jakiego kucharza/kucharke polecacie na wesele oprócz tych powyżej podanych? oczywiscie w dobrej cenie, a jedzenie aby było smaczne? może ktoś miał wesele ostatnio i ma jakieś doświadczenia. poszukuję właśnie takowego i nie mam póki co, żadnego punktu zaczepienia:(
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Rita »

Ja mam kucharkę godną polecenia, która również upiekłaby Ci pyszne, własnej roboty placuszki i ciasteczka. Jeśli jesteś zainteresowany/a to napisz na priv.
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Agaz »

Czy był ktoś jeszcze na weselu, na którym gotował p. Janik? Jakie są Wasze opinie?
antus
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 09:17

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: antus »

NIE polecam p. wedrychowicz!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA NIE ODDAJE zaliczki!!! a placki tez nie zachwycające.... wyglądały jak nieudane...
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: ewela1591 »

Agaz ja byłam na takim weselu tylko, że to było jakies 3 lata temu. Jedzenie smaczne z tego co pamiętam, nie można było narzekać:)
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: japonka12 »

Ja z czystym sumieniem polecam kucharza Marcina Janika z Bieździedzy, zreszta jak chcecie sie sami przekonac to musicie go wypróbować ;) Jedzonko pierwsza klasa.
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: szmitu3 »

Beata Kmiecik ze Swierchowej , 787 357 167 . Calkiem dobrze piecze , gotuje i ma spore doswiadczenie w tym biznesie.
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: MAGDAS »

Witam. Z czystym sumieniem polecam Panią Zofię Tomasik ze Sądkowej. Świetne wypieki, że palce lizać i jedzonko na weselu pierwsza klasa. Nie bedzie powodu się wstydzić przed gośćmi. Mi piekła i gotowała na weselu, wszyscy byli bardzo zadowoleni, a poza tym doskonale się orientuje ile czego można zrobić, tak że potem nie masz góry jedzenia, z którą jest problem co z nią zrobić. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: nikita »

Ciasta pani Zosi z Sądkowej są przepyszne! ;)
Kasica123
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 stycznia 2009, 20:45

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Kasica123 »

na życzenie podaję namiary do Pana Romka:
609-764-152 lub (13)44 15 559
Mogę też polecić wg mnie rewelacyjną firmę cateringową. Każde danie tak jak u p. Romka po prostu pyszne, a obsługa też śmiga jak szalona. NIe znam niestety kosztów.
Firma jest z gorlic i zwie się Bon Appetit 509-497-004
Gabigon
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 października 2011, 13:22

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Gabigon »

Wszyscy chwalą dania od p. Romka. Czy rzeczywiście jest taki dobry? czy ktoś miał go u siebie i moze polecic z czystym sumieniem? moze macie jakies przykładowe menu od niego?
Stanislaw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 10:15

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Stanislaw »

U mnie był Pan Romek. Najlepszy kucharz w okolicy. Jedzenie świeżutkie, idealnie doprawione, praca z nim to czysta przyjemność. Wszyscy goście weselni zadowoleni z jedzenia. W tym roku ma gotować na sylwestra w Warzycach i na pewno się tam wybiorę a jednym z argumentów, że właśnie tam pójdę był Pan Romek.
paskal67
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:37

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: paskal67 »

Odświeżam temat.
Szukam dobrej kucharki na wesele ,najlepiej z obsługą kelnerską.Proszę o opinie,kogo polecacie oprócz już wymienionych osób.
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: fiołek20 »

Ja również z czystym sumieniem polecam Marcina Janika :) Posiada obsługę kelnerską i gotuje naprawdę bardzo dobrze :)
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: edward »

jest taki super kucharz samouk z gorzyc koło ń. żmigrodu ale niewiem jak się nazywa gość jest przetalent w gotowaniu i pieczeniu
ODPOWIEDZ