Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Kasica123
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 stycznia 2009, 20:45

Re: Kucharka na wesele

Post autor: Kasica123 »

Ja polecam Pana Romka, nie wiem jak się nazywa i skąd jest, ale gdyby ktoś chciał to mam nr telefonu. Byłam na wielu weselach z kucharzami i kucharkmi, ale Pan Romek naprawdę robi smaczne jedzonko!! Kucharzył na kilku weselach gdzie byłam i za każdym razem było pyszne także to nie jednorazowy wyskok formy :ok:
kinga1415
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 lipca 2010, 20:39

Re: Kucharka na wesele

Post autor: kinga1415 »

Pewnie chodzi Pani o pana Romka z Gorzyc???Jeżeli tak to również polecam bo byłam na dwóch weselach co on gotował i również smacznie było:P:D
anielica
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 17:54

Re: Kucharka na wesele

Post autor: anielica »

A słyszał ktoś z Was może o pani Bogusławie Krzyżowicz?? Podobno całkiem niedroga i bardzo dobra. Bo po rozmowie z panem Janikiem i przeliczeniu kosztów jakie podał różnica między weselem w renomowanym lokalu a organizowanym przez niego w domu ludowym była bardzo niewielka :kwasny:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Kucharka na wesele

Post autor: T135 »

dlaczego posty zostały usunięte? :szok: :szok:
kasiula22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 16 marca 2010, 18:28

Re: Kucharka na wesele

Post autor: kasiula22 »

prosiłabym o wypowiedzenie się o pani Kowalskiej??
magda123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 22:30

Re: Kucharka na wesele

Post autor: magda123 »

no tak może niema zbyt dużej różnicy ale kto powiedział że wesele na sali ma być tańsze przecież chodzi tu o dobrą jakość wesela której niestety brakuje w tzw. "renomowanych lokalach" :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Kucharka na wesele

Post autor: wiolka666 »

pan borończyk gorzyce mmmmmmmm pyszne jedzonko i wszystko tak jak być powinno!!!
kryska30
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 23:13

Re: Kucharka na wesele

Post autor: kryska30 »

Odnoście ciast na wesele to gorąco polecam nie dawno powstałą cukiernie w Kołaczycach (pytać w piekarni Kołacz), ciasta są naprawdę smaczne, prawdziwy naturalny smak placków, nieoszukane składniki, ładny wygląd i dekoracja, dobra cena, wszystkim gościom bardzo smakowały. Polecam :)
anett_
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 czerwca 2011, 20:27

Re: Kucharka na wesele

Post autor: anett_ »

a co sądzicie o pani Lucynie z Jasła??
Stokrotka20
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 czerwca 2011, 21:56

Re: Kucharka na wesele

Post autor: Stokrotka20 »

Bardzo serdecznie polecam Panią Aldonę z Żółkowa. Ciasta przepyszne, pięknie i apetycznie przystrojone. Można zadzwonić umówić się obgadać rodzaj ciast. Dysponuje albumem ze zdjęciami wypieków. Serdecznie polecam :)
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Kucharka na wesele

Post autor: azteck2000 »

Ostatnio w sobotę byłem na weselu, gdzie placki smakowały mi bardzo. Szczególnie sernik. Jak wychodziliśmy z wesela dostaliśmy paczuszkę i flaszkę :hyhy: W domu również bardzo smakowały, pod paczką była naklejka cukierni "KOŁACZ" z Kołaczyc. Nie wiedziałem kto je piekł, dopóki nie zobaczyłem tej naklejki, ale z czystym sumieniem mogę polecić, co do cen nie wiem, ale mam numer więc jakby ktoś chciał, to mogę podać :) Ciasta były przepyszne, nie rozłaziły się i wszystkim dookoła smakowały :) Także polecam ;)
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Kucharka na wesele

Post autor: pocachontas84 »

azteck2000 pisze:Ostatnio w sobotę byłem na weselu, gdzie placki smakowały mi bardzo. Szczególnie sernik. Jak wychodziliśmy z wesela dostaliśmy paczuszkę i flaszkę :hyhy: W domu również bardzo smakowały, pod paczką była naklejka cukierni "KOŁACZ" z Kołaczyc. Nie wiedziałem kto je piekł, dopóki nie zobaczyłem tej naklejki, ale z czystym sumieniem mogę polecić, co do cen nie wiem, ale mam numer więc jakby ktoś chciał, to mogę podać :) Ciasta były przepyszne, nie rozłaziły się i wszystkim dookoła smakowały :) Także polecam ;)
no nieźle,nieźle:)nie słyszałam jeszcze zeby na wyjscie gosci dawano wódke razem z plackami bo to spory dodatkowy koszt.Ale fajny pomysł.
Stokrotka20
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 czerwca 2011, 21:56

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Stokrotka20 »

Mam namiary na Panią Aldonę z Żółkowa. jakby ktoś chciał służę pomocą ;) Pozdrawiam
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Patka_21 »

Pani Halinka Wędrychowicz jest tez super kucharka mialam ja rok temu na swoim weselu i wszystko bylo pysze i kazdy byl zadowolony z jedzenia. Bardzo polecam...
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: marzenka24 »

wiolka666 pisze:pan borończyk gorzyce mmmmmmmm pyszne jedzonko i wszystko tak jak być powinno!!!
Dokładnie! Ten Kucharz z Gorzyc (czy Łężyn?) jest reweleacyjny! Mięsko pyszne, kruche, duuuuużo duuuużo jedzenia, a placki wyśmienity!
Wg mnie to najlepszy kucharz w okolicy.
ODPOWIEDZ