butiq- nowy sklep

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
róża73
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 marca 2010, 20:48

butiq- nowy sklep

Post autor: róża73 »

Kobietki!
Wczoraj traiłam do klimatycznego sklepiku z orginalnymi ciuszkami ( butiq koło Europy ), dla mnie bomba, czy któraś z Was już tam była?, tak powinno być w każdym sklepie :)
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: butiq- nowy sklep

Post autor: Aganieszka »

Przyznam się, że przez przypadek trafiłam do tego sklepiku!

Mały, ale za to jaka obsługa! Pani podpowiadała w czym wyglądałabym dobrze, a na co wogóle nie powinnam patrzeć!

Jeżeli-tak jak ja - masz ważną imprezę, na której musisz wyglądać bardzo elegancko, to nie widzę lepszego miejsca na zakupy. Ekspedientki nawet doradzą, jaką biżuterię do danego stroju należałoby włożyć! Widać profesjonalizm!

Pierwszy raz w Jaśle spotkałam się z takim sklepem .
Dotychczas, jak ubrałam coś w czym wyglądałam jak klaun, mówiono mi i tak,że wyglądam ładnie. :krzeslem:

Gorąco polecam i życzę sobie i innym paniom więcej takich butiq-ów!!!
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: butiq- nowy sklep

Post autor: Jaślanka »

OoO :) :) Nie byłam jeszcze w tym butiku, ale po Waszej opinii stwierdziłam, że muszę tak w najbliższym czasie zajrzeć ;) Fajnie jeśli faktycznie doradzą i podpowiedzą w czym wyglądamy ok. Faktycznie, w Jaśle w większości sklepów chcą po prostu wcisnąć klientom byle jaki towar, wpierając że wyglądamy dobrze :oczami:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: butiq- nowy sklep

Post autor: kasiuńcia »

Temat założony w celu reklamy. Strasznie mnie to denerwuje.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: butiq- nowy sklep

Post autor: mała111 »

byłam ale wcale nie było tam miło a takie włazidupstwo wręcz odstarsza :dobani:
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: butiq- nowy sklep

Post autor: hao »

I oczywiście kolejny butik TYLKO dla pań grrr :) Ja chyba zacznę walczyć o równouprawnienie mężczyzn :D
A tak swoją drogą to już lepszy byłby normalny post z zaproszeniem do swojego sklepu... W ogóle nie widać, że to kryptoreklama.. :/
ODPOWIEDZ