dobry neurolog

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
wojtasek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 listopada 2009, 21:55

dobry neurolog

Post autor: wojtasek »

czy jest w jasle dobry neurolg najlepiej taki od dzieci
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: neurolog

Post autor: kasiuńcia »

W Krośnie jest neurolog, specjalista szczególnie jeśli chodzi o dzieci.
B.Wołejsza, polecam.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: neurolog

Post autor: Charlie_P »

ja również polecam Krosno. w Jaśle nie ma zbyt dobrych, zwłaszcza dla dzieci :znudzony:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: neurolog

Post autor: lato »

Potwierdzam pani B.Wołejsza rewelacja.Wiem bo z młodszym synem odwiedzilismy juz kilku lekarzy i pani doktor rewelacja.
beciaw22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 21:06

neurolog godny polecenia ...

Post autor: beciaw22 »

czy ktoś wie gdzie w Jaśle jest dobry neurolog??? może ktoś korzysta z ich usług i jest zadowolony. Jeżeli tak to proszę o jakieś wiadomości na ich temat... z góry dziękuje za pomoc.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: neurolog godny polecenia ...

Post autor: Daria2 »

Kompetentna i bardzo miła jest pani doktor Agnieszka Słowik - na ul. W.Pola - nr tel 13 446-22-25 -przyjmuje raz w miesiącu w weekendy.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: neurolog godny polecenia ...

Post autor: N2N »

temat o neurologach już jest: viewtopic.php?f=65&t=3532&p=53772&hilit=neurolog#p53772 i tam Ci odpisałem
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: neurolog

Post autor: N2N »

ja polecam Panią Anne Sieradzką. Nie wiem czy jeszcze przyjmuje, ale jakieś 3-4 lata temu leczyłem się u niej, chodziłem do różnych, do pani Głowaty np. która teraz chyba jest ordynatorką w szpitalu na neurologii. Ale tylko Pani Sieradzka wyleczyła mnie. Bardzo sympatyczna i naprawdę się zna na tym co robi.
Wiem też, że bardzo dobry w Jaśle jest doktor Jarosz.
Konto usuniete

Re: neurolog

Post autor: Konto usuniete »

Jeśli chodzi o neurologa dziecięcego to pani Aleksandra Wołejsza w Krośnie mam numer do niej jeśli potrzeba-ja jestem bardzo zadowolona. A w Jaśle to p. Bieszczad
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: dobry neurolog

Post autor: Marcinek »

Jakiego neurologa z Jasła polecilibyście? Najlepiej prywatnie.
alutek20
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 lipca 2011, 09:25

Re: dobry neurolog

Post autor: alutek20 »

Ja polecam panią dr Rak przyjmuje prywatnie w przychodni Gemini na Baczyńskiego byłam z dziecmi u niej kilka razy bardzo miła konkretna zleciła badania czułam ze chce pomóc.W ubiegłym roku wizyta kosztowała 50zł
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: dobry neurolog

Post autor: xyz123 »

dr Barbara Szpak :]
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: dobry neurolog

Post autor: Charlie_P »

alutek20 pisze:Ja polecam panią dr Rak przyjmuje prywatnie w przychodni Gemini na Baczyńskiego byłam z dziecmi u niej kilka razy bardzo miła konkretna zleciła badania czułam ze chce pomóc.W ubiegłym roku wizyta kosztowała 50zł
i badania na które wydaje skierowanie są płatne? Np EEG?
Parasol
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 303
Rejestracja: 2 lutego 2007, 19:51
Lokalizacja: Jasło

Re: dobry neurolog

Post autor: Parasol »

Charlie_P, jeśli nie masz ochoty płacić za badania (a większość ludzi ma tę dziwną dolegliwość), idziesz do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni neurologicznej, która (tak mi się wydaje) mieści się w poradni rehabilitacyjnej na Szopena. I tam dostajesz skierowanie na badania, za które nie trzeba płacić. I o ile się nie mylę, pani Rak (a właściwie Katarzyna Czepiel-Rak) też tam przyjmuje i wydaje skierowania na badania (bezpłatne raczej).
To że z prywatnego gabinetu skierowania nie są finansowane przez NFZ, to sprawa systemu a nie lekarza.
Co do fachowości: słyszałem, że pani Czepiel-Rak jest naprawdę dobra.
I to nie tylko na polu neurologii... :D

W artykule jest jej zdjęcie (trzecie z kolei):
http://www.jaslo4u.pl/bieszczadzki-mara ... aslo-11316
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: dobry neurolog

Post autor: Charlie_P »

Parasol pisze:Charlie_P, jeśli nie masz ochoty płacić za badania (a większość ludzi ma tę dziwną dolegliwość), idziesz do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni neurologicznej, która (tak mi się wydaje) mieści się w poradni rehabilitacyjnej na Szopena. I tam dostajesz skierowanie na badania, za które nie trzeba płacić. I o ile się nie mylę, pani Rak (a właściwie Katarzyna Czepiel-Rak) też tam przyjmuje i wydaje skierowania na badania (bezpłatne raczej).
To że z prywatnego gabinetu skierowania nie są finansowane przez NFZ, to sprawa systemu a nie lekarza.
Co do fachowości: słyszałem, że pani Czepiel-Rak jest naprawdę dobra.
I to nie tylko na polu neurologii... :D

W artykule jest jej zdjęcie (trzecie z kolei):
http://www.jaslo4u.pl/bieszczadzki-mara ... aslo-11316
Po pierwsze nie napisałem, że nie chcę płacić za badania, tylko zapytałem, bo chodzę do lekarzy prywatnie i z doświadczenia wiem,że często lekarze przyjmujący prywatnie, skierowanie lub receptę dają na NFZ :)
ODPOWIEDZ