dobry neurolog

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: dobry neurolog

Post autor: krolik »

A gdzie przyjmuje?
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: dobry neurolog

Post autor: chichotka »

Doktor Rak przyjmuje nadal w Centrum Rehabilitacji ...Natomiast Dr.Pawła Jarosza nie polecam bylam u niego 2 razy i wiecej nie pojde.
Mialam powazny problem zdrowotny ,a on go zupełnie olał i wszystko zwalił na ciąże i moj kregoslup-niestety ani troche prawdy w tym nie było!
Okropny lekarz!
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: dobry neurolog

Post autor: Ona :) »

Do chichotka:
Co człowiek to opinia. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia dr Jarosza. Trudno było sprecyzować co jest powodem moich dolegliwości i dr zlecał poszczególne badania,żeby dogłębnie sprawdzić i w końcu znaleźć przyczynę.


dr Jarosz przyjmuje w Centrum Rehabilitacji, u Masteja, a także na Jana Pawła.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: dobry neurolog

Post autor: chichotka »

Do Ona :

Owszem na temat lekarzy kazdy ma swoje zdanie...jeden jest zadowolony a drugi nie jest ...
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: dobry neurolog

Post autor: magusia »

Słyszałam że w Jaśle przyjmuje dobry neurolog który przyjeżdża z Krakowa .Czy ktoś z Was wie jak się nazywa ten lekarz i gdzie przyjmuje ? Z góry dzięki za odpowiedz .
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: dobry neurolog

Post autor: krolik »

Dr Słowik. BYlam u niej i juz wiecej nie pojde, ale slyszalam ze sa tacy ktorym pomogla.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: dobry neurolog

Post autor: chichotka »

A co sądzicie o neurolog EWA ZIĘBA -WIETECHA ? Leczy sie ktos u niej? Na fundusz przyjmuje w centrum rehabilitacji,a czy ktos moze wie czy przyjmuje prywatnie ?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: dobry neurolog

Post autor: krolik »

Pani doktor przyjmuje w czwartek na ul Kosciuszki pod zegarem. Tam jest nr tel pod ktory trzeba zadzwonic.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: dobry neurolog

Post autor: chichotka »

Dzięki.A czy ktos nie ma tam telefonu ?
Wiem,ze jest napisany pod zegarem ale nie bardzo mam jak podjechac specjalnie po numer...
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: dobry neurolog

Post autor: aleczka »

czy był ktoś u doktor Czepiel - Rak jeśli tak proszę o opinie :]
jaga2005
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2013, 17:58

Re: dobry neurolog

Post autor: jaga2005 »

moim zdaniem p. dr Czepiel-Rak jest bardzo dobrym neurologiem, mnie pomogła :)
basiuuulenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 listopada 2013, 12:28

Re: dobry neurolog

Post autor: basiuuulenka »

A czy mógłby ktoś coś niecoś napisać o dr Łukaszu Tokarzu?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: dobry neurolog

Post autor: T135 »

ja nie polecam dr. Głowaty, choć niektórzy ją chwali. Może jako lekarz nie jest jakaś najgorsza, ale nie ma kompletnia szacunku do pacjentów, zero kultury i podejścia... chyba od czasu jak została ordynatorką oddziału unosi się swoim honorem i dumą, troszkę chyba zapomniała że to ona jest dla pacjentów a nie na odwrót. Nie można jej o nic zapytać ani zasugerować, bo zaraz jest wielce obrażona... a jak ktoś nie chodzi do niej prywatnie i leży na oddziale to totalna olewka... ma się za wszechwiedzącą a tak naprawdę nie okłamujmy się, są lekarzy przy których się chowa, może potrafi leczyć migrene itd. ale nie poważne sprawy, takie jest przynajmniej moje zdanie. Mój zanjomy leżał jakiś czas temu na jej oddziale z poważnymi dolegliwościami, leżał i.......tyle nie był leczony i tak naprawdę nikt nie powiedział co mu jest, rodzina zaproponowała pani doktor konsultacje z innym lekarzem z poza Jasła, to bardzo się oburzyła, jak można podważać jej zdaniem, że ona jest lekarzem, wie co robi, była bardzo obrażona. A przecież to jest normalne, że lekarze się konsultują, doktorzy nauk, profesorowie nie raz się konsultują między sobą i to jest normalne...ale u nas w Jaśle lekarze są poprostu wszechwiedzący i to by naraziło ich honor i dumę gdyby poradzili się o coś innego lekarza. Co do dobrego neurologa to polecam dr Krystyne Rusin Ziemiakowicz z Rzeszowa. Przyjmuje na ul Langiewicza.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: dobry neurolog

Post autor: Jaślanka11 »

basiuuulenka pisze:A czy mógłby ktoś coś niecoś napisać o dr Łukaszu Tokarzu?
Stosunkowo niedawno zrobił specjalizację, nie jest showmanem, ale robi swoje i to całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: dobry neurolog

Post autor: avicularia »

basiuuulenka pisze:A czy mógłby ktoś coś niecoś napisać o dr Łukaszu Tokarzu?
Spotkałam tego doktora pierwszy raz jak leżałam na neurologii w szpitalu. Nie wygłupia się( jak jeden pan doktor , co więcej pajacuje, niż leczy) odpowiada rzeczowo na pytania, jest uprzejmy , rozmawia z pacjentem i widać,że jest zainteresowany danym pacjentem i jego chorobą. W sumie bardzo pozytywnie go odebrałam.
ODPOWIEDZ