Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
matiking3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 marca 2010, 18:33

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: matiking3 »

Moim zdaniem OK :hurra: :ok:
ITII
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 08:46

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: ITII »

Po roku mycia samochodu na tej myjni kolega zauważył niestety, że lakier w jego samochodzie staje się matowy , jest to Toyota w kolorze srebrnym.Środki czyszczące są tak mocne ,że z biegiem czasu lakiery w naszych samochodach zaczynają matowieć.Polecam więc myjnie ręczne ,drożej ale bezpieczniej dla lakieru.
miszczu91
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 21:47

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: miszczu91 »

zbyt małe ciśnienie wody ... pozatym okey :)
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: johny3050 »

Jak dla mnie to samochod na takiej myjni można co najwyżej opłukać, a nie umyć. Nie ma to jak gąbka :) Ten kto ma biały samochód napewno wie o czym mówie:) Taką myjką można jedynie spłukać z grubsza to co jest na samochodzie, a bród pozostaje dalej. Na srebrnych, czarnych itd. samochodach tego nie widac niestety.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: N2N »

może mi ktoś powiedzieć po co jest ten czarny przycisku przy wrzucie monet, tam przy tym odkurzaczu? Myślałm że po ta aby w razie wcześniejszego zakończenia odkurzania wydało resztę, ale naciski nic nie dały i nie wiem w sumie po co on tam jest?
kamikaze

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: kamikaze »

N2N pisze:może mi ktoś powiedzieć po co jest ten czarny przycisku przy wrzucie monet, tam przy tym odkurzaczu? Myślałm że po ta aby w razie wcześniejszego zakończenia odkurzania wydało resztę, ale naciski nic nie dały i nie wiem w sumie po co on tam jest?
Niestety nigdy nie korzystałem z odkurzacza.
Co do myjni - szybko podjechać, szybko opłukać i jechać dalej. Czasem 3 zł wystarczy aby opłukać brud i błoto z samochodu.
wacek&
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2010, 12:10

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: wacek& »

Myjnia lepsza od ortograficznej wpadki pytającego:
"Witajcie w tym temacie prosze o szczere opinie. Już minoł rok od kiedy Jasło stało sie dumnym miastem posiadajacym Bezdotykowa myjnie samochodową Czysto.pl przy ulicy Towarowej. Prosze pisanie swoich opini odnośnie kożystania , obsługi i efektywności tej myjni. Pozdrawiam. "
Kasztany już przekwitają....... ;)
Pozdrawia Wacek co "minoł" i nie "skożystoł"
Awatar użytkownika
PiOtreCk
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 18:02
Lokalizacja: z podświadomości

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: PiOtreCk »

johny3050 pisze:Jak dla mnie to samochod na takiej myjni można co najwyżej opłukać, a nie umyć. Nie ma to jak gąbka :) Ten kto ma biały samochód napewno wie o czym mówie:) Taką myjką można jedynie spłukać z grubsza to co jest na samochodzie, a bród pozostaje dalej. Na srebrnych, czarnych itd. samochodach tego nie widac niestety.
A ja to robie tak: Wrzucam 3 zł i myję auto normalnie płynem, po skonczeniu sie czasu biorę własną gąbkę i przecieram cały samochód jakbym mył, potem dorzucam 2 zł zeby spłukać. I wtedy auto umyte na cacy.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: johny3050 »

Swojego czasu też robiłem podobnie, tylko ze to sie za bardzo nie oplaca jak sobie podliczylem. Płace 3 zł i myje proszkiem, pożniej tak jak ty wyciągałem swoją gąbke i myłem. Następnie wrzucałem 2 zł i wszystko płukałem. Ale do tego dochodzi jeszcze woskowanie - kolejne 2 zł i spłukanie 2 zł. Razem 3+2
+2+2=9 zł. Wole dorzucic kolejne 2 złote i za 11 zł umyć na myjni ręcznej, a umyje mi koleś dokładniej i sie nie pobrudze. Dodam że musze się sprężac żeby dobrze to wszystko zrobić. A nie wiem czy wiecie (znajomy, ktróry ma podobną myjnie mi ostatnio powiedział), że nie koniecznie 1 zł = 1 minuta :) Można tam ustawiać czas w ten sposób, że np. 1 zł = 45 sek. :)
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: Jocke »

ludzie żałujecie 10zł na myjnie. Powiedzcie ile wydajecie dziennie na fajki :wstyd:
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: kamileek96 »

Jocke pisze:ludzie żałujecie 10zł na myjnie. Powiedzcie ile wydajecie dziennie na fajki :wstyd:
Brawo za ciętą riposte :) -----> Zgadzam się z tobą w 100% :)
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Już rok myjni "Czysto .pl" przy ul. Towarowej OPINIE!!!

Post autor: johny3050 »

Po pierwsze na fajki nic nie wydaje, bo nie pale. A po drugie to chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie że wole dopłacić 2 złote więcej i mieć umyte auto zamiast opłukanego.
ODPOWIEDZ