Czy znacie dobrego psychologa?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

nuka13
Debiutant
Debiutant

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: nuka13 » 11 sierpnia 2013, 11:45

Witam!
Poproszę osoby doświadczone (które korzystały) o polecenie dobrego sprawdzonego psychologa dziecięcego - może być prywatnie.
Proszę o informację na pv.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Post autor: kater » 2 stycznia 2014, 17:19

Depresja to straszna choroba. Bardzo ciężko jest ją samemu pokonać. Wiem ponieważ osoba z mojej bliskiej rodziny swego czasu walczyła z tą dolegliwością. Na szczęście dzięki pomocy rodziny jak i dobrego specjalisty udało się z tego wyjść.
Generalnie polecam zapoznać się z tym artykułem : depresja leczenie - w serwisie znajduje się wiele interesujących artykułów na ten temat. Mam nadzieje, że pomogą ;) Ja na przykład dowiedziałem się z nich wiele...

Awatar użytkownika
Laura Diaz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Laura Diaz » 2 stycznia 2014, 22:52

Był już kiedyś taki temat na forum, tzn pytanie było o psychologa dla dorosłych, ale padło też chyba nazwisko takiego od dzieci. Jeśli chodzi o psychologa takiego "zwykłego", to na podstawie własnych doświadczeń polecam panią Firak-Tora z Niegłowic. Ale czy na dzieciach się ona zna - tego nie wiem.

Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Jaślanka11 » 3 stycznia 2014, 11:54

Laura Diaz pisze:Był już kiedyś taki temat na forum, tzn pytanie było o psychologa dla dorosłych, ale padło też chyba nazwisko takiego od dzieci. Jeśli chodzi o psychologa takiego "zwykłego", to na podstawie własnych doświadczeń polecam panią Firak-Tora z Niegłowic. Ale czy na dzieciach się ona zna - tego nie wiem.
:) Raczej z Rafinerii. I na dzieciach też się podobno "zna" :)

atheena38
Początkujący
Początkujący

Post autor: atheena38 » 3 stycznia 2014, 13:08

Bardzo dobra i skuteczna jest pani Dorota Grzywacz. Przyjmuje w poradni Gemini na Baczyńskiego. Z tego co wiem, to teraz przebywa na dłuższym urlopie. Jest miła, sympatyczna, a przed wszystkim ma podejście do małych pacjentów.

Awatar użytkownika
Laura Diaz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Laura Diaz » 3 stycznia 2014, 18:20

Jaślanka11 pisze:
Laura Diaz pisze:Był już kiedyś taki temat na forum, tzn pytanie było o psychologa dla dorosłych, ale padło też chyba nazwisko takiego od dzieci. Jeśli chodzi o psychologa takiego "zwykłego", to na podstawie własnych doświadczeń polecam panią Firak-Tora z Niegłowic. Ale czy na dzieciach się ona zna - tego nie wiem.
:) Raczej z Rafinerii. I na dzieciach też się podobno "zna" :)

Otóż to, miałam na myśli Rafinerię - napisałam Niegłowice, a to w sumie nie wszystko jedno :hyhy:

edit
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: edit » 3 lutego 2014, 12:14

Czy korzystał ktoś z pomocy dr Grzegorza Sody? Macie jakieś opinie na jego temat?

magda8888
Debiutant
Debiutant

Post autor: magda8888 » 2 marca 2014, 14:08

Zdecydowanie polecam Pana Grzegorza Sodę – kompetentny, wyrozumiały, miły w kontakcie a przede wszystkim skuteczny. W kilka miesięcy pomógł mi uporać się z moja wieloletnią nerwicą. Pod koniec psychoterapii byłam już w stanie całkowicie odstawić leki.
Moją koleżankę natomiast wyprowadził z głębokiej depresji.

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: krolik » 2 marca 2014, 23:27

A gdzie on przyjmuje? Ile bierze za wizyte? A przyjmuje na NFZ ?

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Messer » 3 marca 2014, 14:21

Znam, Kamil Hawliczek.

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: krolik » 3 marca 2014, 15:49

Ale mnie chodzi o psychologa Grzegorza Sode czy przyjmuje na NFZ i jezeli tak to gdzie? A ile bierze za wizyte prywatna?

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: krolik » 3 marca 2014, 15:54

a wracajac do pana Kamila Hawliczka gdzie przyjmuje na NFZ?

Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Jaślanka11 » 3 marca 2014, 18:35

krolik pisze:Ale mnie chodzi o psychologa Grzegorza Sode czy przyjmuje na NFZ i jezeli tak to gdzie? A ile bierze za wizyte prywatna?
Soda przyjmuje na Szopena, ale na twoim miejscu zastanowiłabym się dobrze, bo opinie o jego pracy są delikatnie mówiąc różne. Ostatnio zasłyszana wypowiedź, cyt. " Nie dał se chłopina rady w Warszawie i myśli, że tu ludzie są głupsi". Z czystym sumieniem mogę polecić P. Magdę Węgrzyn-Graselę. Też przyjmuje na Szopena, od lat siedzi w psychologii klinicznej i pracuje nie tylko na zasadzie warunkowania piesków pawłowa :D. Wybór psychologa, to jak spowiednika, sprawa bardzo delikatna i ja postawiłabym na doświadczenie +gruntowne wykształcenie.

Mgr Hawliczek pracuje w Krośnie w "Nerwusie". namiary znajdziesz u wujka google :D

owocowy_drops
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: owocowy_drops » 3 marca 2014, 22:06

Zgadzam się że jest to bardzo indywidualny wybór. Mnie swego czasu pomógł pan Górniak i chodziło o depresję. Przyjmował w medyku na mickiewicza. W tej chwili nie wiem gdzie.

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: krolik » 4 marca 2014, 00:11

dzieki

ODPOWIEDZ