Czy znacie dobrego psychologa?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lukasz-mazur70
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2021, 13:08

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: lukasz-mazur70 »

Jeżeli szukacie dobrego psychologa i psychoterapeuty to jest nim zdecydowanie Pan Mateusz Dobosz! Co prawda przyjmuje w Rzeszowie (ul. płk. Leopolda Lisa-Kuli 19) i Krośnie (Rynek 4/2), ale są również konsultacje online. W swoim życiu odwiedzałem już wielu specjalistów... Dopiero, gdy trafiłem do Pana Mateusza, poczułem się zaopiekowany, zacząłem dzięki Niemu nowe życie... Znakomite podejście do pacjenta, przemiła atmosfera.
pacjent20
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 4 stycznia 2022, 09:17

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: pacjent20 »

Tak, jest to: Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak w Cieklinie.
Pan doktor jest bardzo kompetentny, przyjazny i pomocny. Potrafi pomóc rozwiązać różne problemy. Jest również uczciwym człowiekiem, zgodnie z prawda powie czy terapia już może się zakończyć, nie "trzyma" pacjentów na siłę. Jego terapia sprawdza się zarówno u dorosłych i dzieci. Jako jedyny w regionie a również tytuł doktora. Można go znaleźć bez problemu na stronie znany lekarz oraz w ogłoszeniach na tym portalu.
Polecam! :D
pacjent20
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 4 stycznia 2022, 09:17

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: pacjent20 »

Tak, jest to: Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak w Cieklinie.
Pan doktor jest bardzo kompetentny, przyjazny i pomocny. Potrafi pomóc rozwiązać różne problemy. Jest również uczciwym człowiekiem, zgodnie z prawda powie czy terapia już może się zakończyć, nie "trzyma" pacjentów na siłę. Jego terapia sprawdza się zarówno u dorosłych i dzieci. Jako jedyny w regionie a również tytuł doktora. Można go znaleźć bez problemu na stronie znany lekarz oraz w ogłoszeniach na tym portalu.
Polecam! :D
pomocnik1
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 6 maja 2022, 22:46

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: pomocnik1 »

Nie ma potrzeby szukać w Wołominie ja jest na miejscu bardzo dobry certyfikowany Psychoterapeuta i lekarz: Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak w Cieklinie. kontakt: 608310062.
Polecam!!
yk3lw1
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 14:06

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: yk3lw1 »

Czy ktoś wie czy Pani Magdalena Węgrzyn Grasela
Dalej przyjmuje w przychodni na Chopina ???? Proszę o odpowiedź
ODPOWIEDZ