Czy znacie dobrego psychologa?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Laura Diaz »

Był już kiedyś taki temat na forum, tzn pytanie było o psychologa dla dorosłych, ale padło też chyba nazwisko takiego od dzieci. Jeśli chodzi o psychologa takiego "zwykłego", to na podstawie własnych doświadczeń polecam panią Firak-Tora z Niegłowic. Ale czy na dzieciach się ona zna - tego nie wiem.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Jaślanka11 »

Laura Diaz pisze:Był już kiedyś taki temat na forum, tzn pytanie było o psychologa dla dorosłych, ale padło też chyba nazwisko takiego od dzieci. Jeśli chodzi o psychologa takiego "zwykłego", to na podstawie własnych doświadczeń polecam panią Firak-Tora z Niegłowic. Ale czy na dzieciach się ona zna - tego nie wiem.
:) Raczej z Rafinerii. I na dzieciach też się podobno "zna" :)
atheena38
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 grudnia 2013, 19:36

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: atheena38 »

Bardzo dobra i skuteczna jest pani Dorota Grzywacz. Przyjmuje w poradni Gemini na Baczyńskiego. Z tego co wiem, to teraz przebywa na dłuższym urlopie. Jest miła, sympatyczna, a przed wszystkim ma podejście do małych pacjentów.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Laura Diaz »

Jaślanka11 pisze:
Laura Diaz pisze:Był już kiedyś taki temat na forum, tzn pytanie było o psychologa dla dorosłych, ale padło też chyba nazwisko takiego od dzieci. Jeśli chodzi o psychologa takiego "zwykłego", to na podstawie własnych doświadczeń polecam panią Firak-Tora z Niegłowic. Ale czy na dzieciach się ona zna - tego nie wiem.
:) Raczej z Rafinerii. I na dzieciach też się podobno "zna" :)

Otóż to, miałam na myśli Rafinerię - napisałam Niegłowice, a to w sumie nie wszystko jedno :hyhy:
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: edit »

Czy korzystał ktoś z pomocy dr Grzegorza Sody? Macie jakieś opinie na jego temat?
magda8888
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 marca 2014, 12:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: magda8888 »

Zdecydowanie polecam Pana Grzegorza Sodę – kompetentny, wyrozumiały, miły w kontakcie a przede wszystkim skuteczny. W kilka miesięcy pomógł mi uporać się z moja wieloletnią nerwicą. Pod koniec psychoterapii byłam już w stanie całkowicie odstawić leki.
Moją koleżankę natomiast wyprowadził z głębokiej depresji.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: krolik »

A gdzie on przyjmuje? Ile bierze za wizyte? A przyjmuje na NFZ ?
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Messer »

Znam, Kamil Hawliczek.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: krolik »

Ale mnie chodzi o psychologa Grzegorza Sode czy przyjmuje na NFZ i jezeli tak to gdzie? A ile bierze za wizyte prywatna?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: krolik »

a wracajac do pana Kamila Hawliczka gdzie przyjmuje na NFZ?
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Jaślanka11 »

krolik pisze:Ale mnie chodzi o psychologa Grzegorza Sode czy przyjmuje na NFZ i jezeli tak to gdzie? A ile bierze za wizyte prywatna?
Soda przyjmuje na Szopena, ale na twoim miejscu zastanowiłabym się dobrze, bo opinie o jego pracy są delikatnie mówiąc różne. Ostatnio zasłyszana wypowiedź, cyt. " Nie dał se chłopina rady w Warszawie i myśli, że tu ludzie są głupsi". Z czystym sumieniem mogę polecić P. Magdę Węgrzyn-Graselę. Też przyjmuje na Szopena, od lat siedzi w psychologii klinicznej i pracuje nie tylko na zasadzie warunkowania piesków pawłowa :D. Wybór psychologa, to jak spowiednika, sprawa bardzo delikatna i ja postawiłabym na doświadczenie +gruntowne wykształcenie.

Mgr Hawliczek pracuje w Krośnie w "Nerwusie". namiary znajdziesz u wujka google :D
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: owocowy_drops »

Zgadzam się że jest to bardzo indywidualny wybór. Mnie swego czasu pomógł pan Górniak i chodziło o depresję. Przyjmował w medyku na mickiewicza. W tej chwili nie wiem gdzie.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: krolik »

dzieki
yk3lw1
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 14:06

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: yk3lw1 »

:P :rotfl: :hurra: żaden nie jest dobry , każdy pieprzy te swoje regułki
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: Czy znacie dobrego psychologa?

Post autor: Sven »

Hej yk3lw1 czyli byłes juz u wszystkich i zaden nie poógł ? Smutne to ale zyczę powodzenia .
ODPOWIEDZ