Okulista dziecięcy oraz pediatra - proszę o polecenie...?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
OwenJoseph
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 sierpnia 2020, 10:16

Okulista dziecięcy oraz pediatra - proszę o polecenie...?

Post autor: OwenJoseph »

Witam Państwa serdecznie,

Od miesiąca jestem mieszkanką Jasła. Nie mam zadnego rozeznania jeśli chodzi o lekarzy, przychodnie POZ ect. Poszukuję dobrego lekarza okulisty dla 4 miesiecznego dziecka oraz lekarza rodzinnego lub pediatry. Kogo moga mi Państwo polecić? Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam,'
charlotte123
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2011, 21:27

Re: Okulista dziecięcy oraz pediatra - proszę o polecenie...?

Post autor: charlotte123 »

Jeśli chodzi o pediatrę to tylko Pani dr Hulin w przychodni na Baczyńskiego.
Co do okulisty dla takiego maluszka w Jaśle niestety nie polecam nikogo. Warto podjechac do Krosna, tam sa dobrzy specjalisci. Polecam Pania dr Sitek-Czerwonke i dr Topolska :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Okulista dziecięcy oraz pediatra - proszę o polecenie...?

Post autor: mija »

Przychodnie to zalezy wiadomo ze trzeba jakiegos lekarza wybrac.Moze byc przychodnia na Baczynskiego albo Medyk na Mickiewicza.Jesli dziecko często choruje i ma klopoty zdrowotne czy alergie to w Jasle jest super lekarz pediatra i alergolog Dr. Łukasz Błażowski .Przyjmuje na Staszica po drugiej stronie Urzędu Skarbowego.Jest ordynatorem szpitala w Jasle ale jedyny minus to ze przyjmuje tylko prywatnie i dosc drogie wizyty.Ale jesli chcesz miec dziecko pod fachową opieką to u tego lekarza to znajdziez.Jesli chodzi o okuliste to w Jasle dobrego nie mamy.Krosno i dr Czerwonka . :)
ODPOWIEDZ