Meble na wymiar

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Pilne1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2020, 21:58

Meble na wymiar

Post autor: Pilne1234 »

Witam. Szukam solidnej sprawdzonej i niedrogiej firmy lub osoby która wykonuje meble na wymiar dokładnie kuchnie. Potrzebuję kogoś kto wykona projekt i meble kuchenne. Kogoś godnego polecenia i sprawdzonego. Z góry dziękuję za opinie.
:)
gosc54321
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 15:02

Re: Meble na wymiar

Post autor: gosc54321 »

Zachęcam do podjechania do sklepu Pionier przy drodze z Jasła do Krosna. Mają niedługi okres oczekiwania na kuchnie i ceny są zachęcające. Wykonują również pomiar i wizualizację. Polecam :)
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: Meble na wymiar

Post autor: michal29 »

w Pionerze raczej kiepsko. Jesli maja niedlugi okres oczekiwania to sa 2 przyczyny
1. Brak roboty
2. Albo robia bardzo szybko i niedokladnie
Moja tesiowa zamwiała teraz meble to termin czekania 4-do 6 miesiecy u prawdziwego fachowca.
julia1985
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 lutego 2020, 22:31

Re: Meble na wymiar

Post autor: julia1985 »

A ja zamawiałam meble w Pionierze i jestem bardzo zadowolona, przyjadą pomierzą, doradzą, widać że mają doświadczenie i pewnie dlatego nie bawią się w 6 tygodni nad jednym zamówieniem !!!
Awatar użytkownika
evka007
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2020, 13:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Meble na wymiar

Post autor: evka007 »

Ja jakoś nie mam najlepszych doświadczeń związanych z tym sklepem... Towar kiepski, jakość niska, a obsługa.... delikatnie mówiąc - niemiła
ODPOWIEDZ