RESTAURACJA PODZAMCZE-pytania,opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
RJSking
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2019, 11:50

RESTAURACJA PODZAMCZE-pytania,opinie

Post autor: RJSking »

Ostatnim czasem zupelnie przypadkiem udalem sie na spacer ul.Podzamcze gdzie dosc dawno nie bylem... wspomnieniami wracałem do Restauracji Podzamcze , kiedys miejsca elitarnego na mapie Jasla... zauwazylem ze jest na sprzedaz , szkoda ze tak piekne miejsce tak podupadlo.
A wy? Macie jakies wspomnienia z tym miejscem?
Szkoda ze to miejsce nadal nie fukcjonuje, byłoby wspanialy miejscem na impreze , spotkaniem z rodzina... cisza spokój i klimat bukowego lasu..
FFFFFRYGIO
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2024, 17:16

Re: RESTAURACJA PODZAMCZE-pytania,opinie

Post autor: FFFFFRYGIO »

Dzień dobry!
Jako człowiek lubiący zwiedzać opuszczone miejsca bardzo spodobała mi się ta restauracja. Jestem zainteresowany poznania lepiej czym ono było i co się tam działo. Jeśli jest możliwość uzyskania takich informacji, byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
poetka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 3 maja 2009, 19:10
Lokalizacja: Jasło/Warszawa

Re: RESTAURACJA PODZAMCZE-pytania,opinie

Post autor: poetka »

Dziś budynek po tej restauracji stoi opuszczony i niszczeje. Jednak moja starsza sąsiadka mówi na nią "mordownia " , ponoć była jak większość restauracji za komuny :)
jankom
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 27 czerwca 2019, 08:48

Re: RESTAURACJA PODZAMCZE-pytania,opinie

Post autor: jankom »

Nieprawda! To była bardzo fajna restauracja !Chyba najlepsza w Jaśle; może jeszcze Jasielska. Mordownia to była tzw."U Karola" na Mostowej /K. Wielkiego/, Szarotka w Rynku.
hoshi
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 marca 2018, 16:11

Re: RESTAURACJA PODZAMCZE-pytania,opinie

Post autor: hoshi »

Była to kiedyś letnia willa mec. Warchałowskiego. Później powstała tam restauracja, miała kilku właścicieli między innymi prowadziło ją małżeństwo
z Boguchwaly.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: RESTAURACJA PODZAMCZE-pytania,opinie

Post autor: grzeh »

może ktoś wrzucić lokalizację na mapie?
ODPOWIEDZ