Fotograf na wesele

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Agaz »

Czy orientuje się ktoś jaki jest koszt usług np. Pana Moskwy lub P. Żurka?
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Fotograf na wesele

Post autor: wścieklica »

No i frutti ma rację.
Dowód? Oto prosze -

Re: fotograf
Postautor: wścieklica » 3 stycznia 2012, 10:05
http://www.panfotograf.eu/

Może administratorzy pokażą gdzie jest ten post?
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Anek »

frutti pisze:Dlaczego usuwane są niektóre posty? Znajoma pisała tutaj jakiś czas temu o pewnym pseudo fotografie znanym, jako grafos i o jego poziomie arogancji - czego doświadczyła przy zetknięciu z nim kiedy pracował jeszcze u Pana Maczugi. Często wywoływała tam zdjęcia,ale po pewnym czasie miała dosyć nietaktownych uwag oraz aroganckiego zachowania ze strony pana Grzegorza z. i zrezygnowała z usług. Niestety praca w cenionym zakładzie fotograficznym nie przyniosła mu żadnych korzyści, bo nadal z jego zdjęć aż bije kiczem i wiochą. No ale cóż, nie każdy ma powołanie do fotografowania. Jak to jest, że niektóre posty są usuwane a niektóre nie? Skoro mamy tutaj doradzać kto jest godny polecenia a kto zdecydowanie nie to proszę o konsekwentne publikowanie postów.
Bardzo Dziwi mnie, że pisze ktoś tak na temat Pana Grzegorza Z. odnoszę wrażenie jakby go ktoś wyjątkowo nie lubił. Dlaczego takie jest moje wrażenie? Miałam z nim do czynienia zarówno jak pracował w Marfocie jak i później, nie doświadczyłam aroganckiego zachowania lub czegoś co mogło by mnie drażnić, ani ja ani mój mąż jak i znajomi którzy korzystali z jego usług. Wręcz przeciwnie miły sympatyczny frontem do klienta. Później wybraliśmy go na fotografa na nasze wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia są ładne fajnie wykonane, obrobione. Takiego czegoś oczekiwaliśmy. i z tego co wiem, niektóre osoby wybierając fotografa wahały się między kilkoma ofertami, i ciekawe dlaczego wybrali akurat jego skoro według opinii zamieszczonej tutaj jest on niemiły arogancki itp. Czyżby przypadek, nie sądzę.
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Fotograf na wesele

Post autor: dragon »

Maxmaks pisze:zapraszam http://www.maxmaks.pl
Fajne portrety.
jasło:P
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 21:33

Re: Fotograf na wesele

Post autor: jasło:P »

Czy ktoś mi może udzielić informacji na temat fotografa <fotomaxns>...... :)
HELCIA
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 września 2011, 15:56

Re: Fotograf na wesele

Post autor: HELCIA »

Witam polecam Łukasza Raka, jego studio znajduje się na rogu koło poczty .
Wiele razy korzystałam z jego usług i jestem bardzo zadowolona ;)
streetracer
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 18:53

Re: Fotograf na wesele

Post autor: streetracer »

a ja wręcz przeciwnie - dawniej, na początku gdy jeszcze się starali, lubiłem tam chodzić, ale już od dłuższego czasu pewne osoby w tym zakładzie mają o sobie zbyt wysokie mniemanie - co skutkuje zawyżonymi cenami i niezbyt przyjemną i ślamazarną obsługą. I wiele osób które znam, z tych właśnie powodów również już tam nie chodzi.
bambino02071979
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 października 2010, 12:57

Re: Fotograf na wesele

Post autor: bambino02071979 »

Witam , moge powiedzieć że jezeli chodzi o fotografa i kamerzyste to miałem na ślubie i weselu z jednej firmy. Jest ona bardzo długo na jasielskim rynku , mówie tutaj o firmie "FOTOS". Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Maxmaks »

dragon pisze:
Maxmaks pisze:zapraszam http://www.maxmaks.pl
Fajne portrety.
Dziękuję :)
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Fotograf na wesele

Post autor: _WHISKEY_ »

Kompromitujesz się kobieto.
Ile zdjęć jeszcze "kupiłaś" ? A może wszystkie ?
mandarynka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 listopada 2011, 10:28

Re: Fotograf na wesele

Post autor: mandarynka »

Piotr Grudysz - Krosno - polecam....
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Fotograf na wesele

Post autor: amaro87 »

Foto "BUBU". Młody ale dobrze się zapowiadający. Pracuje przez całe wesele. TANIO
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Fotograf na wesele

Post autor: avicularia »

Maxmaks ,,Cóż moze znaczyć jedno zdjęcie zakupione...."
Mówisz jak Łojciec Rydzyk ,,no któż z nasz nie jechał po koniaczku"
Wstyd dla takiego ,,fotografa" :cisza: A zdjęcie już usunięte jak widzę :] A inne to autentyczne czy też ,,kupione"???
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Fotograf na wesele

Post autor: warez »

Gorąco polecam VIRGINPhoto-Pro z Jasła - robią super obrazy. Mają pomysł na zdjęcie. Popatrzą na człowieka lub parę i już wiedzą co jest grane, co im w duszy piszczy. :ok:
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Maxmaks »

Witam.
Ponieważ zamieszczenie ogłoszenia o sesjach noworodkowych ,niemowlęcych i dziecięcych wywołuje kontrowersje na tym forum a prośba do moderatora o usunięcie tego postu nie została rozpatrzona kilka słów wyjaśnienia:
Zdjęcie zostało faktycznie zakupione w banku zdjęć. Nie zostało ukradzione z żadnego konta, ponieważ każdy bank zabezpiecza znakiem wodnym swoje zdjęcia, aby nie zostało ukradzione.
Zdjęcie zostało zamieszczone w ogłoszeniu o usłudze fotograficznej i ma charakter poglądowy, jakie zdjęcia robimy. Nigdzie nie było wpisu,że jestem autorką tego zdjęcia. Zamieszczenie takiego ogłoszenia nie jest niezgodne z regulamine.Ogłoszenie mówiąc kolokwialnie,"wisi" już dobrych kilka miesięcy. Każdy kiedyś zaczynał. Żeby zobrazować ,jakie zdjęcia robię, umieściłam w ogłoszeniach kupione zdjęcia. Teraz, w miarę rozwoju mam już swoje fotografie , które umieszczam w ogłoszeniach.
Tyle w temacie.
Dziękuję konkurencji za zrobienie reklamy. Nic tak skutecznie nie dociera do klienta, jak szum i skandal.
Jestem przekonana,że żaden z moich klientów nie czuje się oszukany tym ogłoszeniem. Nie odbieram też telefonów od klientek, które odwołują umówione spotkania.
Do każdej sesji podchodzę profesjonalnie,sesja trwa około 2-3 godzin. Jeśli istnieje taka potrzeba,dojeżdzam do dzidziusia. Za dojazd w okolice Jasła nie pobieram opłaty. Koszt takiej sesji wynosi 150 zł lub 200 zł. Zdjęcia na płycie DVD i odpowiednio 10 szt lub 20 szt w formacie 15x21.

Jeśli ktokolwiek z forumowiczów czuje jednak niechęć do mnie z powodu umieszczenia takiego ogłoszenia, zapraszam do sesji zdjęciowej i osobistego przekonania się, jakie zdjęcia robię. Z tym wydrukowanym postem oferuję rabat 30% na swoje usługi.
Zapraszam do skorzystania z promocji.
ODPOWIEDZ