Fotograf na wesele

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Fotograf na wesele

Post autor: ewela1591 »

Witam wszystkich.
Mam pytanie mianowicie czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego fotografa z Jasła? Szukam odpowiedniego na wesele :) Jeśli ktoś może coś polecić to będę wdzięczna. Z góry dzięki.
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Fotograf na wesele

Post autor: MAGDAS »

Witaj. Ja bym mogła polecić Ci Pana Kośka. Ma on zakład za szkoła nr 5 w tej starej bramie. Jest naprawdę profesionalny w każdym calu. Świetne zdjęcia, robi równiez film, fajnie zmontowany. I co jest ważne nie bieże tek wiele. Mi robił album, zdjęcia na płytkę, sesję w studio a tekże kamera. Zapłaciliśmy stosunkowo taniej niż u innych u których się dowiadywalismy. Zresztą jego zdjęcia wiszą w gablocie przy wejściu do kamienicy. Naprawdę POLECAMY go
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Fotograf na wesele

Post autor: ewela1591 »

Z pewnością zerknę:) Dziękuję;] a może jeszcze jakieś propozycje??
Alan
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2009, 23:28

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Alan »

Witaj. Moim zdaniem najlepszy w Jaśle fotograf, pasjonat to Marek Maczuga "Marfot". Firma mieści się przy ulicy Staszica - naprzeciwko Urzędu Skarbowego. Kom. 602 278 079 Polecam!
Arcane
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 marca 2009, 00:25

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Arcane »

Witaj
Dla nas to również był duży dylemat kogo wziąć jako fotografa na swój ślub, czyli jedną z najważniejszych chwil w życiu, wybraliśmy w końcu pana Tomka Kwilosza, i ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mieliśmy również kilka takich "zachcianek" m. in. portret zrobiony na płótnie, czy album inny niż standardowo wykonują fotografowie dla wesel i okazało się, że da się to zrobić bez problemu,a na dodatek solidnie. Pan Tomasz zrobił zdjęcia, które nam osobiście oraz osobom, które je widziały bardzo się podobają. Jeśli chcesz kontakt do niego to tel 667 947 288. Przy następnych okazjach do profesjonalnych zdjęć z pewnością ponownie wybierzmy właśnie jego :)
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Fotograf na wesele

Post autor: ewela1591 »

Co do marfotu to wydaje mi się, że jest przereklamowany:) Więc nie wchodzi w grę- ale dziękuję.

Arcane- a możesz mi podać ulicę gdzie znajduje się jakieś studio tego Pana??
Arcane
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 marca 2009, 00:25

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Arcane »

Pan Tomasz ma chyba siedzibę poza Jasłem, ale w naszym przypadku przedzwoniliśmy do niego i przyjechał do nas do mieszkania, przedstawił nam ofertę, po czym uzgodniliśmy sobie jakie chcemy zdjęcia, jakie albumy, oraz gdzie i kiedy fotografie mają być wykonane. Pokazał nam kilka wariantów i wybraliśmy sobie ten, który najbardziej nam odpowiadał :)
Widzę tylko, że pomyliłem numer z wizytówki, bo poprawny numer do pana Tomka to 667 947 277, najlepiej przedzwonić wcześniej, i dowiedzieć się jak z wolnymi terminami. Z tego co wiem on nie akceptuje dublerów, zdjęcia podpisane jego nazwiskiem są rzeczywiście wykonywane przez niego, a nie przez zmienników, dzięki czemu utrzymuje się jakiś poziom :) pozdrowienia.
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Fotograf na wesele

Post autor: ewela1591 »

Dzięki serdeczne:) Pozdrawiam
Konto usuniete

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Konto usuniete »

Ja mimo wszystko polecałabym Ci Marfot! Warto też pana Raka-zakład na Czackiego albo Piotra Żurka- http://www.piotrzurek.pl/ Pozdrawiam!!!
aniolek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 16:54

Re: Fotograf na wesele

Post autor: aniolek »

Oliwka26 pisze:Polecam Piotra Zurka. Robi swietne zdjecia, ma super pomysly!
Masz racje świetne fotki. Uważam, że obu Panów warto polecić zarówno Pana Pawła jak i Pana Wojtka.
majka_170
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 listopada 2010, 17:59

Re: Fotograf na wesele

Post autor: majka_170 »

Na pewno nie polecam WESELIKONU. To jakaś masakra i nieporozumienie. Oglądając zdjęcia z wesela załamałam się lekko.Facet używał obiektywu szerokokątnego i na większości zdjęć ludzie powychodzili jak w krzywych zwierciadłach. Olbrzymie głowy, krótkie nóżki i inne zdumiewające deformacje. KOSZMAR!!!! Album ślubny dobił mnie dziś całkiem. Czarne wielkie stronice z przyklejonymi zdjęciami. Taki album to raczej na pamiątkę ze stypy.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Anuskaaa18 »

Ciekawi mnie ile kosztuje taka przecietna sesja ślubna, może ktoś się podzieli informacjami? ;)
salive
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 stycznia 2011, 15:34

Re: Fotograf na wesele

Post autor: salive »

Słuchaj. Sprawa jest prosta. Wejdź na ogłoszenia Jaslo4U i tam masz oferty. Wchodź na strony fotografów i oceniaj. Nic nie jest lepszą rekomendacją niż zdjęcia. Co Ci z tego, że ktoś pracuje w Marfocie, że ma 20 lat doświadczenia, że ma zestaw jasnych obiektywów (taki argument normalnie rozbraja, co to kogo obchodzi?). Ja osobiście polecam Ci swoje usługi. Sama oceń:

pawelkedziora.pl

Oglądaj jak najwięcej różnych stron i sama wybierz. Efekt końcowy jest najważniejszy.
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Fotograf na wesele

Post autor: grafos »

So salive > Paweł bez obrazy ale z tym troche przegiales "Co Ci z tego, że ktoś pracuje w Marfocie, że ma 20 lat doświadczenia, że ma zestaw jasnych obiektywów (taki argument normalnie rozbraja, co to kogo obchodzi?)." nikt nie jest idealny a skoro Ty jestes powiedz ile zrobiles pelnych reportazy slubnych ile 2-5-10 ktos pracuje na swoja marke pare lat a co Ty bogiem jakims jestes.
na naszym loklanym rynku jest wielu fotografujacych z tym ze jedni maja o tym wieksze pojecie drudzy nie.
Ja tez pracowalem w Marfocie i za soba mam bagaz ponad 40 slubow w 2 lata sam ocen czy to malo ale "Ja osobiście polecam Ci swoje usługi" tym nie odpowiedziales na pytanie ile kosztuje.
Jak mi wiadomo w Krosnie juz skarbowka rusza na lowy takich pseudo-zawodowcow ktorzy "DORABIAJA" na tym unikajac placenia ZUS i podatkow wiec kwestia czasu kiedy to do Jasla tez dojdzie.

do Anuskaa > Jesli chodzi o koszt jest rozny w zaleznosci gdzie ucho przylozysz sama sesja kosztuje 300-600 zł w zaleznosci u kogo i z iloma zdjeciami

pozdrawiam
ROGU
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:44

Re: Fotograf na wesele

Post autor: ROGU »

Hej, panowie i panie, to jest forum, tutaj ludzie wyrażają swoją opinię na każdy temat, każdy może to zrobić w taki sposób jaki mu odpowiada:-)
Spokojnie grafos, jeżeli jesteś rzeczywiście taki "dobry " to czemu już w tym Marfocie nie pracujesz???
hmm...zastanawiające. Nie rób z siebie już takiego specjalisty w każdej dziedzinie, bo wiele moich znajomych wywoływało zdjęcia u Pana Maczugi w Marfocie i dobrze wiem jak to się wielce popisywałeś przed nimi, zamiast po prostu wykonać usługę to Ty narzucałeś komuś jak ma robić zdjęcia podczas gdy twoje nie są nawet poprawne.
Tutaj ludzie chcą się doradzić, to jest FORUM, więc nie denerwuj się jeżeli ktoś ma zdanie inne niż ty. Każdy ma prawo je mieć:-)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ