Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Marianna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 22:00

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: Marianna »

Ja chodze do EWY na Szajnochy i jestem zadowolona. Bardzo miła i zna sie na rzeczy.
Awatar użytkownika
Jo.
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 23:10

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: Jo. »

Ja chodzę do Pasji. Jestem bardzo zadowolona- robiłam tam już paznokcie, makijaż i zabiegi na twarz ( mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, peeling kawasami owocowymi). Ceny nie są wygórowane.
Marianna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 22:00

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: Marianna »

Na Sobniowie też jest całkiem OK ale Ewa ma w piątki 20% taniej.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: myosotis »

ile teraz przebicie uszu kosztuje ?
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: lustro »

Przebicie uszu kosztuje coś ok. 30 złotych :)
ja778899
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:30

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: ja778899 »

lina4 pisze:Ja byłam w salonie odnowy biologicznej "emilia", naprawdę polecam, obsługa fachowa i rewelacyjne zabiegi.
na stronie mają wszystko http://www.salonodnowyemilia.pl

Czy trzeba sie tam duzo wcześniej zapisywać na zabieg? Chodzi mi o to czy chodzi tam dużo ludzi? Bo slyszalam duzo pozytywnych opini na temat tego salonu, w koncu jest tam Pani ktora ukonczyła studia, a nie jakies studium i za to duży plus.... :)
grzesiek7
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2010, 21:38

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: grzesiek7 »

orietuje sie ktos w jakiej cenie wykonywany jest zabieg mikrodermabrazji? pojedynczy basz seria zabiegow
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: mafia37 »

polecam salon kosmetyczny http://www.salon4beauty.pl/.
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: Aganieszka »

ja778899 pisze:
lina4 pisze:Ja byłam w salonie odnowy biologicznej "emilia", naprawdę polecam, obsługa fachowa i rewelacyjne zabiegi.
na stronie mają wszystko http://www.salonodnowyemilia.pl

Czy trzeba sie tam duzo wcześniej zapisywać na zabieg? Chodzi mi o to czy chodzi tam dużo ludzi? Bo slyszalam duzo pozytywnych opini na temat tego salonu, w koncu jest tam Pani ktora ukonczyła studia, a nie jakies studium i za to duży plus.... :)

Trzeba się zapisywać, bo zakład się rozwija! Dostęp do pewnych zabiegów może nie być dostępny od razu, bo zainteresowanie np. sauną infrared (chyba tak to się pisze), platformą, czy masaż "wałkami" (jak ja to nazywam) przeciw cellulitowi, jest duże. Wizyta osobiście albo telefoniczna wyjaśni wszystko! Panie są bardzo miłe i żeczywiście profesjonalna!!!!

Pozdrawiam!
The Nun

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: The Nun »

myosotis pisze:ile teraz przebicie uszu kosztuje ?
25zł z kolczykami - w tym zielonym budynku na znajdującym się obok przychodni 'Medyk' na ulicy Mickiewicza, nad salonem fryzjerskim.
grzesiek7 pisze:orietuje sie ktos w jakiej cenie wykonywany jest zabieg mikrodermabrazji? pojedynczy basz seria zabiegow
To ile zabiegów jest potrzebne zależy od rodzaju Twojej skóry.. Zazwyczaj jednak na jednym zabiegu się nie kończy, z tego co pamiętam, to jeden zabieg kosztuje 95zł (są też tańsze, w zależności od tego czy mikrodermabrazja jest 'lżejsza' czy 'głębsza'), na czwarty zabieg jest 50% zniżki. Jednak nie chcę Cię wprowadzić w błąd, musiałbyś dopytać o dokładną cenę, gdyż niezbyt dobrze pamiętam (mowa o tym samym salonie)
grzesiek7
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2010, 21:38

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: grzesiek7 »

The Nun dzieki za odpowiedz :)
jeszcze jedno pytanko , ile czasu potrzebuje skora aby "dojsc" do siebie po tym zabiegu? wystepuja jakies podraznienia,opuchniecia slady itp.

ktory salon polecacie odnosnie tego zabiegu?
The Nun

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: The Nun »

Jak masz wrażliwą skórę, to po takim zabiegu będzie ona zaczerwieniona, co zniknie w ciągu kilku godzin. Poza tym, to raczej nic nie powinno się dziać..
kasiula22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 16 marca 2010, 18:28

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: kasiula22 »

a co myślicie o salonie Elle w rynku??ładne robią makijaże??
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: myosotis »

ile tak średnio może kosztować makijaż u kosmetyczki taki na wesele czy też studniówkę ?
piękna lusi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 lipca 2010, 16:31

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: piękna lusi »

studio 04 w rynku??-masakra!!!!!!!!!robią tam makijaże jak na pokaz diabłów albo bal przebierańców!!!!!!!!!nie polecam...ta Kasia czy Asia nie wiem jak jej tam na imię maluje tragicznie i jest zarozumiałą cwaniarą!!!!!!!!!!bardzo złe opinie i nich słyszałam...nie polecam
ODPOWIEDZ