Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kimlil
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: kimlil »

paty944 pisze:Miał ktoś z Was robiony peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję u kosmetyczki w Jaśle? Nie wiem, który zabieg wybrać: oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazję czy peeling kawitacyjny. Mam cerę trądzikową. Który zabieg przyniesie najlepsze efekty? :)
Ja poszłam na czyszczenie twarzy jednak zaznaczyłam ,że nie chcę aby zostały mi jakieś strupki itp bo za tydz miałam wesele ,więc kosmetyczka zaproponowała mi peeling kawitacyjny (poza tym nie poleca mikroderm. latem ) -super sprawa świetna buzia po tym niczym niemowlęca :hyhy: no ale nie na długo .. żeby poprawić stan cery należałoby pewnie kilka takich zabiegów wykonać
gogolinka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:41

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: gogolinka89 »

Dla dziewczyn ktore chca opinii na temat salonow nie bedzie wazna interpunkcja ;/ tak dla wiadomosci
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: fiołek20 »

Dziewczyny, a jaki salon polecacie do zrobienia manicure hybrydowego? :)
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Magladenka »

Cześć dziewczyny, najlepszy jest salon na PCK, w dawnej Panoramie, koło salonu fryzjerskiego. Prowadzi go Pani Aneta Bal-Pleban. Bardzo dokładna, czyściutka i miła kobietka. Polecam,
zuzak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 października 2013, 07:55

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: zuzak »

ja polecam kosmetyczke z salonu fryzjerskiego Diamond, swietne makijaze i paznokcie. bardzo duzy wybor kolorow jesli chodzi o hybrydy i zele a wszystko profesjonalnie wykonane. ceny tez na kazda kieszen. ja jestem bardzo zadowolona
lukass14686
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 listopada 2011, 21:43

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: lukass14686 »

Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Nana »

Magladenka pisze:Cześć dziewczyny, najlepszy jest salon na PCK, w dawnej Panoramie, koło salonu fryzjerskiego. Prowadzi go Pani Aneta Bal-Pleban. Bardzo dokładna, czyściutka i miła kobietka. Polecam,


juz tak nie zachwalaj.... bo bylam robilam i zje.... mi paznokcie tak ze pekaly mi w polowie plytki takie mialam cieniutkie i dla jasnosci robilam u niej pierwszy raz zele i nigdyyy wczesniej wiec swoja plytke mialam ladna a po jej zelach to masakra.... nikomu nie polecam tej pani
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: abgb »

fiołek20 pisze:Dziewczyny, a jaki salon polecacie do zrobienia manicure hybrydowego? :)
Polecam solon p. Agnieszki Sorys na ul. Kościuszki (nad barem mlecznym Społem). Profesjonalne wykonanie :)
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: La Mamba »

patrycjael
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 października 2013, 14:36

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: patrycjael »

Polecam p. Martynę z M-shine studio. Młoda dziewczyna, dokładna i solidna, bardzo miła. Robiłam u Niej kilka razy paznokcie i jestem bardzo zadowolona. Polecam również pedicure i peeling kawitacyjny. https://www.facebook.com/pages/M-Shine- ... 66?fref=ts . Koleżanka robiła makijaż i była bardzo zadowolona. ceny odpowiednie do jakości usług.
pozdrawiam
Make-Up Studio
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2013, 22:23

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Make-Up Studio »

Zapraszamy na Mikołajkową promocję do Salonu Kosmetycznego Make-Up Studio
znajdującego się na ulicy Kadyiego 12 (w salonie fryzjerskim Diamond) obok Grzymały

Obrazek

https://www.facebook.com/pages/Make-Up- ... 3299047024
Wirga
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2013, 17:34

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Wirga »

Hybrydy robiłam już u wielu kosmetyczek, ale najbardziej jestem zadowolona z usług pani Beaty z firmy Glamour - to jest mobilna kosmetyczka- miła, schludna, lakiery dobrych producentów i co najważniejsze niedroga :D - naprawdę super !!!
Make-Up Studio
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2013, 22:23

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Make-Up Studio »

Obrazek
Serdecznie Zapraszam
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: sylwula13 »

ja polecam Małgosie S. świetny makijaż ślubny mi zrobiła, wszyscy byli zachwyceni :)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: paulo06 »

sylwula13 pisze:ja polecam Małgosie S. świetny makijaż ślubny mi zrobiła, wszyscy byli zachwyceni :)

napisz mi namiary na priv :) :)
ODPOWIEDZ