Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!!!!

Post autor: La Mamba »

Polecam Studio Urody Obsesja przy ulicy Rejtana jest tam bardzo sympatyczna pani Asia, profesjonalna obsługa, w miłej atmosferze no i mają różne promocje na wiele rzeczy, napewno zostanę stałą klientką tego salonu. :super:
sweetyx
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 czerwca 2012, 08:39

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: sweetyx »

Zdecydowanie PASJA Izabela Mazur! Super kobitka polecam!
Nie miastowa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 06:59

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: Nie miastowa »

nikita pisze:dziewczyny, wiecie może, czy w jasielskich zakładach wykonywane są zabiegi mikrodermabrazji? a jeśli tak, to gdzie najlepiej takowego dokonać?

Mikrodermabrazja to w każdym zakładzie powinna byc bo salon bez sprzętu do mikrodermabrazji jak fryzjer bez nożyczek. Chyba ze w Jasielskich salonach tylko tipsy umia kleić he he
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: expert »

Witam drogie Panie :)
Polecam Panią Ewę z salonu "U Ewki" ul. Rejtana koło szkoły tańca ,nad sklepem " Mama i Ja"
Miłe panie ,profesjonalny manicure i pedicure ,bardzo duży wybór lakierów i żeli ,zawsze jestem
bardzo zadowolona i co najważniejsze bardzo trwałe paznokcie ...polecam :) :) :) :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!!!!

Post autor: dragoness »

La Mamba pisze:Polecam Studio Urody Obsesja przy ulicy Rejtana jest tam bardzo sympatyczna pani Asia, profesjonalna obsługa, w miłej atmosferze no i mają różne promocje na wiele rzeczy, napewno zostanę stałą klientką tego salonu. :super:
Popieram. Miło, profesjonalnie i promocyjnie.
nerus071
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 17:28

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: nerus071 »

NA UL .SŁOWACKIEGO SALON CLASSIC
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: u-ka »

Zdecydowanie Salon u Ewki ul. Rejtana ....profesjonalnie i tanio ...duże promocje!!!!!!
Bardzo miłe panie ,paznokcie po prostu piekne :):):) :)
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Jaślanka11 »

Ja zwracam uwagę nie tyle na promocję, co profesjonalizm, dostępność( " na wczoraj"- bo właśnie mam czas dla siebie, a dziewczyny dostosują się do mnie zostając nawet po godzinach) i zachowanie higieny. Często korzystam z różnych zabiegów, a paznokcie robię co 3-4 tygodnie( międzyczasie "zahaczając o fryzjera"). Przetestowałam już co najmniej kilka salonów i od ponad 2 lat systematycznie korzystam z usług P.Izy i jej stylistki paznokci, na ul. Słowackiego. Z czystym sumieniem mogę polecić każdej, która "szybko żyjąc" ceni profesjonalizm i dbałość o sterylność zabiegów.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: marley »

czy wie ktos moze jak ma na imie ta wyzsza pani z salonu elle ? ona ma dluzsze wlosy od tej drugiej ,chcialabym zadzwonic zapisac sie do niej ,do tej drugiej nie jesli ktos zna imie prosze o odpowiedz ;) magda czy agnieszka?
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Szeherezada »

marley pisze:czy wie ktos moze jak ma na imie ta wyzsza pani z salonu elle ? ona ma dluzsze wlosy od tej drugiej ,chcialabym zadzwonic zapisac sie do niej ,do tej drugiej nie jesli ktos zna imie prosze o odpowiedz ;) magda czy agnieszka?
Z czarnymi włosami Magda, z rudymi Agnieszka.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: marley »

Szeherezada masz może nr do Agnieszki? bo na wizytówce są dwa numery podejrzewam że jeden do Magdy ,drugi do Agnieszki wolałabym zadzwonić do Agnieszki:D
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Szeherezada »

marley pisze:Szeherezada masz może nr do Agnieszki? bo na wizytówce są dwa numery podejrzewam że jeden do Magdy ,drugi do Agnieszki wolałabym zadzwonić do Agnieszki:D
Niestety nie wiem który numer do kogo należy:)
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: fiołek20 »

Dziewczyny, czy wiecie może coś na temat kosmetyczki, która pracuje w salonie Diamond? Jeśli któraś z Was ma jakieś pozytywne lub negatywne informacje - bardzo o nie proszę :)
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: La Mamba »

A ja chętnie zaproponuję każdej z Pań Studio Urody Obsesja w Jaśle ( numer telefonu 883-928-130 do pani Joanny ). Jest profesjonalnie, miła atmosfera i super ceny co też ważne, dla mnie satysfakcja w 100%, polecam !
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: magda17191 »

A co sadzicie o kosmetyczce z salonu Trendy Hair Fashion? Trwałe tipsy :) makijaż?
ODPOWIEDZ