Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: lilijka »

czy korzystał ktoś z opalania natryskowego w salonie impresja bądź może polecić do tego inny salon?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ananasek »

KTÓRY SALON najlepszy na oczyszczanie twarzy ? :)
kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: kamilla1984 »

dziś skorzystałam z oferty salonu GLAMOUR na ulicy Szkolnej3a/a. obecnie maja promocje na zabieg mikrodermabrazji + ultradźwieki gratis w cenie 75zł.Po zabiegach pani nakłada maseczkę z alg. uważam ze cena jest przyzwoita.Jeśli chodzi o efekty i odczucia to wszystko pozytywnie.
godzina, którą tam spędziła minęła mi bardzo miło i relaksująco. moja twarz w ogóle nie jest podrażniona, jest o wiele jaśniejsza i gładsza. Bardzo miła obsługa, muzyczka relaksująca w tle. wszystko bezbolesnie i przyjemnie.miedzy innymi to skłoniło mnie do pochwalenia tego salonu. Naprawdę godny uwagi!!! na pewno zostanę stałą klientką.
Beata
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:11

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Beata »

A ja zmieniłam kosmetyczkę na Klinikę Urody w Nowym Sączu. Pojechałam tam za namową znajomego z pracy, który zamykał u nich popękane naczynka. Miał straszny problem bo miał takie mocno czerwone policzki - naczynko na naczynku. Zamykają je mu laserowo - jest po 3 zabiegach i wygląda naprawdę super. Ja naczynek nie mam na szczęście ale po zaglądnięciu na ich stronę skusiłam się na mikro. Ceny w porównaniu z Jasłem wysokie. Ale też szczerze mówiąc inny poziom obsługi tzn. wie człowiek za co płaci. Przed zabiegiem zrobili mi analizę skóry twarzy na jakimś urządzeniu i dodatkowo jeszcze masaż relaksacyjny. I dowiedziałam się bardzo dużo na temat składu kosmetyków - których składników powinnam unikać, a które są dla mojej cery wskazane. Fajnie bo nie naciągali mnie na konkretną markę. No i pracują tam kosmetolodzy a nie kosmetyczki - teraz już wiem, że to robi różnicę. Zupełnie inny poziom wiedzy. Mają jeszcze salon w Krakowie ale to już nie na moją kieszeń :kwasny:
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: natali »

Hej, szukam bardzo dobrą kosmetyczke, która wykona perfekcyjny makijaż ślubny, tylko chcę dodać, że mam problem z skórą (trądzik) i chciała bym by na ten wieczór tego nie było widać, jeżeli możecie to dajcie namiary, który zakład. Oczywiście by MASKĄ tego nie można było nazwać, tylko subtelny makijaż :)
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Jaślaneczka »

A w którym dokładnie miejscu znajduje się salon Nefretete ?
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Patka_21 »

Ja polecam "studio urody" w Rynku ;)
edziaczek20
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 września 2011, 19:32

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: edziaczek20 »

ananasek pisze:KTÓRY SALON najlepszy na oczyszczanie twarzy ? :)
Na pewno najlepszym salonem NIE JEST studio 04 - Pani Ewa Kuchta. Straciłam u niej ponad 1 500 zł. i żadnego efektu nie zauważyłam, a nawet na mojej twarzy pojawiło się więcej wyprysków!! Natomiast byłam w Gorlicach u Pani: Agnieszka Osiowska - Gazda Kosmetyczka Estetyczna i Lecznicza, profesionalistka, a nie jakaś tam policealna kosmetyczka!!! Współpracuje ona z dermatolog i to ona mówi co należy zrobić z twarzą!! Po jednej wizycie moja twarz wyglądała zdecydowanie lepiej. Ceny też nie są wygórowane, taniej niż u pani Kuchty!!!
W Jaśle nie ma ani dobrego dermatologa ani dobrej kosmetyczki. Polecam Panią Agnieszke!!
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Daria2 »

Mi bardzo ładny makijaż ślubny zrobiła pani Aneta właścicielka salonu Visage na ul. Czadzkiego- było to kilka lat temu
malink_20
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2011, 14:13

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: malink_20 »

Manicure i pedicure polecam w Pasji !! Tam sa dwie panie ktore rewelacyjnie sie tym zajmują POLECAM :) :super:
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: Szeherezada »

malink_20 pisze:Manicure i pedicure polecam w Pasji !! Tam sa dwie panie ktore rewelacyjnie sie tym zajmują POLECAM :) :super:
A jakie ceny?
przylepka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 13 listopada 2011, 13:34

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: przylepka »

Osobiscie polecam zaklad kosmetyczny Elle na rynku. Miła obsluga, profesjonalne podejscie. Idac na slub kolezanki chciałam delikatny makijaz i taki mi zrobiono, nie czulam sie jakbym miala jakas tapete na twarzy. Kolezanka, ktora brala slub rowniez tam sie malowala i musze przyznac, ze przepieknie wygladala :)
Fajna29
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 9 listopada 2011, 17:39

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: Fajna29 »

ja chodzę z pazurkami na Floriańska do Vivien, jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: słoneczko »

Byłam niedawno w salonie Visage na ul.Czackiego, drzwi obok solarium i jestem bardzo zadowolona, panie bardzo mile i profesjonalne, jeśli chodzi o makijaz wieczorowy i przedłużanie i zagęszczanie rzęs to polecam :)
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: kasiag11 »

Mam pytanie odnośnie oczyszczania twarzy, czy polecacie tradycyjną metodą czy może mikrodembrazję?? no i oczywiście który zakład kosmetyczny w jaśle jest najlepszy jeśli chodzi o te zabiegi:)
ODPOWIEDZ