Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
iwka126
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 19:20

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: iwka126 »

myosotis pisze:ile tak średnio może kosztować makijaż u kosmetyczki taki na wesele czy też studniówkę ?
aktualnie można skorzystać z promocji studniówkowych w salonach i jest to koszt ok. 30 zł


.
edna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 20:10

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: edna »

Jeżeli chodzi o oczyszczanie to polecam Visage na czackiego :D
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Makadamia »

clexane pisze:ja akurat chodzę do Impresji na Krasińskiego, ogromny zakres usług kosmetycznych np. vacuslim czy opalanie natryskowe, przedłużanie rzęs , a makijaż ślubny u pani Gosi rozłożył wszystkich na łopatki i do tego trzymał sie do białego rana .
A ile kosztuje przedłużanie rzęs w Impresji?? I czy można tam przedłużyć rzęsy metodą 1:1? A może ktoś poleci mi jakiś inny dobry salon, w którym można przedłużyć rzęsy?? Tylko tak naprawdę fachowo :D ;) Z góry dziękuję!
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Jaślaneczka »

Mam ochotę zadbać o swoją twarz i wybrać się do fachowej kosmetyczki która zrobi mi jakieś fajne zabiegi. Szukałam w necie jakiś salonów w Jaśle ich ofert i cenników ale to żmudna praca. Może Wy mi kogoś polecicie? Mile widziane linki do salonów.
xytvyw098
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 22:25

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: xytvyw098 »

Polecam ci salon Nefretete na Baczyńskiego. Mają tam fajne zabiegi na twarz i ostatnio były w dobrych cenach promocyjnych. Ja chodziłam tam teraz na mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona.
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Jaślaneczka »

A mają jakąś stronę www bo ja nawet niewiem jaki zabieg bym chciała i chciałabym się zorientować jak to cenowo wygląda.
xytvyw098
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 22:25

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: xytvyw098 »

Strony chyba nie mają ,ale wiem ,że ceny przystępne bo mam ich cennik na ulotce i wydaje mi się że wcale nie jest drogo. Oferty też mają fajne.
piękna lusi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 lipca 2010, 16:31

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: piękna lusi »

polecam gabinet na mickiewicza...drzwi obok sklepu drobiowego:)tam doświadczone kosmetyczki dobiorą ci odpowiedni zabieg i polecą pielęgnację domową:))
dziewczyna23
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 19:34

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: dziewczyna23 »

podbijam pytanie

a co myślicie o salonie Elle w rynku??ładne robią makijaże?? Byłam tam raz na hennej i było ok.
nieta
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 marca 2010, 11:47

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: nieta »

Ja miałam robiony makijaż ślubny w salonie Elle i byłam bardzo zadowolona. Był naturalny i trwały.
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: pocachontas84 »

dziewczyna23 pisze:podbijam pytanie

a co myślicie o salonie Elle w rynku??ładne robią makijaże?? Byłam tam raz na hennej i było ok.
Miałam tam robiony makijaż ślubny i był naprawdę cudowny :padam:Był bardzo delikatny bez jakichś przesadyzmów, a jedna rzecz ktora mi sie najbardziej spodobała to jakies tam świecidła na powiekach no po prostu bajera POLECAM
COSMO
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 14:43

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: COSMO »

Ja od jakiegoś czasu robię sobie rzęsy w salonie kosmetycznym PASJA na ul. Słowackiego. Mogę wam wszytskim szczerze polecić bo super stosunek jakości do ceny. Rzesy wygladaja 3 x lepiej niż przed pierwsza wizyta u pani Izy. A teraz po uzupełnianiu dostałam nawet gratis zabieg oczyszczający na twarz ;)
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Jaślaneczka »

A kogo polecacie jeśli chodzi o pedicure? Nie byłam jeszcze w sumie nigdy na takim zabiegu więc zależy mi na fajnym efekcie tj. zadbane stópki + pomalowanie. Wiem, że nie każdy zakład kosmetyczny w Jaśle wykonuje pedicure. Zależy mi też na miejscu gdzie nie będzie kręcić się stado pracowników, stażystów, praktykantów i klientów bo tego nie cierpię (częsty przypadek w zakładach fryzjerskich - stoją i patrzą na ciebie wszyscy jak w malowane wrota). Mam nadzieję że jasno to zobrazowałam i wiecie o co mi chodzi :) Pozdrawiam
xytvyw098
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 22:25

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: xytvyw098 »

To ja polecę ci znowu salon Nefretete. Tam napewno nie będą się kręcić żadni stażyści czy praktykanci bo ich tam nie ma. Stanowisko do pedicure jest osobno. Pedicure jest wykonywany frezarką a nie żadną omegą i tarką bo to już przeszłość. Pedicure jest wykonany szybko i efektownie.
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Makadamia »

COSMO pisze:Ja od jakiegoś czasu robię sobie rzęsy w salonie kosmetycznym PASJA na ul. Słowackiego. Mogę wam wszytskim szczerze polecić bo super stosunek jakości do ceny. Rzesy wygladaja 3 x lepiej niż przed pierwsza wizyta u pani Izy. A teraz po uzupełnianiu dostałam nawet gratis zabieg oczyszczający na twarz ;)
A czy tam przedłużają rzęsy metodą 1:1?? Jeśli tak, to ile kosztuje taka przyjemność? ;)
ODPOWIEDZ