Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Marcepanowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 czerwca 2014, 21:39

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Marcepanowa »

ewciak pisze:chodzi Ci chyba o salon Studio Urody :) byłam tam kilka razy i panie bardzo ładnie malują :)

tak chodzi mi u Studio Urody :D makijaż długo sie trzyma jak z cenami ?
Diamentowa Sara
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:31

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Diamentowa Sara »

Jaki jest koszt zabiegu mikrodermabrazji? Kogo polecacie jeżeli chodzi o ten zabieg?
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Anna Wal »

Czy mogę jeszcze o tej porze roku wykonać mikrodermabrazję? Jeżeli tak to jaki zakład polecacie?
jasnowlosa123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 16:34

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: jasnowlosa123 »

Witam , polecam studio kosmetyczne PASJA, odradzam studio Magia Piękna w KROŚNIE zwłaszcza makijaż pernametny totalna porażka.Po prostu dobrze się zastanówcie zanim tam traficie i wybulicie :zly: mnóstwo kasy.
zuzak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 października 2013, 07:55

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: zuzak »

ja szczerze polecam Make Up studio na ul. Kadyiego obok Grzymały. Ceny sa w porzadku a jakosc uslug rewelacyjna. robilam tam zarowno makijaze jak i pedicure i manicure no i oczywiscie henne oraz zabiegi na twarz typu mikrodermobrazja czy peelingi. Panie kosmetyczki przykladaja sie do swojej pracy i nigdy nie wyszlam z tego salonu niezadowolona. Polecam w 100%
ashika
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 czerwca 2015, 18:31

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ashika »

Kilka dni temu koleżanka poleciła mi Panią Kasię w gabinecie koło baru legenda, to chyba ul. Floriańska. Podobno profesjonalistka i bardzo miła. Był ktoś może u niej???
jasnowlosa123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 16:34

Re: Zakład kosmetyczny

Post autor: jasnowlosa123 »

Witam, odradzam zdecydowanie salon kosmetyczny Magia Piękna w KROŚNIE.Zrobiony makijaż tam przez moją koleżankę trzymał się tylko 5 miesiecy a koszty poniesione to 590 zł w tym bezpłatna korekta , którą wykonuję każdy salon kosmetyczny. Koleżance wydawało się ze zaoszczędzi a tu masz...ruga robila w JAŚLE W PASJI rewelacja tyle ze dała 800zł.

:|
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Jagoda Fioletowa »

zuzak pisze:ja szczerze polecam Make Up studio na ul. Kadyiego obok Grzymały. Ceny sa w porzadku a jakosc uslug rewelacyjna. robilam tam zarowno makijaze jak i pedicure i manicure no i oczywiscie henne oraz zabiegi na twarz typu mikrodermobrazja czy peelingi. Panie kosmetyczki przykladaja sie do swojej pracy i nigdy nie wyszlam z tego salonu niezadowolona. Polecam w 100%
Ja niestety nie jestem zadowolona z pedicure :( Tzn. malowanie paznokci ok, ładnie zrobione, ale pielęgnacja stóp była bolesna :-( z relaksu nici... W jednym miejscu pięta otarta tak, że aż mi się gorąco zrobiło, a na drugi dzień wyszedł czerwony ślad. W innym miejscu, szczególnie z tyłu, pięta niedoczyszczona. Poza tym pani za bardzo docięła skórki z dużego palca, aż puściła się krew :/ przy nakładaniu lakierów "trochę" piekło :|
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Anuskaaa18 »

Gdzie Waszym zdaniem najlepiej wybrać się na paznokcie żelowe?
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Nana »

Hej hej dziewczynki! Mam pytanie czy któraś z was robiła sobie rzesy metoda 1:1 w Jaśle w salonie kosmetycznym vivien???? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie tylko szczere a nie konkurencji :)
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Nana »

Hej. Czyli rozumiem ze zadna z was nie robila tam rzes?? hmm teraz sie zastanawiam czy sie tam zapisywac
edziaczek20
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 września 2011, 19:32

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: edziaczek20 »

Nessa pisze:
edziaczek20 pisze:
ananasek pisze:KTÓRY SALON najlepszy na oczyszczanie twarzy ? :)
Na pewno najlepszym salonem NIE JEST studio 04 - Pani Ewa Kuchta. Straciłam u niej ponad 1 500 zł. i żadnego efektu nie zauważyłam, a nawet na mojej twarzy pojawiło się więcej wyprysków!! Natomiast byłam w Gorlicach u Pani: Agnieszka Osiowska - Gazda Kosmetyczka Estetyczna i Lecznicza, profesionalistka, a nie jakaś tam policealna kosmetyczka!!! Współpracuje ona z dermatolog i to ona mówi co należy zrobić z twarzą!! Po jednej wizycie moja twarz wyglądała zdecydowanie lepiej. Ceny też nie są wygórowane, taniej niż u pani Kuchty!!!
W Jaśle nie ma ani dobrego dermatologa ani dobrej kosmetyczki. Polecam Panią Agnieszke!!


Pani Agnieszko wstyd , ta " sprytna " reklama i zawiść aż bije po oczach . Tak o sobie pisać ? Zwykły chamski narcyzm i samozachwyt . Pani Ewa również jest profesjonalistką i zna się na rzeczy . Opinii z konta , która ma 1 komentarz nie można brać na poważnie .[/quote

To nie pisała p. Agnieszka, tylko ja. I napisałam ten komentarz ponieważ straciłam dużą sumę a efektu było brak. I tak sie zdenerwowałam że postanowiłam wyrazić swoją opinię. Chyba mi wolno. A p. Agnieszka jest na prawdę cudotwórcą.
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Kamkaz »

polecam Pasję i Panią Izę :) bardzo fajne i różnorodne zabiegi, dobrane do skóry i potrzeb ;) a do tego niesamowicie miła atmosfera ;)
brwi1
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2016, 17:33

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: brwi1 »

20160519_162832-1.jpg
20160519_162832-1.jpg (8.26 KiB) Przejrzano 6312 razy
Dziewczyny uwaga!! Salon kosmetyczny impresja ul. krasinskiego 15 porazka!! Nigdy w zyciu zadana kosmetyczka nie zrobila mi takiej masakry z brwiami!! Nie wiedzialam, ze nawet mozna zrobic cos takiego w salonie kosmetycznym. Mianowicie lewa brew zostal wyskubana przykladajac patyczek do nosa idac prze kacik oka brakuje mi spokojnie pol cm brwi. Druga brew zostal wyskubana na ksztalt polokragly, oczywiscie ta z kolei jest dluzsza. Wygldam jak kosmitka. Sprobuje dodac zdjecie. Nie polecam tego salonu nie uslyszalam nawet przepraszam od Pani ktora dokonala tego dziela. Nie moge uwiezyc, ze sa takie kosmetyczki takze uwazajcie.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ruda33 »

Jedz do Gorlic a nie płacz tu na forum że straciłaś kasę .
ODPOWIEDZ