nc+, polsat czy kablówka - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
imchotep
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 14:32

nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: imchotep »

Mam pytanie - szukam jakiejś TV z ciekawą ofertą(sport, film). Chciałbym mieć w pakiecie z internetem i telefonem(chociaż niekoniecznie). W necie trochę poczytałem, ale chciałbym poznać Waszą opinię. Ja skłaniam się ku Polsatowi bo ma najlepszą ofertę pod względem sportowym, filmowym, internet też spoko. Co Wy o tym sądzicie?
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: km_1981 »

mam nc+ i jestem zadowolony. zarówno pod względem filmowym jak i sportowym jest bardzo dobrze. oczywiście zależy od pakietu który zamierzasz opłacać. mój głos na nc+
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: luty »

Posiadam i nc+ i polsat co do nki niemal większych zastrzeżeń natomiast jeśli chodzi o polsat to narzekam na słabą jakoś sygnału na niektórych kanałach m.Inn. TVP2 TCL i jeszcze paru innych jest tak niska ze nie da się nic oglądać cały czas się obraz ścina. Po interwencji u techników Polsatu poiedziano mi ze te programy są nadawane w innej częstotliwości i sygnał jest różny raz dobry a za chwile bardzo słaby i nic z tym nie zrobili A u mnie wszystko z instalacją jest w najlepszym porządku jakość i moc sygnału wysoka i 98%.. Wkurza m ie to bo trwa to już około pół roku Pytałam znajomych i maja tak samo i jak najszybciej chcą się pozbyć Polsatu ...!A jak jest u !Was z odbiorem.
imchotep
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 14:32

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: imchotep »

Fajnie:) Dzięki za opinie. A możecie mi polecić gdzie w ewentualnie mogę coś takiego załatwić? Chodzi mi o to abym poszedł i ktoś mi wszystko powiedział i poustawiał bo nie bardzo jestem w temacie. Wiem, ze w galerii i biedronce są punkty, ale gdzie jest lepiej.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: Włos »

Talerze to przeżytek. Internet muli a zestawy programów głównie TVN.
To było dobre 20 lat temu.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: Czoper »

Multimedia - Super Box - multiroom - paket sportowy Eleven - internet 20mbit - dwa telewizory z kartami CL czyli bez dekoderów i dwóch pilotów - całość 60zł/mc
Uważam że dobra oferta.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: JURT »

luty pisze:Posiadam i nc+ i polsat co do nki niemal większych zastrzeżeń natomiast jeśli chodzi o polsat to narzekam na słabą jakoś sygnału na niektórych kanałach m.Inn. TVP2 TCL i jeszcze paru innych jest tak niska ze nie da się nic oglądać cały czas się obraz ścina. Po interwencji u techników Polsatu poiedziano mi ze te programy są nadawane w innej częstotliwości i sygnał jest różny raz dobry a za chwile bardzo słaby i nic z tym nie zrobili A u mnie wszystko z instalacją jest w najlepszym porządku jakość i moc sygnału wysoka i 98%.. Wkurza m ie to bo trwa to już około pół roku Pytałam znajomych i maja tak samo i jak najszybciej chcą się pozbyć Polsatu ...!A jak jest u !Was z odbiorem.
Identyczna sytuacja u mnie, tylko kanałów nie zacina, po prostu ich nie ma, TVN 7,TVN, POLSAT PLAY (czasem nawet ich nie ma jak za oknem świeci słońce). Moc sygnału 98% ale jakość sygnału 70%, inne kanały odbierają bez zarzutu pod warunkiem że nie pada bardzo intensywny deszcz lub śnieg. Odpowiedź Pani/a na infolinii identyczna. W Polsacie tylko nie szwankuje nękanie smsami i meilami jak zapomnisz zapłacić.
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: Symyrdn »

Czoper pisze:Multimedia - Super Box - multiroom - paket sportowy Eleven - internet 20mbit - dwa telewizory z kartami CL czyli bez dekoderów i dwóch pilotów - całość 60zł/mc
Uważam że dobra oferta.
Sa + i - takie rozwiązania. Po pierwsze jak padnie internet, np. spali się switch w piwnicy/na klatce czy nawet prądu braknie, a w blokach często tak jest, to nie masz zarówno internetu jak i telewizji. Po drugie to tylko dla osób, które mają poprowadzony światłowód do domu, lub właśnie jeśli w bloku zrobiona jest sieć. Dotyczy to zarówno Multimedia, Telgam czy też AP-media.
Cyfrowy Polsat nie bierz na pewno pakietu żadnego, choć Ci będą wciskać kit że na internet nie ma limitu, to im nie wierz. W umowie mają zapisane że jak za często korzystasz z internetu to Ci ograniczą do minimum przesył, tak że nic na YT nawet nie oglądniesz, wiem z autopsji, nie wiem jak z nc+.
eLPeeR
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2010, 19:23

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: eLPeeR »

NC+ a raczej NC- odradzam. Ja mam kablówkę na 2 TV z kartami bez zbędnych dodatkowych dekoderów i pilotów. Internet super działający bez żadnych problemów, dodatkowo ostatnio zaproponowali mi telefon za 14,99 i wszystko bez limitu i 5 GB internetu. Zawsze są serwisanci którzy przyjdą i pomogą bez żadnych opłat. W MM płacę 92 zł za cały pakiet TV+internet+telefon i mam wszystko co mnie interesuje. Do tych wyzyskiwaczy trzeba zawsze przynieść dekoder i robią łaskę że go wymienią. Do domu przyjadą ale za dodatkową opłatą.... Sam sobie odpowiedz gdzie warto....
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: świnia »

Tylko szering ! :)
Słonecznik7
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 18 marca 2018, 11:56

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: Słonecznik7 »

Ja też jestem od kilku lat szczęśliwym posiadaczem nc+ .

Może zacznę od tego czym się kierowałem przy wyborze telewizji. Wiem, że nc+ ma pakiety dostosowane praktycznie do każdego klienta i portfela klienta :)

Ja akurat wybrałem pakiet wyższy (ale nie najwyższy) gdzie mam w ofercie wszystkie kanały z Canal+, HBO, Cinemax i kanały tematyczne z nc+. Akurat to mnie najbardziej interesuje. Dodatkowo mam jeszcze inne kanały, które są w tym pakiecie (czyli dodatkowo około 150 kanałów) gdzie reszta rodziny ogląda swoje kanały sportowe, bajkowe itp. na swoich dekoderach (mam Multiroom).

Co zdecydowało w wyborze tej platformy: Dużo kanałów w jakości HD akurat mieli (i chyba mają najwięcej). Możliwość oglądania na wielu TV, potrzebowałem na 5 tv. Bogata oferta filmowa i dokumentalna szczególnie brak reklam na Canal+ i same nowości. Praktycznie wystarczyłyby mi kanały Canal+, bo mam tam około 3 premiery dziennie i najwięcej wytwórni filmowych. Dobrałem HBO i Cinemax, bo mam tam dopełnienie do pozostałych wytwórni filmowych (co prawda mniej treści niż w Canal+, ale lubię oglądać filmy i muszę mieć wszystko) :) Bardzo fajna sprawa: Biblioteka materiałów na dekoderach po podłączeniu do internetu (dlatego nie zdecydowałem się na moduły od nich), tysiące treści bezpłatnych (z płatnych nie mam potrzeby korzystania). Jak jadę na wakacje to mogę tv oglądać nc+ na smartfonie itp (też bezpłatnie).

Jeśli chodzi o sprzęt to nigdy nie miałem z nim problemu, mam mediabox i wifiboxy. Jeśli coś nie wiedziałem to uzyskałem pomoc (albo na infolinii albo szczegółową podczas wizyty w punkcie). Jedynie co miałem do wymiany to pilot ("zepsuł się"), który został wymieniony w punkcie bezpłatnie.

W przyszłości po zakupie TV 4K rozważam wymianę dekodera na 4K, ale narazie nie mam takiej potrzeby (wystarcza mi HD). Mam też telefon w nc+ nielimitowane... też jestem zadowolony zasięg bdb (przeniosę kolejne numery gdy nadejdzie czas).

Ktoś tam napisał że trzeba płacić za wizytę instalatora. Myślę, że trzeba dlatego, że instalacja satelitarna jest własnością klienta i klient decyduje co na niej będzie oglądał i jaką platformę wybierze. A kablówka to pewno z jakiej sieci jest kabelek na ścianie z takiej musisz korzystać.

Chciałeś opinie, więc znasz moją. Myślę, że w każdej płatnej tv znajdzie się zarówno zadowolony jak i niezadowolony klient :)
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: Włos »

Słonecznik7 pisze:Ja też jestem od kilku lat szczęśliwym posiadaczem nc+ .

Może zacznę od tego czym się kierowałem przy wyborze telewizji. Wiem, że nc+ ma pakiety dostosowane praktycznie do każdego klienta i portfela klienta :)

Ja akurat wybrałem pakiet wyższy (ale nie najwyższy) gdzie mam w ofercie wszystkie kanały z Canal+, HBO, Cinemax i kanały tematyczne z nc+. Akurat to mnie najbardziej interesuje. Dodatkowo mam jeszcze inne kanały, które są w tym pakiecie (czyli dodatkowo około 150 kanałów) gdzie reszta rodziny ogląda swoje kanały sportowe, bajkowe itp. na swoich dekoderach (mam Multiroom).

Co zdecydowało w wyborze tej platformy: Dużo kanałów w jakości HD akurat mieli (i chyba mają najwięcej). Możliwość oglądania na wielu TV, potrzebowałem na 5 tv. Bogata oferta filmowa i dokumentalna szczególnie brak reklam na Canal+ i same nowości. Praktycznie wystarczyłyby mi kanały Canal+, bo mam tam około 3 premiery dziennie i najwięcej wytwórni filmowych. Dobrałem HBO i Cinemax, bo mam tam dopełnienie do pozostałych wytwórni filmowych (co prawda mniej treści niż w Canal+, ale lubię oglądać filmy i muszę mieć wszystko) :) Bardzo fajna sprawa: Biblioteka materiałów na dekoderach po podłączeniu do internetu (dlatego nie zdecydowałem się na moduły od nich), tysiące treści bezpłatnych (z płatnych nie mam potrzeby korzystania). Jak jadę na wakacje to mogę tv oglądać nc+ na smartfonie itp (też bezpłatnie).

Jeśli chodzi o sprzęt to nigdy nie miałem z nim problemu, mam mediabox i wifiboxy. Jeśli coś nie wiedziałem to uzyskałem pomoc (albo na infolinii albo szczegółową podczas wizyty w punkcie). Jedynie co miałem do wymiany to pilot ("zepsuł się"), który został wymieniony w punkcie bezpłatnie.

W przyszłości po zakupie TV 4K rozważam wymianę dekodera na 4K, ale narazie nie mam takiej potrzeby (wystarcza mi HD). Mam też telefon w nc+ nielimitowane... też jestem zadowolony zasięg bdb (przeniosę kolejne numery gdy nadejdzie czas).

Ktoś tam napisał że trzeba płacić za wizytę instalatora. Myślę, że trzeba dlatego, że instalacja satelitarna jest własnością klienta i klient decyduje co na niej będzie oglądał i jaką platformę wybierze. A kablówka to pewno z jakiej sieci jest kabelek na ścianie z takiej musisz korzystać.

Chciałeś opinie, więc znasz moją. Myślę, że w każdej płatnej tv znajdzie się zarówno zadowolony jak i niezadowolony klient :)
I na koniec dopisz:
Prowadzę punkcik NC+ w Biedronce :szok: :mad: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
eLPeeR
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2010, 19:23

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: eLPeeR »

Słonecznik7

Ile płacisz za ten pakiet? Zapłacisz każdą cenę jaką podyktuje operator?
Same nowości?? Hm....dosyć powierzchowne stwierdzenie. Codziennie są powtórki powtórek, które to emitowane były około 1,5 roku temu. A to raczej nie nowości.... A jak są reklamy to zawsze jest czas zrobić sobie coś do picia czy jedzenia, więc raczej marny argument.
Aż 3 premiery dziennie?? Może podaj tytuły tych 3 premier dziennie bo jakoś się nie doszukałem
Trzeba by nic nie robić tylko siedzieć przed TV, laptopem, smartfonem czy tabletem i oglądać. Toż idealna TV dla bezrobotnego który ma czas na coś takiego.
hm......kilka lat się dekoder nie popsuł?
Co zyskuję oglądając mecz w 4K? Wynik będzie inny? W telefonie co jest bez limitu? Rozmowy, SMSy MMSy? A internet też bez limitu? Jak działa
Kablówka ma zarówno kanały sportowe Polsatu, Canal+, Eleven Sports, HBO, Cinemax, kanały bajkowe, internet bez limitu który śmiga że aż miło, ostatnio oferta na telefon za 14,99 zł - prawdopodobnie najtaniej na rynku i WSZYSTKO bez limitu. Czyli reasumując Liga Mistrzów, La Liga, Lotto Ekstraklasa, Liga Angielska, Ligue 1 oraz wiele kanałów filmowych. Dla każdego coś. Dodatkowo wszystko w jednym kabelku w ścianie i za niecałe 100 zł jest wszystko!!. TV,internet i telefon. Instalator umówi się na konkretną godzinę i podejdzie, wszystko ustawi, zamontuje etc. I nie weźmie za to żadnych dodatkowych pieniędzy.
Słonecznik7
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 18 marca 2018, 11:56

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: Słonecznik7 »

eLPeeR pisze:Słonecznik7

Pewno każdy kto ma podobny pakiet jak ja i szczególne zainteresowania filmami to się z tym zgodzi.


Ile płacisz za ten pakiet? Zapłacisz każdą cenę jaką podyktuje operator? odp.Płacę niewygórowana cenę za ten pakiet i możliwości które mam.
Same nowości?? Hm....dosyć powierzchowne stwierdzenie. odp. No na innych kanałach nie mam tych filmów, już z 2017r są, więc zaraz powiesz jakie ? Oglądam zapowiedzi i podam tytuły np. Azyl z 2017 już był na Canal+, oglądałem polecam. Będą np. kwiecień-maj Obcy Przymierze z 2017, Mumia z 2017. W HBO też jest podobnie z rocznikiem filmów Spider-Man: Homecoming z 2017. W innych tv jeśli się pojawią to około 2-3 lata później i z reklamami, tak zaobserwowałem mieszając czasem kanałami. Akurat lubię oglądać filmy dlatego tak wybrałem interesuję się tym i wiem co gdzie leci.
Codziennie są powtórki powtórek, które to emitowane były około 1,5 roku temu. A to raczej nie nowości.... odp.Tak dokładnie ale codziennie mam też premierę filmu, serialu, programu dokumentalnego itp. Oczywiście wszystkiego nie oglądam wybieram te najważniejsze dla mnie. Nie spotkałem jeszcze stacji tv która by puszczała same nowości przez 24h bez powtórek
A jak są reklamy to zawsze jest czas zrobić sobie coś do picia czy jedzenia, więc raczej marny argument. odp. Wciskam pause a potem play i dalej oglądam :) twardy dysk w dekoderze. Niestety nie mam czasu na tyle aby oglądać filmy z reklamami i siedzieć przed tv zamiast 90 min to 180min :)
Aż 3 premiery dziennie?? Może podaj tytuły tych 3 premier dziennie bo jakoś się nie doszukałem. odp. napisałem około 3 premiery dziennie Np. 20.03.2018 20:00 Interlidium w Pradze, 21:00 Lucyfer 3 odc.7, 21:45 Zabójcza broń 2 odc.7.szukaj w profesjonalnych programach. I tak przeważnie jedną oglądam no czasem dwie. Potem robię maraton w ncgo tv jak coś opuszczę ogldam wybrane te które mnie interesują.
Trzeba by nic nie robić tylko siedzieć przed TV, laptopem, smartfonem czy tabletem i oglądać. Toż idealna TV dla bezrobotnego który ma czas na coś takiego. odp. Rzeczywiście bezrobotny by się nie nudził :) Zawsze może oglądać na tym dodatkowy domownik, gdy jest walka o pilota i wszystkie tv zajęte :)
hm......kilka lat się dekoder nie popsuł? odp. Nie popsuł.
Co zyskuję oglądając mecz w 4K? Wynik będzie inny? odp. wynik będzie ten sam także na tv czarno białym :) poszukaj sobie w necie różnice pomiędzy hd/4k/itp.
W telefonie co jest bez limitu? Rozmowy, SMSy MMSy? A internet też bez limitu? Jak działa. odp.Działa dobrze. sms,rozmowy, pakiet z 5 gb mi starcza, tyle oczekuje od niego reszta mnie nie interesuje
Kablówka ma zarówno kanały sportowe Polsatu, Canal+, Eleven Sports, HBO, Cinemax, kanały bajkowe, internet bez limitu który śmiga że aż miło, ostatnio oferta na telefon za 14,99 zł - prawdopodobnie najtaniej na rynku i WSZYSTKO bez limitu. Czyli reasumując Liga Mistrzów, La Liga, Lotto Ekstraklasa, Liga Angielska, Ligue 1 oraz wiele kanałów filmowych. Dla każdego coś. Dodatkowo wszystko w jednym kabelku w ścianie i za niecałe 100 zł jest wszystko!!. TV,internet i telefon. Instalator umówi się na konkretną godzinę i podejdzie, wszystko ustawi, zamontuje etc. I nie weźmie za to żadnych dodatkowych pieniędzy. odp. jeżeli kogoś sport interesuje to akurat tu ma plus jeżeli tak jest że ma dodatkowo sportowe Polsatu tylko ile za to wszystko zapłaci ? :) Z ciekawości porównałem kilka ofert gdzie indziej i zostaje przy swoim. Wychodziło drożej i mniej możliwości, jak dla mnie. Każdy wybiera to co chce ja akurat wybrałem to co wybrałem i nie zamierzam jak narazie zmieniać. Gdybym nie miał rodziny i nie miał zainteresowania filmem, to pewno bym wybrał najtańszy pakiet. Nie musiał bym mieć dużo bajek, nowości filmowych, na kilku tv, i całą resztę którą mam. A przypadkiem nie ma opłat początkowych w kablu ? Może nie płacisz je bezpośrednio instalatorowi ? Odrazu liczą ci czysty abonament ?

Napisałeś że wszystko masz za 100 zł to napisz co dokładnie masz ? Wszystko to rozumiem że masz wszystkie dostępne kanały z wszystkich platform łącznie z kanałami premium, dostęp do bibliotek premium i zwykłych ? Czy jeszcze w tej cenie masz internet i telefon i wszystko bez limitu ? Też bardzo ogólnie napisałeś. Może się skuszę jak taką ofertę ?
imchotep
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 14:32

Re: nc+, polsat czy kablówka - opinie

Post autor: imchotep »

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem TV kablowej Multimedia. Dlaczego się na to zdecydowałem? Otóż przede wszystkim zdecydowała cena w stosunku do oferty programowej. Wahałem się między nc+ a MM gdyż Polsat odrzuciłem praktycznie z "marszu", kanały zdublowane, mało interesujących dla mnie kanałów. Kusiło mnie ze względu na Ligę Mistrzów która to od sezonu 2018/2019 będzie właśnie w CP, ale koszt byłby zdecydowanie za wysoki. W nc+ pakiet który by mnie interesował kosztuje blisko 130 zl + 10 zł MR i dodatkowo kanały Eleven Sports na których też mi zależało to kolejne 15 zł i .....no właśnie to jest najciekawsze. Zadałem konsultantowi pytanie o wspomnianą wcześniej Ligę Mistrzów czy w nc+ będzie od nowego sezonu i tu pojawił się problem. Konsultant nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie tak czy nie....Coś wspominał o ofercie PPV którą szykuje Polsat(ciekawe skąd wie że tak owa będzie???) i praktycznie na tym się skończyła rozmowa. Zestaw montażowy oraz monter i opłaty aktywacyjne to kolejna rzecz która mnie trochę przeraziła. W Polsacie proponowali że jak podpiszę umowę to podjedzie monter i bez dodatkowych kosztów wszystko mi ustawi a w nc+ musiałbym płacić.
W kablówce mam za 99 zł pełny pakiet TV(w tym 8xCanal+, 3xHBO, Cinemax, Filmbox, Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Eleven Sports)+MR+internet bez limitu. TV to 177 kanałów w tym 69HD Dodatkowo pierwsze 3 m-ce(z wyłączeniem marca, który mam za 0 zł) mam za 39 zł. Umowa na 24m-ce. Opłaty aktywacyjne to 1 zł za internet oraz 99 zł za TV doliczane to pierwszego rachunku. Wziąłem sobie moduły CAM bo są dużo wygodniejsze, bez dodatkowych dekoderów i zbędnych pilotów. Jedyny minus to że trzeba sobie odświeżać listę kanałów, ale da się przeżyć. Monter umówił się na konkretną godzinę, przyszedł, zamontował i poustawiał. Jednym słowem super!! Wszystko śmiga bez żadnych problemów.Jeszcze otrzymałem propozycję telefonu za 14,99 zł(SMS,MMS i rozmowy bez limitu i 5GB internetu). Chyba najtańsza obecnie oferta na rynku - niestety nie mogłem przenieść numeru ale jeśli oferta dalej będzie obowiązywać to z pewnością skorzystam.
Porównując ceny to mam 45 zł taniej niż w nc+ a kanałów które mnie interesują znacznie więcej, internet bez limitu. Średnia cena wychodzi mi 91,50 zł. Biblioteki które mi proponowano w nc+ mnie nie interesują, trzeba by router albo podłączyć internet do dekodera a przy MR jeszcze i kolejny dekoder podłączyć. Router to kolejny koszt dodatkowy. Jak więc widać cena w stosunku do oferty odgrywa bardzo dużą rolę a doliczając aktywacje i montaż to Multimedia ma najlepszą ofertę.
ODPOWIEDZ