Biuro podróży - Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
john1994
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 listopada 2014, 11:32

Biuro podróży - Jasło

Post autor: john1994 »

Witam! Chciałbym tego roku wybrać się na wakacje za granicę. Rozpatruje się w biurach podróży po raz pierwszy. Mam więc pytanie, czy poleca ktoś jakieś godne i zaufane biuro?
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Biuro podróży - Jasło

Post autor: Włos »

Korzystanie z biur w Jaśle to zbędna prowizja. W internecie jest wszystko.
Itaka.pl
Nackerman.pl
BOOKING.COM
itd.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Biuro podróży - Jasło

Post autor: ekonomista »

Włos pisze:Korzystanie z biur w Jaśle to zbędna prowizja. W internecie jest wszystko.
Itaka.pl
Nackerman.pl
BOOKING.COM
itd.
Ceny w biurze podróży są takie same jak w Internecie, ja zawsze szukam ofert na stronie poszczególnych operatorów, później idę do biura podróży i kupuję ją w tej samej cenie. A chodzę zawsze do Radtura w Jaśle albo Krośnie.
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Biuro podróży - Jasło

Post autor: jędza »

Sprawdź sobie wakacje.pl zdaje się że mają biuro w Jaśle a dla osób które lubią same organizować sobie wyjazd polecam wakacyjnipiraci ze mnie niestety kiepski organizator bo oni wyszukują różne tanie loty i hotele i samemu już trzeba sobie rezerwować. Bardzo fajne oferty.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Biuro podróży - Jasło

Post autor: brooklin »

ekonomista pisze:
Włos pisze:Korzystanie z biur w Jaśle to zbędna prowizja. W internecie jest wszystko.
Itaka.pl
Nackerman.pl
BOOKING.COM
itd.
Ceny w biurze podróży są takie same jak w Internecie, ja zawsze szukam ofert na stronie poszczególnych operatorów, później idę do biura podróży i kupuję ją w tej samej cenie. A chodzę zawsze do Radtura w Jaśle albo Krośnie.



W 100% popieram przedmówcę. Nie wiem kto napisał że w biurach jest prowizja. Każdy agent ma taką samą cenę jak na stronie Itaki czy Neckermanna, Wezyra. Zawsze kupuję w biurze tą ofertę którą znalazłem sobie na stronie danego biura.
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Biuro podróży - Jasło

Post autor: Tish »

Ja szczerze mówiąc wszystko brałam do tej pory w Itace, bo tak robię od zawsze, więc porównania nie mam. Ale nie wydaje mi się, żeby to się jakoś różniło.
ODPOWIEDZ