Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: słoneczko »

daro326 pisze:Słoneczko napisałem na priv
Nic mi nie doszło
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: daro326 »

ile płaci się u Pana Lubasia za leczenie kanałowe
paulina1805
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:10

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: paulina1805 »

Najlepszą dentystką jest pani Ilona Bałon- Dudała
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: borsuk 1.8 »

Paczosa
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: daro326 »

Do którego dentysty na NFZ wybrać się na czyszczenie kamienia?
amanda125
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 12:55

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: amanda125 »

Nie pamiętam imięnia, ale nazwisko Cicha. Ulica Floriańska na przeciwko II LO. Jest bardzo dobra :)
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: gumis138 »

amanda125 pisze:Nie pamiętam imięnia, ale nazwisko Cicha. Ulica Floriańska na przeciwko II LO. Jest bardzo dobra :)
hej a wiesz może jak jest u niej z terminami? długo się czeka na wizytę :oczami: na NFZ
miniperla
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 października 2014, 09:07

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: miniperla »

A ja jestem zadowolona z Macieja Leśniaka, który przyjmuje w Centrum Zdrowia Dr. Mastej. Młody, sympatyczny, a przede wszystkim fachowy. I chodzę do niego na NFZ, na wizytę czekam (jak bardzo pogrymaszę) jeden miesiąc. Ostatnio byłam u niego z synem, dziecko nawet nie wiedziało, kiedy dentysta usunął mu ząb.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: mija »

Pani dr Cicha może dla dorosłych jest ok ale nigdy więcej z dzieckiem tam nie pójdę , tak mu borowała , że małemu aż łzy leciały i tak się póżniej zraził , że nie chciał chodzić do dentysty , ale znalazłam super gościa dla dzieci dr.Lubaś w strasznym dworze na prawde polecam :)
anuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 sierpnia 2014, 10:53

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: anuk »

mija pisze:Pani dr Cicha może dla dorosłych jest ok ale nigdy więcej z dzieckiem tam nie pójdę , tak mu borowała , że małemu aż łzy leciały i tak się póżniej zraził , że nie chciał chodzić do dentysty , ale znalazłam super gościa dla dzieci dr.Lubaś w strasznym dworze na prawde polecam :)
Tu się z Tobą zgodzę, byłam u niej gdy byłam dzieckiem i niestety do dziś pamiętam tą wizytę. Na prośby mojej mamy widzącej mój ból odpowiadała, że ona wie co robi i tak po prostu musi być. Teraz chodzę do p. Rzońcy.
woolny
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 maja 2012, 16:35

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: woolny »

Zjeździłem dzisiaj przychodnie na 3 maja i na mickiewicza w Jaśle - odesłano mnie z kwitkiem no i z bólem zęba,gatki i wymówki szły następująco na 3 maja nie usuną bo nie mają odpowiednich"instrumentów" a na mickiewicza w Jaśle byłem rano nie przyjmą bo przecież kolejka i tak dużo ludzi i taki zapie.dziel ,że wysikać się nie mogą, to pojechałem o godz. 13 do tej samej przychodni na mickiewicza,oczywiście z bólem zęba i znowu miła niespodzianka od strony służby zdrowia , no bo już teraz pani chirurg zębów nie wyrywa," z bólem to trzeba przyjść przecież rano" . Jeśli chce się pan zarejestrować to na maj !!!! Parodia w biały dzień!!Pytam gdzie te nasze pieniądze idą z ubezpieczenia zdrowotnego? Pewnie pozostało mi tylko pogotowie dentystyczne w Krośnie. Ktoś powie idź prywatnie - to odpowiem ,że płacę takie grube zdrowotne jak i wiele osób na tych darmozjadów że skorzystanie z usług służby zdrowia należy mi się jak psu buda.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JURT »

woolny pisze:Zjeździłem dzisiaj przychodnie na 3 maja i na mickiewicza w Jaśle - odesłano mnie z kwitkiem no i z bólem zęba,gatki i wymówki szły następująco na 3 maja nie usuną bo nie mają odpowiednich"instrumentów" a na mickiewicza w Jaśle byłem rano nie przyjmą bo przecież kolejka i tak dużo ludzi i taki zapie.dziel ,że wysikać się nie mogą, to pojechałem o godz. 13 do tej samej przychodni na mickiewicza,oczywiście z bólem zęba i znowu miła niespodzianka od strony służby zdrowia , no bo już teraz pani chirurg zębów nie wyrywa," z bólem to trzeba przyjść przecież rano" . Jeśli chce się pan zarejestrować to na maj !!!! Parodia w biały dzień!!Pytam gdzie te nasze pieniądze idą z ubezpieczenia zdrowotnego? Pewnie pozostało mi tylko pogotowie dentystyczne w Krośnie. Ktoś powie idź prywatnie - to odpowiem ,że płacę takie grube zdrowotne jak i wiele osób na tych darmozjadów że skorzystanie z usług służby zdrowia należy mi się jak psu buda.
Moim zdaniem publiczna służba zdrowia to mit. Płacimy co miesiąc ciężkie pieniądze ze składek i nic z tego bo darmozjady począwszy od samej góry a skończywszy na samym dole wszystko przetrawią. :wsciekly: :mur:
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: tess »

poszukuję dobrego dentysty i w miarę niedrogiego. Kogo polecilibyście? Chodziłam do Pani Wilk, ale nie leczy w tymczasowo
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Może mnie wspomożecie

Post autor: benyBek »

Zgadzam się z przedmówcą w 100%.
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Jako nowicjusz stawiam nowy temat by sie przedstwić

Post autor: benyBek »

Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność.
ODPOWIEDZ