Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JohnnyD. »

frimont pisze:Dentysta też musi z czegoś żyć, za coś odwiedzić sklep sklep stomatologiczny, czasami zapłacić pracownikowi/praktykantowi. Najlepiej żeby wszystko było za darmo.
no i ponad 1000zł ZUSU, czynsz, kredyt... ale ludzie patrzą tylko przez pryzmat tego co sami płacą, tak jest w każdej branży, nikt opcy nie liczy kosztów danej brańży, każda branża jest dobra jak się człowiek w nią nie zagłebi

a poza tym to ja z kolei nie chcialbym grzebac w czyis zembach
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JackyX »

Tak spamerze, będziemy jeździć nad morze do dentysty. Generalnie zauważam niepokojący trend, mnóstwo zawoalowanego spamu pojawiło się na forum :zly:
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: slimaczek »

ukruszyla mi sie plomba nie tak dawno zrobiona ,zna ktos takiego co doklei mi plombe bez usuwania calej,,,,,i szukam informacji na temat pani dentystki tylko nie pamietam nazwiska ona przyjmuje w jasle kolo ronda na przeciwko biedronki
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: trus »

Również szukam dobrego specjalisty ponieważ muszę "odbudować" ząb, który mi się ukruszył, a właściwie odpadła jego znaczna część.... Będę wdzięczny za szczerze poleconych dentystów na terenie naszego miasta.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: dragoness »

trus pisze:Również szukam dobrego specjalisty ponieważ muszę "odbudować" ząb, który mi się ukruszył, a właściwie odpadła jego znaczna część.... Będę wdzięczny za szczerze poleconych dentystów na terenie naszego miasta.
Takie "cuda" robi p. Słowik, ale czeka się na wizytę ze trzy miesiące.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: słoneczko »

Polecam pana Michała Lubasia, przyjmuje w gabinecie Miludent na ul.Baczynskiego (straszny dwór) obok przychodni Gemini. Bardzo miły pan i bardzo ładnie odbudowal mojej znajomej przednie ząbki
wagabunda
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2012, 16:45

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: wagabunda »

Ja polecę Panią Wdowikowską Anne z Folusza, moja rodzina leczyla sie u niej juz od bardzo dawna.. mama zeby robila X lat temu i do tej pory sie trzymaja! Ja ostatnio tez sie do niej wybralam i ogolnie pelna profeska a tez calkiem nie drogo, zreszta najwazniejsze ze solidnie i na lata.
wagabunda
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2012, 16:45

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: wagabunda »

Mam jeszcze pytanko czy ktoś orientuje się jak z usuwaniem hirurgicznym zębów w Jaśle? kto to robi kto jest najlepszy? bo co do tej kwesti nie orientuję się wogólę? jakie to koszta są mniej a więcej???
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: slimaczek »

orientuje sie ktos czy znajde w jasle dentyste co robi znieczulenie komputerowe ....
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: RIKOW »

dl dent lenartowicza
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JURT »

wagabunda pisze:Mam jeszcze pytanko czy ktoś orientuje się jak z usuwaniem hirurgicznym zębów w Jaśle? kto to robi kto jest najlepszy? bo co do tej kwesti nie orientuję się wogólę? jakie to koszta są mniej a więcej???
Czy trzeba usuwać chirurgicznie czy nie decyduje dentysta. Z tego co się orientuje to robi to w Jaśle chyba Pani Wilkowa, jest dentystą-chirurgiem. Jeśli chodzi o koszt musisz podejść do Niej i zapytać ale pewnie będzie zależny od tego co jest do usunięcia i ile sztuk.
slimaczek pisze:orientuje sie ktos czy znajde w jasle dentyste co robi znieczulenie komputerowe ....
W dzisiejszych czasach chyba większość gabinetów prywatnych w Jaśle robi znieczulenie komputerowe. Na pewno dr Paweł Słowik znieczula komputerowo i jest dobry w swoim fachu ale czas oczekiwania na wizytę chyba około 2-3 miesiące.
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: daro326 »

witam
czy ktoś powie mi który dentysta przyjmie mnie w tym samym dniu co rejestracja? jest to dość pilna sprawa bo ząb zaczął boleć w drugi dzień świąt a teraz niestety weekend więc wszędzie zamknięte.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: słoneczko »

[quote="daro326"]witam
czy ktoś powie mi który dentysta przyjmie mnie w tym samym dniu co rejestracja? jest to dość pilna sprawa bo ząb zaczął boleć w drugi dzień świąt a teraz niestety weekend więc wszędzie zamknięte.[/quotue]

Byłam w podobnej sytuacji i zadzwoniłam w poniedziałek do dr Lubasia i kazal przyjechać na 19 i przyjął mnie po pacjentach. Miludent ul.Baczynskiego w Strasznym Dworze.
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: daro326 »

Słoneczko napisałem na priv
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JURT »

daro326 pisze:witam
czy ktoś powie mi który dentysta przyjmie mnie w tym samym dniu co rejestracja? jest to dość pilna sprawa bo ząb zaczął boleć w drugi dzień świąt a teraz niestety weekend więc wszędzie zamknięte.
Być może pani dentystka na Kotlinie za sklepikiem z art. wodno-kanalizacyjnymi w prawo w taka wąską uliczkę.
ODPOWIEDZ